سال اروپایی جوانان؛ کدام منطقه اروپا رکورددار جمعیت ۱۵ تا ۲۹ سال است؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سال اروپایی جوانان؛ کدام منطقه اروپا رکورددار جمعیت ۱۵ تا ۲۹ سال است؟ این گزارش را بخوانید 🔽

جمعیت جوان اتحادیه اروپا یعنی تعداد افراد دارای ۱۵ تا ۲۹ سال، معادل ۱۶.۴۵ درصد مجموع جمعیت این اتحادیه است.

اداره آمار کمیسیون اروپا در تازه‌ترین گزارش خود جمعیت جوان اتحادیه اروپا را در سال ۲۰۲۰ میلادی ۷۳.۶ میلیون نفر اعلام کرد که در مقایسه با جمعیت کل اتحادیه که ۴۴۷.۳ میلیون ثبت شده، به مثابه این است که از هر ۶ نفر، یک نفر بین ۱۵ تا ۲۹ سال سن دارد و جوان است.دختران عجول‌تر از پسران؛ جوانان اروپا در چه سنی آشیانه والدین را ترک می‌کنند؟

در میان مناطق مختلف کشورهای عضو اتحادیه اروپا، منطقه ایل دوفرانس در فرانسه با مرکزیت پاریس، دارای بیشترین تعداد جوانان بین ۱۵ تا ۲۹ سال در سال ۲۰۲۰ بود. پس از آن، مناطق لمباردی در ایتالیا با مرکزیت میلان، اندلس در اسپانیا، کاتالونیا و رون-الپ واقع در اسپانیا و فرانسه و مادرید و کامپانیا در اسپانیا و ایتالیا قرار داشته‌اند.کمیسیون اروپا سال ۲۰۲۲ را سال جوانان نامگذاری کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر تجارت ترکیه: ارزش طرحهای بخش ساخت‌وساز کشور در سال 2020 به 29.3 میلیارد دلار تا پایان سال 2021 رسیدوزیر_تجارت ترکیه: ارزش طرحهای بخش ساخت‌وساز کشور در سال 2020 به 29.3 میلیارد دلار تا پایان سال 2021 رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تورم در ترکیه به بالاترین نرخ در ۲۰ سال گذشته رسید | DW | 03.01.2022افزایش تورم در ترکیه در ۲۰ گذشته بی‌سابقه است. گرانی به حدی رسیده که مردم برای دریافت نان سوبسیدی صف می‌کشند. اردوغان می‌گوید حقوق کارمندان، بازنشستگان و دستمزدها را افزایش می‌دهد. اما کارشناسان آن را بی‌فایده می‌دانند. نتیجه توهمات یه دیکتاتور دیگه نفت سوریه وعراق نیست داعش کجایی ک ببینی دلارای مفتوبدی. یک کشوری به قدرت تکنولوژی افتخار میکنه،یکی به قدرت منابع.یکی به فرهنگ غنی و تمدن.،... ترکیه به فاحشه پروری.بزرگترین فاحشه خونه دنیا.الان هم که فاحشه ها در این وضع کرونایی قادر به شکوفایی اقتصاد ترکیه نیستن.اما حقیقت درباره ترکیه...تجزیه دو قسمتی ترکیه و محو ترکیه..
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نرخ تورم در ترکیه به ۳۶ درصد رسید؛ بالاترین رقم در ۱۹ سال گذشتهگروه مستقل پژوهش تورم، متشکل از دانشگاهیان و تعدادی از مقام‌های سابق دولتی، تخمین می‌زنند که نرخ واقعی تورم در ترکیه طی سال گذشته میلادی حدود ۸۳ درصد بوده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل در سال 2021 میلادی 319 فلسطینی را به قتل رسانداسرائیل سال گذشته 319 فلسطینی از جمله 71 کودک را به شهادت رسانده و خانه 295 فلسطینی را به بهانه ساخت و ساز غیر مجاز تخریب کرده است. - خبرگزاری آناتولی مسلمانان اگه قدرت اسرائیلی ها رو داشتن همه یهودی ها رو میکشتن برو خدا رو شکر کن بقیشون رو نمیکشه شما هم که تو قتل عام ارامنه خودتون رو اثبات کردید....
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو شد؛ محمد پولادگر پس از ۲۱ سال رفت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

چین مقصد اصلی صادرات صنایع معدنی ترکیه در سال 2021رئیس هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان محصولات معدنی استانبول اعلام کرد که چین با 1.65 میلیارد دلار مقصد اصلی صادرات ترکیه در سال 2021 بوده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »