سال گذشته بیش از 30 میلیون گردشگر به ترکیه سفر کردند

08/11/1400 05:04 ب.ظ

وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه از بازدید بیش از 30 میلیون توریست در سال گذشته از کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه از بازدید بیش از 30 میلیون توریست در سال گذشته از کشور خبر داد.محمد نوری ارسوی، وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه با انتشار پیامی در رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد: سال گذشته شمار گردشگران از 30 میلیون نفر گذشت.در متن پیام وی آمده است: آمار گردشگرانی که از ترکیه در سال 2021 بازدید کرده‌اند، از مرز 30 میلیون نفر گذشت.

وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه از بازدید بیش از 30 میلیون توریست در سال گذشته از کشور خبر داد.محمد نوری ارسوی، وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه با انتشار پیامی در رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد: سال گذشته شمار گردشگران از 30 میلیون نفر گذشت.

در متن پیام وی آمده است: آمار گردشگرانی که از ترکیه در سال 2021 بازدید کرده‌اند، از مرز 30 میلیون نفر گذشت.

ادامه مطلب:
aa_persian »

رشد 5.7 درصدی اقتصاد آمریکا در سال گذشتهاقتصاد آمریکا طی سال 2021 رشد 5.7 درصد رشد کرد. - خبرگزاری آناتولی

هنرمند نابینای ایرانی بیش از 15 آلت موسیقی می‌نوازدبهنام جاوید، هنرمند نابینای ایرانی در نواختن بیش از 15 آلت موسیقی تبحر دارد. - خبرگزاری آناتولی

خودروسازان و قطعه‌سازان رفاقت می‌کنند/ زدوبندهای سیاسی بیش از تحریم‌ها به خودروسازی کشور آسیب زدیک کارشناس حوزه خودرو اظهار داشت: ساختار فاسد، رانتی و سیاسی در صنعت خودرو باعث می‌شود خودروساز و قطعه‌ساز رفاقتی کار کنند و سختگیری‌های لازم اتفاق نیافتند و قطعه‌سازی هم به صورت انحصاری در اختیار یک عده خاص باشد. متاسفانه ماموران امر ورود تخصصی نمیکنند.

بعد از طلاق حضانت فرزند به کدام یک از والدین می‌رسد؟

صندوق بین‌المللی پول از السالوادور خواست بیت کوین را از مبادلات قانونی و دولتی حذف کندالسالوادور در ماه سپتامبر به اولین کشور جهان تبدیل شده بود که به ساکنانش اجازه می‌داد در کنار دلار آمریکا، از ارز دیجیتالی بیت کوین نیز در معاملات و پروسه‌های انتقال پول استفاده کنند.

وکیل مدافع: کیوان صمیمی را از اوین خارج کرده‌اند و خبری از او نیستمصطفی نیلی می‌گوید: کیوان صمیمی صبح سه‌شنبه تماس گرفت و گفت که به زندان اوین بازگردانده شده است، اما عصر همان روز وی را از اوین خارج کردند و بعد از آن تاکنون تماس نداشته ‌است. به 🥚چپم 😂زن تو گاییدم هومن خارکسته😂😂🍆🍆