سال آینده ارز دو نرخی در بازار نداریم

13/10/1400 06:47:00 ب.ظ

رییس سازمان برنامه و بودجه: سال آینده ارز دو نرخی در بازار نداریم

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: از سال آینده ارز دو نرخی دیگر در بازار نخواهیم داشت و اگر بخواهیم یارانه‌ای را به کالایی تخصیص دهیم به شکل ریالی خواهد بود. وی ادامه داد: از سال آینده ارز دو نرخی دیگر در بازار نخواهیم داشت و اگر بخواهیم یارانه‌ای را به کالایی تخصیص دهیم به شکل ریالی و به ذی نفع نهایی آن را اختصاص می‌دهیم.

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: تمام گزارش‌ها و تحلیل‌ها حاکی از این است که یارانه‌ای که از طریق دو نرخی شدن ارز وارد بازار می شود اثر بخش نیست و در سفره مردم قرار نمی‌گیرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

رئیس سازمان برنامه و بودجه ایران: از سال آینده ارز دو نرخی نداریمدولت هنوز مشخص نکرده است که قیمت ارز تک‌نرخی چه میزان خواهد بود، اما نرخ ارز نیمایی در حال حاضر حدود ۲۵ هزار تومان و نرخ آزاد دلار بیش از ۲۹ هزار تومان است. خـــاک برسرت دکتراستاد مهندس لیسانسیه پرستاراموزگاردانشمند دانشجو که چهلو سه ساله یکمشت مسلمون کوسکش کثافت خونخوار متعفن بی سواد شپشوی تخم صیقه اشغالکر غارت گردزد قاتل برشما دانش اموختگام حکومت کنه خاک برسرت ایران خفته اسلام زده یارانه خوار عرب پرست گشنه خفته بر ابر گنج جهان هموطنان، قدرت های جهانی تنها با تجزیه بلافاصله ایران راضی به سقوط رژیم خواهند بود، زیرا میدانند که مردم ما از کمونیسم و اسلام گذر کرده و بیشتر ایرانیان خواهان بازگشت پادشاهی هستند. کشورهایی مانند قطر ایده آل غرب است زیرا کوچک اند و پول نفت را دوباره در غرب سرمایه گذاری میکنند.

یکسال پس از حمله به کنگره؛ نگرانی آمریکایی‌ها از آینده دموکراسیبر اساس دو نظرسنجی که نتایج آن روز یکشنبه منتشر شد، یک سال پس از حمله خشونت‌آمیز طرفداران دونالد ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا، بسیاری از آمریکایی‌ها عمیقا نگران سلامت دموکراسی خود هستند.

نتایج یک پژوهش: در دو سال گذشته ۶۰ زن در خوزستان به دلایل ناموسی به قتل رسیده‌اندبه گفته یک کنشگر اجتماعی عرب در دو سال گذشته دست کم ۶۰ زن در خوزستان به دلایل «ناموسی» به قتل رسیده‌اند. عاطفه بروایه، مدیرعامل سمن (انجمن غیردولتی) زنان ریحانه، در گفت‌وگویی... یــــــــــــــــــــــــــــدم توقبرت محمدکوسکش

کشورهای جهان چگونه به استقبال سال ۲۰۲۲ میلادی رفتند؟پیش از همه‌گیری ویروس کرونا، هرساله جشن سال نوی میلادی بیش از ۲ میلیون نفر را به ساحل کوپاکابانای شهر ریو در برزیل می‌کشاند. اما در سال ۲۰۲۰ به همین دلیل هیچ جشنی برگزار نشد و امسال نیز کنسرت زنده‌ای وجود نداشت و موسیقی از بلندگوها پخش می‌شد. حالاکاری نداریم بعلت بی عرضگی مامردم ایران وفلات ایران،در داخل هم مردم ازتعویض سال نومیلادی خوشحالند!🤣ولی حوزه تمدنی ایران آنقدرگسترده است که اگرحکومتهای درستی داشتیم الان بایدنصف دنیاتغییرسال روبرمبنای تغییرسال شمسی ایرانی جشن میگرفتندکه علمی تره نه تولدیک شخص ویا..

اسپکتیتر: مذاکرات وین یکی از بزرگترین شکست‌های سیاست خارجی غرب در سال 2021 استنشریه بریتانیایی «اسپکتیتر» در نوشتاری با بررسی وضعیت مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» از آغاز‌به‌کار دولت جو بایدن، این مذاکرات را یکی از بازهم رسانه سگهای آل_سعود و مزخرف گویی علیه ایران... آخه گاو_شیرده چه درکی از مناسبات مهم دنیا داره، خفه شوید و به چریدن ادامه دهید تا زمان دوشیدنتان...

جشن‌های سال نو میلادی؛ از مسکو تا راس‌الخیمه و جاکارتا | DW | 01.01.2022مردم ده‌ها شهر دنیا با آتش‌بازی، شادنوشی و بهترین نیت‌ها به سال ۲۰۲۲ خیر مقدم گفتند. به امید جهانی بهتر، غلبه بر پاندمی، لغو محدودیت‌ها و عادی شدن کار و زندگی.