سالک: به بنده سوء قصد نشده است/ هدف سرقت بوده است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سالک، نماینده اصفهان: *به بنده سوء قصد نشده است *این خبر جوسازی بوده است *هدف سرقت بوده است *سینه ما آماج گلوله‌های منافقین است اگر مردی باشد بتواند این کار را انجام دهد

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام احمد سالک در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به اخبار منتشر شده در خصوص سوء قصد به وی در شب گذشته بیان کرد: این خبر جوسازی بوده است و مساله سوء قصد به بنده نبوده است سینه ما آماج گلوله‌های منافقین است اگر مردی باشد بتواند این کار را انجام دهد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قضیه از این قرار بود که دو موتورسوار که بر روی هر کدام دو نفر نشسته بودند طبق گفته شاهدان عینی به محافظ بنده که در ماشین نشسته بود حمله کرده‌اند. کیف بنده نیز در داخل خودرو بود و محافظ بنده احساس کرده بود که آنان می‌خواهند کیف مرا سرقت کنند به همین دلیل اسلحه می‌کشد و در لحظه‌ای که مسلح می‌کند احتمالاً به خود شلیک کرده است.

سالک در ادامه بیان کرد: اکنون محافظ بنده در بیمارستان امام خمینی بستری شده و خوشبختانه صدمه جدی به وی وارد نشده است. احتمالاً آنها به دنبال سرقت کیف بنده بودند، اما سوء‌قصد به بنده نبوده است، چرا که اگر کسی بخواهد به بنده سوء‌قصد کند باید خودم را مورد هدف قرار می‌داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس قوه قضاییه: درباره اهدای اعضای محکومان به اعدام هیچ تصمیمی اتخاذ نشده استآیت الله رئیسی در پاسخ به اظهارات رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در خصوص واکنش‌ها به آئین نامه اجرای احکام کیفری درباره اهدای اعضای بدن محکومان به اعدام گفت: هیچ تصمیم، حکم و اقدامی در این زمینه صورت نگرفته و صرفاً طرح موضوع شده است. این مسأله دارای ابعاد پزشکی، حقوقی و اجتماعی است که باید مورد بررسی‌های دقیق قرار گیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اتهام جدید دادستانی به میلیاردر آمریکایی؛ جفری اسپین به «پرداخت پول به شاهدان» متهم شد🔺اتهام جدید دادستانی به میلیاردر آمریکایی؛ جفری اسپین به «پرداخت پول به شاهدان» متهم شد ⚡️دادستانی ایالات متحده جفری اپستین، میلیارد آمریکایی را که پیشتر به قاچاق جنسی متهم شده را به پرداخت پول به شاهدان احتمالی نیز متهم کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توضیح درباره سرنوشت ۵۰۰ میلیون یوروئی برداشتی از صندوق ذخیره ارزی برای حوزه سلامت/ توزیع‌کنندگان دارو دیگر چک تاریخ‌دار قبول نمی‌کنندمدیرعامل سازمان بیمه سلامت درباره سرنوشت ۵۰۰ میلیون یوروئی برداشتی از صندوق ذخیره ارزی برای حوزه سلامت گفت: مُر مصوبه از سمت ما، کاملا رعایت شده و این پول به حساب دانشگاه‌ها رفته است، اما درباره واریز آن به حساب شرکت‌های داروئی و تجهیزات پزشکی از سوی دانشگاه‌ها بی‌خبریم.البته به نظر بنده باید این پول به شرکت‌ها پراخت شده باشند، چرا که حساب خاص و تحت نظارت بوده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دعوای نظام سلطه با ما دعوای پیشرفت است/ باید تلاش کنیم ایران از نظر اقتصادی روی پای خود بایستدوزیر کشور گفت: به عنوان مسئول امنیت داخلی می گویم، در سه ماهه امسال اعتراضات، تحصن ها، اعتصابات نسبت به سه ماه سال ۹۷، ۳۸ درصد کاهش داشته است. درحالی که دشمنان تصور می کردند با افزایش گرانی ها نارضایتی ها زیاد می شود و مردم به خیابان ها می آیند. بله گرانی مشکل است ولی مردم ما در اینکه گرانی باشد یا ناامنی و یا شورش و یا سوءاستفاده و خوشحالی دشمن حتما مثل چهل سال قبل سختی ها را تحمل می کنند، چون می دانند فرج بعد از شدت خواهد رسید و چون می دانند مسیر انقلاب در این چهل سال رو به تعالی و رشد بوده است. آقای وزیر خبرهای زد و بندتون رسیده شیطون. تو هم؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سیاوشی: نداشتن مشکل امنیتی والدین در لایحه اعطای تابعیت به فرزند مادران ایرانی لحاظ شده استاعطای تابعیت به فرزندان ناشی از ازدواج زن ایرانی با مرد خارجی قرار است فردا مجدداً در صحن مجلس شورای اسلامی بررسی شود. لایحه‌ای که شورای نگهبان به آن ایراد وارد کرد، اما طیبه سیاوشی نماینده مجلس می‌گوید بعد از اصلاحات انجام‌شده دیگر نباید مشکلی برای تایید آن وجود داشته باشد. خاک...
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

شش‌ماه مانده به یک انتخابات دیگر | چهره اصلاح‌طلب: رهبر نامه ما را بخوانند،‌ امتیاز است🔺شش‌ماه مانده به یک انتخابات دیگر | چهره اصلاح‌طلب: رهبر نامه ما را بخوانند،‌ امتیاز است ⚡️شش ماه مانده به یک انتخابات دیگر، برخی چهره‌های اصلاح طلب برای کسب نظر مساعد رهبر جمهوری اسلامی روی به اظهارنظرهای عجیب آورده اند. لعنت به اصول گرا و اصلاح طلب اينهمه پيشرفت در جبهه اصلاحات را مديون' تكرار ميكنم' خاتمي هستيم. صدای آمریکا در حال ایجاد هیجانات برای انتخابات
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »