سالوینی از ورود کشتی نجات «آلان کردی» به آب‌های ایتالیا جلوگیری کرد

10/06/1398 11:20:00 ب.ظ

ماتئو سالوینی، وزیر کشور ایتالیا از پهلو گرفتن یک کشتی نجات حامل مهاجران در سواحل این کشور جلوگیری کرد.

ماتئو سالوینی، وزیر کشور ایتالیا از پهلو گرفتن یک کشتی نجات حامل مهاجران در سواحل این کشور جلوگیری کرد. در این کشتی، ۱۳ مهاجر حضور دارند و در یک هفته اخیر این بار دوم است که از پهلو گرفتن کشتی‌های نجات...

در این کشتی، ۱۳ مهاجر حضور دارند و در یک هفته اخیر این بار دوم است که از پهلو گرفتن کشتی‌های نجات مهاجران در ایتالیا جلوگیری می‌شود. ائتلاف ۱۴ ماهه جنبش پنج ستاره و حزب دست‌راستی لگا بعد از اختلاف میان نخست وزیر ایتالیا و ماتئو سالوینی، وزیر کشور، ۱۰ روز پیش به پایان راه خود رسید.

سرجیو ماتارلا، رئیس جمهوری ایتالیا روز پنجشنبه ۲۹ اوت آقای کونته را مسئول تشکیل دولت ائتلافی جدید ایتالیا کرد. آقای ماتارلا پس از آنکه دو حزب دموکراتیک و جنبش ۵ ستاره اعلام کردند برای تشکیل دولت ائتلافی با یکدیگر به توافق رسیدند به کونته ماموریت داد تا دولت تازه خود را تشکیل دهد.

سالوینی در تلاش برای ایجاد شکاف بین جنبش پنج ستاره و حزب دموکراتیک است. وی گفت که ائتلاف جدید به ممنوعیت پهلو گرفتن قایق مهاجرانی که از آفریقا می‌آیند پایان می‌دهد. بیشتر بخوانید: توافق جنبش ۵ ستاره و حزب دموکراتیک ایتالیا؛ کونته نخست‌وزیر ماند headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پاپ فرانسیس پس از ۲۵ دقیقه گرفتار شدن در آسانسور توسط آتش‌‌نشانان نجات داده شد🔺پاپ فرانسیس پس از ۲۵ دقیقه گرفتار شدن در آسانسور توسط آتش‌‌نشانان نجات داده شد رهبر ۸۲ ساله کاتولیکهای جهان توضیح داد که چطور به دلیل مشکل کاهش ولتاژ برق آسانسور از کار افتاد و او ۲۵ دقیقه در آنجا ماند و سرانجام توسط آتش نشانان نجات پیدا کرد.

آلمان ۸۰ سال پس از آغاز جنگ جهانی دوم از لهستانی‌ها عذرخواهی کردفرانک-والتر اشتاین مایر، رئیس جمهوری آلمان ۸۰ سال پس از شروع جنگ جهانی دوم، از لهستانی‌ها به‌خاطر استبداد نازی‌ها عذرخواهی و طلب بخشش کرد.

«متادون» از طریق داروخانه‌ها به دست معتادان می‌رسد/ «نشت ترامادول» از داروخانه‌هادبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران توضیحاتی را درباره توزیع متادون از طریق داروخانه‌ها ارائه کرد.

برقع؛ میراثی کهن از هویت زنان هرمزگان/ پوششی 400 ساله از یونان تا بندرعباسبرقع، میراث قدیمی و یکی از نمادهای هویت زنان هرمزگان است که بخشی از تاریخ فرهنگی- اجتماعی زنان جنوب و هرمزگان بشمار می رود که با قدمتی 400 ساله ریشه‌ در تاریخ و سنن مردمان خلیج فارس دارد.

رقابت برای استفاده از زنجیرهٔ بلوکی؛ از واردات تا داروسازیرقابت برای استفاده از زنجیرهٔ بلوکی؛ از واردات تا داروسازی این گزارش را ببینید🔽

موضوع اهدای عضو از اعدامی‌ها از دستور کار خارج شدرییس مرکز مدیریت پیوند و بیماری‌های وزارت بهداشت: موضوع اهدای عضو از اعدامی‌ها از دستور کار خارج شده است براساس اعتبار بخشی‌ها ۷۵ درصد بیمارستان‌ها در کشور در بین بیمارستان‌های دولتی و خصوصی درجه یک هستند