سالروز پایان برده‌داری در آمریکا با برگزاری مراسم رژه و موسیقی گرامی داشته شد

19/06/2021 09:18:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

برده‌داری, آمریکا

سالروز پایان برده‌داری در آمریکا با برگزاری مراسم رژه و موسیقی گرامی داشته شد به مناسبت بزرگداشت این روز تاریخی، رویداد هایی از جمله رژه، کنسرت، برپایی غرفه‌های هنری، و دکه‌های خوراکی در سراسر آمریکا مشاهده می‌شود

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Print this pageرویداد‌های متعددی به مناسبت بزرگداشت جونتینت، روز آزادی بردگان آمریکا، در سراسر آمریکا مشاهده می ‌شود - ۱۹ ژوئن ۲۰۲۱ایالات متحده آمریکا روز شنبه ۱۹ ژوئن برای نخستین بار سالروز پایان یافتن برده‌داری قانونی در آمریکا را به عنوان یک تعطیلی فدرال جشن می‌گیرد.

به گزارش رویترز، جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، و کامالا هریس، معاون رئیس جمهوری، روز پنجشنبه با امضای یک قانون، روز نوزدهم ژوئن را به عنوان یازدهمین روز تعطیل فدرال آمریکا به رسمیت شناختند. این اقدام حدود یک سال پس از قتل جرج فلوید در مینیاپولیس به دست پلیس انجام شد. کشته شدن جرج فلوید اعتراضات سراسری برای عدالت نژادی و پایان دادن به خشونت‌ پلیس را به دنبال داشت.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

آره برده داری حتما تموم شده جورج فلوید(ع) بعضی از سیاه پوستان خودشان نسبت به ایرانی ها رفتار نژاد_پرستانه دارند. در این ویدیو می بینیم که چگونه یک سیاه پوست امریکایی، یک مدرس ایرانی را که تنها جرم او ایرانی بودن است آزار روحی و روانی می دهد و توهین می کند. به امید روزی که نژاد_پرستی به 'مفهوم واقعی' ریشه کن شود.

ابراهام لنیکن واقعا کار عطمیی کرد ، کاری که تمام ادیان الهی نتوانسته بودند انجام دهند.

انتخابات ۱۴۰۰ در ایران، پایان رای گیری و «تاخیر» در اعلام نتایج آراصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به رای هاشون‌تاخیری مالیدن احتمالا

شکایت ده‌ها زن در آمریکا علیه نمایش خشونت جنسی در سایت 'پورن‌هاب' | DW | 19.06.2021۳۴ زن در آمریکا یک وب‌سایت پورنوگرافی را به کسب درآمد از طریق نمایش تجاوز و خشونت جنسی متهم کردند. برخی از این زنان می‌گویند قربانی آزار جنسی بوده‌اند و ویدئوهای آنها بدون اطلاع‌شان در این سایت منتشر شده است.

وزارت خارجه آمریکا: نمی‌توانیم بازه زمانی مشخصی برای پایان دور ششم مذاکرات وین اعلام کنیمسخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری گفت که بازه ی زمانی مشخصی مد نظر ندارد تا برای پایان دور ششم از مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین اعلام کند.

پایان اخذ رای در همه شعب سراسر کشوردر اطلاعیه شماره ۳۱ ستاد انتخابات کشور، ضمن تقدیر از مسئولیت شناسی ملت شریف ایران و حضور گسترده اقشار مختلف مردم در انتخابات، پایان اخذ رای در همه شعب سراسر کشور اعلام شد.

آمریکا: چالش‌ها در مذاکرات وین همچنان باقی استند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره به این که ایالات متحده چارچوب زمانی برای پایان دور ششم مذاکرات اتمی وین ندارد، تصریح کرد همچنان چالش‌ها در

سه نفر بر اثر واژگونی قایق گردشگری در آمریکا جان باختند

Share via Email Print this page رویداد‌های متعددی به مناسبت بزرگداشت جونتینت، روز آزادی بردگان آمریکا، در سراسر آمریکا مشاهده می ‌شود - ۱۹ ژوئن ۲۰۲۱ ایالات متحده آمریکا روز شنبه ۱۹ ژوئن برای نخستین بار سالروز پایان یافتن برده‌داری قانونی در آمریکا را به عنوان یک تعطیلی فدرال جشن می‌گیرد.انتخابات ۱۴۰۰ در ایران - جمعه ۲۸ خرداد رای گیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران که از ساعت هفت صبح روز جمعه ۲۸ خرداد در حوزه‌های انتخابیه داخل و خارج از کشور آغاز شده بود، ساعت ۲ بامداد روز شنبه به پایان رسید.ده‌ها زن در آمریکا علیه یکی از وبگاه‌های مشهور پورنوگرافی به دادگاه شکایت کرده‌اند.به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، وزارت امور خارجه آمریکا روز پنج شنبه  تکرار کرد که پیشرفت هایی در مذاکرات وین درباره از سر گیری پایبندی به توافق هسته ای وجود داشته است، اما چالش ها پابرجا هستند و نمی تواند بازه ی زمانی مشخصی را برای پایان دور ششم مذاکرات اعلام کند.

به گزارش رویترز، جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، و کامالا هریس، معاون رئیس جمهوری، روز پنجشنبه با امضای یک قانون، روز نوزدهم ژوئن را به عنوان یازدهمین روز تعطیل فدرال آمریکا به رسمیت شناختند. این اقدام حدود یک سال پس از قتل جرج فلوید در مینیاپولیس به دست پلیس انجام شد. به رغم تلاش‌های تلویزیون دولتی ایران برای نشان دادن فضای «پر شور» در انتخابات، خبرگزاری‌های خارجی از جمله آسوشیتدپرس نیز کم رونق بودن انتخابات در ایران را تایید کرده‌اند و اشاره داشته‌اند که تلویزیون دولتی در بسیاری از گزارش‌های تصویری خود سعی کرده است که فضای مراکز اخذ رای را به طور کامل به تصویر نکشد و با اشاره به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، سعی داشت مشارکت پایین را کم اهمیت جلوه دهد. کشته شدن جرج فلوید اعتراضات سراسری برای عدالت نژادی و پایان دادن به خشونت‌ پلیس را به دنبال داشت. بنابر این گزارش، یکی از شاکیان در گفت‌وگو با شبکه آمریکایی سی‌بی‌اس با اشاره به انتشار ویدئوهایش در فضای مجازی در حالی که اشک می‌ریخت گفته است: «همه می‌توانند همه چیز من را در یک لحظه بسیار خصوصی ببینند. «جونتینت» - که معادل فارسی آن «ژوزدهم» است، از ترکیب دو واژه «ژوئن» و «نوزدهم» (June Nineteenth) ساخته شده است. در این میان، خبرگزاری های نزدیک به سپاه پاسداران و اصولگرایان از نخستین ساعات رای گیری از «ناکارآمدی وزارت کشوردر ایجاد تمهیدات در روز رای گیری» انتقاد کردند. در سال ۱۸۶۵ میلادی در چنین روزی یک ژنرال «اتحادیه» - یا نیروهای ایالت‌های شمالی در جنگ داخلی آمریکا - در تگزاس به گروهی از بردگان اطلاع داد که بنا بر یکی از فرمان‌های مهم آبراهام لینکلن به نام «اعلامیه آزادی بردگان» دو سال است که برده‌داری لغو شده است.   اقدامات لازم برای احیای توافق هسته‌ای از طریق بازگشت دوجانبه تهران-واشنگتن به آن در دو کارگروه مجزا بررسی می شود که شامل بازگشت ایران به اجرای کامل تعهدات برجامی اش و لغو تحریم های یک جانبه آمریکا علیه ایران می باشد.

تگزاس آخرین ایالتی بود که بعد از پایان جنگ داخلی آمریکا آزادی بردگان را در آوریل همان سال اعلام کرد. آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، روز جمعه پس از انداختن رای خود در صندوق، روز انتخابات را «روز ملت ایران» دانست. فیلمبرداری بدون اطلاع، به اشتراک گذاشتن بدون موافقت این ماجرای یکی از ۳۴ زنی است که تقریبا همه آنها می‌خواهند ناشناس بمانند و هویت‌شان فاش نشود. به مناسبت بزرگداشت این روز تاریخی، رویدادهایی از جمله رژه، کنسرت، برپایی غرفه‌های هنری، و دکه‌های خوراکی در سراسر آمریکا مشاهده می‌شود. کنگره آمریکا برای بزرگداشت پایان برده داری یک روز به تعطیلات رسمی این کشور اضافه کرد ايالت متحده به منظور بزرگداشت پايان برده دارى در تاريخ این کشور یک روز به تعطيلات فدرال در تقویم آمریکا اضافه می کند.» حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، هم پس از انداختن رای خود به صندوق از مردم خواست «گلایه ها را فراموش» کنند و در انتخابات شرکت کنند. خبرهای بیشتر . یکی از وکیلان موسسه می‌گوید مسئله دریافت غرامت است و در عین حال کسب اطمینان از این که سوءاستفاده از تصویرهای موکلانش متوقف شود.