ساعت اجرای طرح ترافیک تهران تغییر نمی‌کند

19/03/1401 04:07:00 ب.ظ

ساعت اجرای طرح ترافیک تهران تغییر نمی‌کند سخنگوی شهرداری تهران اعلام کرد که با وجود تغییر ساعت کاری ادارات از روز شنبه هفته آتی، ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران تغییری نمی‌کند.

سخنگوی شهرداری تهران اعلام کرد که با وجود تغییر ساعت کاری ادارات از روز شنبه هفته آتی، ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران تغییری نمی‌کند. وی با تأکید بر اینکه ساعت اجرای طرح ترافیک همچون گذشته خواهد بود، گفت: البته شورای ترافیک پایتخت در روزهای پیش رو جلسه‌ای خواهد داشت و اگر تصمیمی در این خصوص گرفته شود حتما به شهروندان تهران اعلام می‌کنیم.

گفتنی است بر اساس اعلام دولت، ساعت کاری ادارات در تمام کشور از 21 خرداد تغییر می‌کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

تست کرونا برای حجاج الزامی است- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimتست کرونا برای حجاج الزامی است رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر: عربستان تاکنون ۱۰ واکسن را مورد تایید دانسته که ۳ واکسن از آن‌ها در ایران تزریق شده و آن دسته از حجاجی که واکسنی به غیر از این سه مورد را تزریق کرده‌اند، واکسینه خواهند شد

رئیس جمهور ونزوئلا به تهران سفر می‌کندرئیس جمهور ونزوئلا به تهران سفر می‌کند نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا بامداد شنبه به دعوت رسمی سید ابراهیم رئیسی، در راس هیاتی بلندپایه از مقامات سیاسی و اقتصادی کشورش وارد تهران می‌شود. میاد بنزین و گازوییل مفت ببره لابد . مفت بَرِ داخلی کم تربیت کردیم ، مفت بَرِ خارجی هم دست و پا کردیم برا مملکت. شاشیدم به اون کراواتت نیکلاس مراد بیگ لاشخور قافله دزدان ، یکروز تا دلار آخر رو باید پس بدی یه مفتخور دیگه اومده سهمشو بگیره

توفان تهران؛ ۹ نفر زخمی شدند، ۸۰ اصله درخت سقوط کردرئیس اورژانس تهران از مصدومیت ۹ نفر در پی وقوع توفان روز سه‌شنبه تهران و انتقال شش نفر از آنها به بیمارستان‌ خبر داد.

تغییرات قیمت خانه در ۲۲ منطقه تهرانبا توجه به اینکه تازه‌ترین آمار حاکی از افزایش قیمت و تعداد معاملات مسکن در تهران طی اردیبهشت ماه سالجاری است، در این ماه قیمت خانه فقط در مناطق ۱ و ۲۲ با کاهش قیمت نسبت به ماه قبل مواجه شده و باقی مناطق افزایش قیمت داشته‌اند.

مقام دانشگاهی: بسیاری از مراکز بیمارستانی در تهران اخطار آتش‌نشانی دارندرئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌گوید با آن که بسیاری از مراکز خصوصی و دولتی بیمارستانی در تهران اخطار آتش‌نشانی دارند، تعطیلی آنها «امکان‌پذیر» نیست.

رد ادعای پاک شدن اطلاعات شهروندان از سامانه‌های خدماتی شهرداری تهرانسخنگوی شهرداری تهران: *هیچکدام از سوابق شهروندان یا اطلاعاتی از حافظه‌ها پاک نشده *دوربین‌ها هم روشن است *تنها برخی خدمات به صورت آفلاین انجام می‌شود *در روزهای آینده تمام سرویس‌های آنلاین در دسترس خواهد بود