ساعت‌های پرابهام؛ پرونده‌ای که با اعدام نوید افکاری بسته نشد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ساعت‌های پرابهام، پرونده‌ای که با اعدام نوید افکاری بسته نشد

نکته دیگر پرونده برادران افکاری، شهودی است که شهادت خود را پس گرفته‌اند.

نوید افکاری از حمیدرضا جمشیدی اردکانی، وکیل تسخیری که قوه قضاییه گرفته بود، شکایت کرده بود. در فایل‌های صوتی که از دادگاه آنها در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت، آقای افکاری شخصا از خودش دفاع می‌کند. برنامه ۲۰:۳۰ تلویزیون ایران هم که با نهادهای امنیتی ارتباط نزدیک دارد، فیلمی را پخش کرد که در آن ماموران امنیتی نوید افکاری را به محل قتل بردند تا "اعتراف کند" چطور مقتول را "کشته است."حسن یونسی، وکیل نوید افکاری در توییترش نوشته بود ویدئوی دوربین مداربسته که دادگاه بر اساس آن می‌گوید نوید افکاری این قتل را انجام داده، "مربوط به یک ساعت قبل از زمان قتل است."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

با وجود اعتراضات گسترده بین‌المللی، جمهوری اسلامی نوید افکاری را اعدام کرد🔺با وجود اعتراضات گسترده بین‌المللی، جمهوری_اسلامی نوید_افکاری را اعدام کرد ⚡️نوید افکاری، کشتی گیر ۲۷ ساله ایرانی و یکی از بازداشت شدگان در اعتراضات_مردمی روز شنبه ۲۲ شهریور، در شیراز اعدام شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رابطه انتخابات آمریکا با مذاکرات طالبان با دولت افغانستان - BBC News فارسیزلمی خلیلزاد: با افتتاح مذاکرات بین الافغانی، آمریکا صرفا نقش حمایت کننده خواهد داشت و تمام روند مذاکرات توسط خود افغان‌ها اداره، رهبری، و مدیریت خواهد شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

درگیری پناهجویان با پلیس یونان با شعار «آزادی»آتش‌سوزی اردوگاه موریا مجددأ بحران پناهجویان در اروپا را پررنگ کرده است و سران اتحادیه اروپا از روز پنجشنبه تا کنون به دنبال راه‌کاری برای رسیدگی به پناهجویان اردوگاه موریا هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پاستورلو: هیچ قدمی برای مذاکره با استراماچونی برداشته نشده استپاستورلو: هیچ قدمی برای مذاکره با استراماچونی برداشته نشده است مدیربرنامه‌های آندره‌آ استراماچونی می‌گوید هیچ قدمی برای مذاکره با این مربی ایتالیایی برداشته نشده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدگاه: فساد مالی علیرضا پناهیان گفت‌وگو با مجتبی پورمحسنافشای فساد مالی علیرضا پناهیان، پای شماری از چهره‌های نزدیک به رهبر جمهوری اسلامی را به میان کشیده است. پناهیان پس از افشای فساد مالی‌اش در یک سخنرانی گفته بود «اسم آقای محترمی را کنار ما زده‌اند تا
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: بحرین نیز با اسرائیل توافق و روابط دیپلماتیک برقرار می‌کندبحرین پس از امارات دومین کشور عرب حاشیه خلیج فارس است که با اسرائیل رابطه دیپلماتیک برقرار می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »