ساز و رقص در پاریس به مناسبت جشن سالانه موسیقی

02/04/1399 06:10 ب.ظ

ساز و رقص در پاریس به مناسبت جشن سالانه موسیقی بیشتر بخوانید🔽

بسیاری از شهروندان پاریس روز ۲۱ ژوئن (۱ تیر) در کافه ها و خیابان‌ها حاضر شدند تا در «جشن موسیقی»، که همه ساله همزمان با آغاز فصل تابستان برگزار می شود، شرکت کنند. دولت به کافی شاپ‌ها و بارها نیز اجازه داده بود که در صورت رعایت نکات بهداشتی می توانند جشن‌ها و کنسرت‌های مرتبط با این روز را برگزار کنند.

با این حال شماری از پزشکان و کارکنان بیمارستان‌های فرانسه از عدم رعایت مقررات فاصله گذاری اجتماعی در تجمعات «جشن موسیقی» انتقاد کرده اند.

میکائیل، که دی جی در یکی از بارهای پاریس است، می گوید: «ما به دیوارها علائم هشدار چسباندیم، مراسم را جمع و جورتر برگزار کردیم ولی نمی توانیم همه چیز را کنترل کنیم.» جشن سالانه موسیقی در فرانسه زیر سایه کرونا و اعتراض به پلیس برگزار شد

فرانک ریستر، وزیر فرهنگ فرانسه، که در یکی از کنسرت‌های جشن موسیقی شرکت یافته بود گفت خوشحال است که پس از دو ماه قرنطینه به خاطر ویروس، جشن موسیقی را می بیند. با این حال وی اضافه کرد که مهم است همچنان به مقررات بهداشتی احترام گذاشته شود. headtopics.com

هر چند شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» در فرانسه نسبت به ماه‌های مارس و آوریل (اسفند/فروردین/اردیبهشت) کاهش یافته است اما در روزهای گذشته برخی شاخص‌های همه گیری در برخی مناطق بار دیگر از افزایش شیوع ویروس جدید کرونا حمایت دارد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

راه‌اندازی پرواز تهران-منچستر؛ پروازهای هما به پاریس در مدت قرنطینه لغو نشداین انحصار سبب شده است تا هما بدون داشتن رقیب، قیمت پرواز پاریس را بالا ببرد. برای مثال، هم اکنون کمترین قیمت پرواز ایران ایر از پاریس به مقصد تهران برای روز ۳ ژوئیه (۱۳ تیر) از ۸۰۰ یورو فراتر رفته است.

کرونا در ایران؛ 40 درصد تست‌های کرونا در مشهد مثبت استمعاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت که هم اکنون 40 درصد تست‌های کرونا در این شهر مثبت است. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در جهان؛ شمار مبتلایان در برزیل از یک میلیون گذشتبه این ترتیب برزیل بعد از آمریکا دومین کشور در جهان است که شمار مبتلایان آن به بیش از یک میلیون نفر می‌رسد. بسیاری معتقدند چون هنوز به تعداد کافی آزمایش کرونا انجام نشده، ارقام واقعی از این هم بسیار بالاتر است. در همین حال در فرانسه معترضان به نشانه خون کسانی که به دلیل کرونا جان خود را از دست دادند، به ساختمان وزارت بهداشت رنگ سرخ پاشیدند.

دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است🔺دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است ⚡️ارن ایزلی اکنون دانشجوی سال آخر مهندسی صنایع در دانشگاه ایالتی لوییزیانا است. او می گوید: «به یاد دارم وقتی کودک خردسالی بودم، پدرم برچسب های ناسا را به خانه می آورد»

پمپئو در روز جهانی پناهجویان: آمریکا بزرگترین ارائه‌ دهنده کمک‌های بشردوستانه در جهان است🔺پمپئو در روز جهانی پناهجویان: آمریکا بزرگترین ارائه‌ دهنده کمک‌های بشردوستانه در جهان است ⚡️وزیر خارجه آمریکا روز جهانی پناهجویان را فرصتی برای شناسایی شهامت و مبارزات میلیون‌ها پناهنده ‌ای دانست که به دلیل آزار و درگیری از خانه‌های خود گریخته‌اند.

چهار تن در انفجار خودروی بمبگذاری شده در عفرین زخمی شدندحمله تروریستی با خودروی بمبگذاری شده در عفرین 4 زخمی برجای گذاشت. - خبرگزاری آناتولی