ساز و کار اعمال جریمه رانندگان و مسافران بدون ماسک توسط پلیس راهور/ تاکسیرانان نباید مسافر بی‌ماسک سوار کنند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در گفت‌و‌گو با ایلنا مطرح شد؛ ساز و کار اعمال جریمه رانندگان و مسافران بدون ماسک توسط پلیس راهور/ تاکسیرانان نباید مسافر بی‌ماسک سوار کنند

«علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا درباره ساز و کار اجرائی جریمه رانندگان و مسافران تاکسی که از ماسک استفاده نمی‌کنند، اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی سازو کار های داخلی را از زمانی که استفاده رانندگان تاکسی از ماسک الزامی شده بود،‌ در پیش گرفته بود و با تخلفات برخورد می‌کردیم.

او با تاکید بر اینکه آمار و ارقام سازمان تاکسیرانی مبنی بر عدم استفاده رانندگان از ماسک بسیار کم است، افزود: هم رانندگان و هم مردم می‌دانند اجرای چنین دستورالعمل‌های سختگیرانه‌ای بیش از هر چیز به سلامت شهروندان مربوط است. از آنجا که تاکسیران‌ها می‌دانند در شرایط موجود با بیشترین ریسک کار می‌کنند، بنابراین تعداد رانندگانی که در سطح شهر از ماسک استفاده نمی‌کنند، بسیار نادر است.

قنادان تاکید کرد: توزیع ماسک به نرخ مصوب دولتی در تمامی پایانه‌های عمده تاکسیرانی انجام می‌شود و از همه شهروندان درخواست می‌کنیم از ماسک استفاده کنند. به رانندگان نیز توصیه اکید می‌کنیم همانطور که خودشان از ماسک استفاده می‌کنند از سوار کردن شهروندانی که از ماسک استفاده نمی‌کنند، خودداری کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کودک عراقی بر اثر انفجار بمب دست ساز در موصل کشته شدبر اثر انفجار یک بمب دست ساز در موصل در شمال عراق یک کودک جان باخته و پدر و مادر وی زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اگر ایران کار بدی علیه ما انجام دهد، بلایی سرشان می‌آوریم که سابقه نداشته باشدیاوه‌سرایی دونالد ترامپ: اگر ایران کار بدی علیه ما انجام دهد، بلایی سرشان می‌آوریم که سابقه نداشته باشد اين جواب اربده كشى مسولان سياسى و نظامى ماست.چيزى كه عوض داره، گله هم نداره این دفعه 53 نقطه در نظر گرفته حتماً، بگو اخه الاغ تا ناوگان آمریکا در خلیج‌فارس هست وتا شعاع 3000 کیلومتری پایگاهی داره مگر در خواب، واقعا ترامپ یاوه سرایی می کند یا مقامات ما دست از این خودشیفتگی احمقانه و جاهلانه تان بردارید این شعارها راه حل زندگی مردم نیست اگر راست می گویید و مرد هستید از مردم همه پرسی کنید ببینید مردم‌ چه می خواهند ببینید مردم خواهان این زندگی هستند حقیقت این نیست نمی خواهید بفهمید
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ممنوعیت ورود بدون 'ماسک' به وسایل حمل و نقل پایتخت از فرداممنوعیت ورود بدون 'ماسک' به وسایل حمل و نقل پایتخت از فردا معاونت حمل و نقل شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ورود بدون ماسک از فردا به تمامی وسایل حمل و نقل عمومی ممنوع است چقدر دیر اجرا شد ولی باز خداروشکر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از فردا / تمدید محدودیت های کرونایی در پایتختاستاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمیسیون اروپا برای سومین قرارداد پیش‌خرید واکسن کرونا چراغ سبز نشان دادبه موجب این قرارداد کشورهای عضو اتحادیه اروپا به محض تایید ایمن و موثر بودن واکسن تولیدی توسط شرکت یاد شده امکان خواهند یافت برای دویست میلیون نفر واکسن خریداری کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصاویر اختصاصی یورونیوز از مراسم اقامه نماز بر پیکر شجریانعباس صالحی، وزیر ارشاد، حسین علیزاده، آهنگ ساز و نوازنده، سهراب پورناظری، موسیقی‌دان و محمود دعایی، مدیر روزنامه اطلاعات از جمله شخصیت‌هایی بودند که در این مراسم حضور داشتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »