سازمان بهداشت جهانی خواستار توضیح چین در مورد روش تشخیص ابتلای به کرونا شد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی افزایش سریع آمار مبتلایان به کرونا در چین سازمان بهداشت جهانی خواستار توضیحات مقامات بهداشتی این کشور در مورد نحوه تشخیص مبتلایان شده ‌است. روز گذشته در پی افزایش سریع آمار مربوط به ابتلای به کرونا در استان هوبی رئیس شعبه محلی حزب کمونیست برکنار شد.

Image caption

سازمان بهداشت جهانی خواستار"توضیحات بیشتر" دولت چین در مورد هرگونه تغییری در نحوه تشخیص و تایید ابتلای به ویروس کرونا شده است. درخواست سازمان بهداشت جهانی پس از آن تسلیم چین شد که مقامات محلی در استان هوبی گفتند که روش جدیدی را برای تشخیص مبتلایان به کار می‌برند. در این روش، بروز نشانه های بیماری و اسکن بیمار برای تایید ابتلای او کافی تلقی می شود و پزشکان منتظر تشخیص آزمایشگاهی نمی مانند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از ظریف بپرسه. چین و چیکار داره. ووهان جایو.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چین: آمار قربانیان مبتلا به ویروس کرونا به 1113 تن افزایش یافتپس از آن که مقامات ایالت هوبی چین چهارشنبه 12 فوریه 2020 از مرگ 94 تن دیگر از مبتلایان به ویروس کشتن این مردم رو با کرونا ،آمار در چین تصاعدی بالا میره دوباره میگن ویروس مهار شده...
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ایران: مرگ یک زن مشکوک به کرونا در تهرانایران: مرگ یک زن مشکوک به کرونا در تهران روزنامه ایران مدعی شد: همزمان با مرگ زنی میانسال در یکی از بیمارستان‌های پایتخت که مشکوک به بیماری کرونا بود، تحقیقات در این باره آغاز شد. راهپیمایی ۲۲ بهمن تموم شد، آمار کرونا هم کم کم بیرون میاد خوب خداروشکر تحقیقات اغاز شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویروس کرونا؛ شکایات علیه تبعیض نسبت به آسیایی‌ها در آلمان | DW | 12.02.2020اداره فدرال مبارزه با تبعیض در آلمان اعلام کرد که پس از شیوع ویروس کرونا با شمار فزاینده‌ای از شکایت‌ها به دلیل برخوردهای تبعیض‌آمیز علیه آسیایی‌ها روبرو شده است. تعداد مبتلایان به کرونا در آلمان به ۱۶ نفر رسیده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 1368 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ضرر ۵۰۰ میلیون دلاری در پی لغو کنگره جهانی موبایل به‌ دلیل ویروس کروناانجمن سامانه جهانی ارتباطات سیار با انتشار بیانیه‌ای در روز چهارشنبه ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)، لغو کنگره جهانی موبایل در بارسلون را به طور رسمی اعلام کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اخبار ضدونقیض درباره مرگ یک زن به دلیل کرونا در ایران؛ وزارت بهداشت تکذیب کرد🔺اخبار ضدونقیض درباره مرگ یک زن به دلیل کرونا در ایران؛ وزارت بهداشت تکذیب کرد ⚡️پس از انتشار خبری از سوی رسانه نزدیک به دولت، مبنی بر مرگ یک زن «مشوک به ابتلا به ویروس کرونا»، وزیر بهداشت ایران این خبر را تکذیب کرد. اینجا خداروشکر حالمون خوبه اگر تکذیب کردن پس قطعاً به دلیل کرونا فوت شده اینقدر مخفی کاری میکنن تا قشنگ همه جا اپیدمی بشه بعدا میگن خطای انسانی بوده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »