سازمان جهانی بهداشت: هنوز هیچ مورد مرگ ناشی از سویه اومیکرون ثبت نشده است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که هنوز هیچ مورد مرگ ناشی از سویه جدید کرونا «اومیکرون» ثبت نشده است. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که هنوز هیچ مورد مرگ ناشی از سویه جدید کرونا «اومیکرون» ثبت نشده است.کریستین لیندمایر، سخنگوی سازمان جهانی بهداشت در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو در پاسخ به خبرنگار آناتولی اعلام کرد که هنوز هیچ مرگی به دلیل نوع جدید ویروس کرونا موسوم به اومیکرون گزارش نشده و تحقیقات در مورد مسری و جدی بودن آن ادامه دارد.

لیندمایر در رابطه با بیانیه‌های شرکت‌های بیون تک-فایزر و مدرنا درباره"واکسن جدید علیه اومیکران" نیز گفت: به شدت توصیه می‌شود که تولیدکنندگان واکسن از قبل برنامه‌ریزی کرده و برای امکان جایگزینی واکسن موجود برنامه‌ریزی کنند. سخنگوی سازمان جهانی بهداشت تاکید کرد که زمان لازم است تا مشخص شود آیا واکسن‌های کووید-19 فعلی علیه اومیکرون مؤثر هستند یا خیر.

وی با بیان اینکه ارزیابی کامل سویه اومیکرون مدتی طول می‌کشد، افزود: مشاهدات در کشورهایی که این نوع در آن‌جا ظاهر شده ادامه دارد و پس از آن اطلاعات روشنی در مورد این سویه به بهداشت جهانی ارائه خواهند شد. ما باید گام به گام پیش رفته و همه داده‌ها را جمع کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بلینکن: هنوز وقت کافی برای مشارکت ایران در مذاکرات داریم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هیچ درخواست اخذ مجوزی برای برگزاری تجمع در روز جمعه نشده استفرماندار اصفهان: *هیچ درخواست اخذ مجوزی برای برگزاری تجمع در روز جمعه نشده است *کشاورزان اعلام کردند که مطالبات خود را بصورت قانونی پیگیری می‌کنند *آن‌ها اعلام کرده‌اند از هیچگونه تجمعی حمایت نخواهند کرد *کشاورزان در آرامش پیگیر مطالبات خود هستند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هنوز سند سوم را به طرف‌های مقابل در برجام تحویل نداده‌ایم/رفع تحریم ها گام به گام نیستعلی باقری: *هنوز سند سوم را به طرف‌های مقابل در برجام تحویل نداده‌ایم *در سند سومی که به طرف‌های مقابل در برجام ارائه می‌شود درباره مدت راستی آزمایی از رفع تحریم‌ها نقطه نظرات و پیشنهادهایی را بیان می‌کند *رفع تحریم‌ها گام به گام نیست علی باقری: اینقدر ژست نگیر برجام سرگرمی تون شده مگه نه اگر قدرت توانایی دارید در ایران منطقه امنیت ایجاد کنید و آب به ایران ایجاد کنید باور می کنم تو با تیم تان ۴۰ نفرتان خدا شناس و دین دارید باشه 😆😆😆😆😆😆😆😆😆 علی باقری داماد ملا خامنه ای شیطان ها در لباس دین: به راستی در بهترین هتل وین آیا از حقوق های نجومی تون یا از بیت المال ایران شبی یک میلیارد تومان هزینه می کنید هان ای گدا گشنه ها 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭 علی باقری داماد ملا خامنه ای ای بی سواد نادان جاهل : چرا چهل نفر رفتید به اطریش وین بهترین هتل وین به راستی چهار نفر کافی نبود آهان رفتید اونجا تا اروپا رو ببینید گردش کنید خوش بگذرانید ندید پدید ها بیچاره گدا گشنه ها آبروی خودتون رو بردید هدیه ها هم از بیت المال ایران بخرید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: نسخه مهار سویه اومیکرون مشابه سویه دلتاستعدم قطعیت در مورد ویژگی‌های سویه جدید، به ویژه کارایی واکسن‌های فعلی در مهار آن و همچنین میزان سرایت و شدت آن، زمامداران بسیاری از کشورهای دنیا را در اتخاذ سیاست‌های سختگیرانه آن هم در آستانه جشن‌های سال نوی میلادی، بر سر دو راهی قرار داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یونیسف: عراق حدود سه میلیون دوز واکسن فایزر از طریق کوواکس دریافت کردبالا بردن نرخ واکسیناسیون از اولویت‌ها و اهداف مشترک مقامات بهداشتی عراق، سازمان بهداشت جهانی، صندوق کودکان ملل متحد و دیگر طرف‌های دخیل در امر بهداشت و سلامت عنوان شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شناسایی نخستین مورد ابتلا به سویه اومیکرون در آمریکانخستین مورد ابتلا به سویه اومیکرون ویروس کرونا در آمریکا شناسایی شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »