سازمان ملل: جنگ داخلی سوریه تاکنون دست‌کم ۳۵۰ هزار کشته داشته است

02/07/1400 07:00:00 ب.ظ

دست‌کم ۳۵۰ هزار تن کشته، تازه‌ترین برآورد سازمان ملل متحد از تلفات انسانی در جنگ داخلی سوریه است. این آمار که روز جمعه دوم مهر ماه از سوی کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل متحد منتشر شد، شامل نظامیان و غیرنظامیان جنگ داخلی ۱۰ ساله در این کشور است.

سازمان_ملل, سوریه

🔺 سازمان_ملل : جنگ داخلی سوریه تاکنون دست‌کم ۳۵۰ هزار کشته داشته است میشل باشله کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد در این باره گفت، این آمار تلفات جنگ در فاصله مارس ۲۰۱۱ تا مارس ۲۰۲۱ را شامل می‌شود و از هر ۱۳ قربانی، یکی زن یا کودک بوده است.

دست‌کم ۳۵۰ هزار تن کشته، تازه‌ترین برآورد سازمان ملل متحد از تلفات انسانی در جنگ داخلی سوریه است. این آمار که روز جمعه دوم مهر ماه از سوی کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل متحد منتشر شد، شامل نظامیان و غیرنظامیان جنگ داخلی ۱۰ ساله در این کشور است.

چاپدست‌کم ۳۵۰ هزار تن کشته، تازه‌ترین برآورد سازمان ملل متحد از تلفات انسانی در جنگ داخلی سوریه است. این آمار که روز جمعه دوم مهر از سوی کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل منتشر شد، شامل نظامیان و غیرنظامیان جنگ ۱۰ ساله در این کشور است.بهگزارشخبرگزاری رویترز، در این آمار نام کامل قربانیان و تاریخ و محل کشته شدن آنها ذکر و نوشته شده است که این برآورد همه قربانیان جنگ را در بر نمی‌گیرد.

میشل باشله کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد در این باره گفت، این آمار تلفات جنگ در فاصله مارس ۲۰۱۱ تا مارس ۲۰۲۱ را شامل می‌شود و از هر ۱۳ قربانی، یکی زن یا کودک بوده است.دیده‌بان حقوق بشر سوریه شمار کشته‌شدگان جنگ داخلی این کشور را ۵۰۰ هزار نفر ذکر کرده و می‌گوید تحقیق در مورد ۲۰۰ هزار قربانی دیگر نیز که در این آمار نیامده، ادامه دارد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

انتشار تصاویر عملیات‌های ضد تروریستی ارتش ترکیه در شمال عراق

وزارت دفاع ترکیه تصاویر مربوط به اجرای عملیات‌های ضد تروریستی ارتش کشور در شمال عراق را منتشر کرد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

جنگ راه میندازند مردهارو میکشند و بعد به بهانه چندین زن میگیرند .راه و رسم مسلمانی خر خودتی الدنگ پس آمریکا و اسرائیل و ترکیه که داعش،رو بوجود آوردند و حمایت کردند کجای این جنایت قرار دارن جنگ داخلی کجا بود پوفیوز

سازمان ملل: تا کنون مرگ 350 هزار نفر در جنگ داخلی سوریه تایید شده، ولی آمار واقعی بالاتر از این رقم است سازمان_ملل : تا کنون مرگ 350 هزار نفر در جنگ داخلی سوریه تایید شده، ولی آمار واقعی بالاتر از این رقم است

زمزمه جنگ-5|امام خمینی(ره) در ساعات اولیه جنگ چه فرمودند؟+موشن‌گرافی- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim🎥 امام خمینی (ره) در ساعات اولیه جنگ چه فرمودند؟ دفاع_مقدس

اینفوگرافی| شهدای جنگ تحمیلی چه سن و سالی داشتند؟📊 اینفوگرافی| شهدای جنگ تحمیلی چه سن و سالی داشتند؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline اتلاف منابع انسانی LOTFI_GHAZAL روح همه شهدا شاد

رئیسی: رمز پیشرفت و پیروزی کشور داشتن روحیه انقلابی و بسیجی استرئیس جمهور رمز پیشرفت و پیروزی کشور را حرکت در مسیر شهدا و ایثارگران با روحیه بسیجی، اخلاص و جهادی دانست و اظهار داشت: هر مدیر و مسئولی که با روحیه انقلابی و بسیجی و با خدمتگزاری بی‌منّت به مردم عمل کند یقین بدانید که به همه اهداف متعالی نظام خواهیم رسید.

رمز پیشرفت و پیروزی کشور داشتن روحیه انقلابی و بسیجی و حرکت در مسیر شهدا استرئیس جمهور رمز پیشرفت و پیروزی کشور را حرکت در مسیر شهدا و ایثارگران با روحیه بسیجی، اخلاص و جهادی دانست و اظهار داشت: هر مدیر و مسئولی که با روحیه انقلابی و بسیجی و با خدمتگزاری بی‌منّت به مردم عمل کند یقین بدانید که به همه اهداف متعالی نظام خواهیم رسید.

مشایی و بقایی یک سال است در خارج از زندان هستند/ کسی پاسخگوی این تبعیض نیستخضریان مطرح کرد؛ مشایی و بقایی یک سال است در خارج از زندان هستند/ کسی پاسخگوی این تبعیض نیست

اشتراک چاپ دست‌کم ۳۵۰ هزار تن کشته، تازه‌ترین برآورد سازمان ملل متحد از تلفات انسانی در جنگ داخلی سوریه است.24.میراث حماسه-1|هفت گنج جنگ هشت ساله+فیلم ایشان تلاش کردند تمام فعالیت‌های خود را بر اساس دین مبین اسلام پایه‌ریزی کنند، دفاع مقدس نیز یکی از پرونده‌های مهم رهبری حضرت امام(ره) در طول انقلاب اسلامی که بر اساس همین تفکر شکل گرفت..

این آمار که روز جمعه دوم مهر از سوی کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل منتشر شد، شامل نظامیان و غیرنظامیان جنگ ۱۰ ساله در این کشور است. به گزارش خبرگزاری رویترز، در این آمار نام کامل قربانیان و تاریخ و محل کشته شدن آنها ذکر و نوشته شده است که این برآورد همه قربانیان جنگ را در بر نمی‌گیرد.2021 خبرگزاری آناتولی سازمان ملل متحد اعلام کرد که تا کنون مرگ 350 هزار نفر در جنگ داخلی سوریه تایید شده، ولی آمار واقعی بالاتر از این رقم است. میشل باشله کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد در این باره گفت، این آمار تلفات جنگ در فاصله مارس ۲۰۱۱ تا مارس ۲۰۲۱ را شامل می‌شود و از هر ۱۳ قربانی، یکی زن یا کودک بوده است. خیر، ارتش ایران و قوای مسلح ما پاسدارهای عزیز ما قادر به این معنا هستند. دیده‌بان حقوق بشر سوریه شمار کشته‌شدگان جنگ داخلی این کشور را ۵۰۰ هزار نفر ذکر کرده و می‌گوید تحقیق در مورد ۲۰۰ هزار قربانی دیگر نیز که در این آمار نیامده، ادامه دارد. در جنگ داخلی سوریه نزدیک به شش میلیون نفر از مردم سوریه به کشورهای همسایه و بیش از یک میلیون تن نیز به اروپا پناه برده‌اند.

مطالب مرتبط . الان هم دولت ایران جواب آنها را مشغول‌اند که جواب آنها را بدهند و می‌دهند.