سازمان جهانی بهداشت: از هر سه زن یک نفر قربانی خشونت جسمی یا جنسی است

19/12/1399 11:25 ب.ظ

بیشترین خشونت‌ها علیه زنان در کیریباتی، فیجی، پاپوآ گینه نو، بنگلادش، جمهوری دموکراتیک کنگو و افغانستان روی می‌دهد.

بیشترین خشونت‌ها علیه زنان در کیریباتی، فیجی، پاپوآ گینه نو، بنگلادش، جمهوری دموکراتیک کنگو و افغانستان روی می‌دهد.

سازمان بهداشت جهانی همچنین می‌گوید که خشونت علیه دختران از سنین پایین آغاز می شود، امری که به گفته گارسیا مورنو «نگران‌کننده» است. مسئول این سازمان گفته است: «از هر چهار دختر نوجوان ۱۵ تا ۱۹ ساله که رابطه داشته‌اند، یک نفر مورد خشونت جسمی یا جنسی قرار گرفته است. این یک زمان بسیار مهم و سازنده در زندگی است و ما می‌دانیم که اثرات این خشونت در زندگی می‌تواند طولانی مدت باشد زیرا ممکن است بر سلامت جسمی و روحی تأثیر بگذارد و منجر به بارداری ناخواسته و سایر عوارض شود.»

کمترین میزان خشونت علیه زنان نیز در اروپاست، به طوری که در این قاره ۲۳ درصد از زنان در طول زندگی قربانی خشونت بوده‌اند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

توسط مرد.

سازمان جهانی بهداشت استفاده از واکسن آسترازنیکا را توصیه کرددر واکنش به نگرانی‌های به وجود آمده درباره اثرات جانبی واکسن آسترازنیکا، سازمان جهانی بهداشت روز

سازمان جهانی بهداشت استفاده اضطراری از واکسن کرونای «جانسون اند جانسون» را تایید کردسازمان جهانی بهداشت پیش از این نیز استفاده اضطراری برای واکسن‌های فایزر-‌بیون تک و آسترازنکا را تایید کرده بود.

سازمان بهداشت جهانی از واکسن «استرازنکا» حمایت می‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

سازمان بهداشت جهانی: نبود نوازش و آغوش برای نوزاد خطرناکتر از کروناست | DW | 16.03.2021سازمان بهداشت جهانی می‌گوید، خطر مرگ نوزادانی که در آغوش کشیده نمی‌شوند ۶۵ بار بیشتر از خطر ابتلای آنها به ویروس کروناست. این سازمان نسبت به اعمال مقررات سختگیرانه برای نوزادان هشدار می‌دهد.

سازمان جهانی بهداشت به اروپا: برای نجات انسان به استفاده از واکسن آسترازنکا ادامه دهیدآژانس دارویی اروپا در گزارشی اعلام کرده که هنوز هیچ رابطه علمی میان دریافت واکسن آسترازنکا و موارد لخته یا انعقاد خون در میان برخی افراد واکسینه شده پیدا نکرده است.