سازمان بهداشت جهانی شاید کرونا را 'همه‌گیر جهانی' اعلام کند

سازمان بهداشت جهانی شاید کرونا را 'همه‌گیر جهانی' اعلام کند

25/02/2020 10:25:00 ب.ظ

سازمان بهداشت جهانی شاید کرونا را 'همه‌گیر جهانی' اعلام کند

با اینکه مهار شیوع ویروس کرونا در چین تحسین سازمان بهداشت جهانی را برانگیخت، این سازمان در آستانه اعلام وضعیت همه‌گیری جهانی کروناست.

ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟

مردم ایران، حسن روحانی و دولت او را چگونه به یاد خواهند آورد؟ چهار ساله دوم ریاست‌جمهوری او، ایران و مردم ایران را به کدام سمت برد؟مهمانان برنامه: مهدی مهدوی...

هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره 'همه‌گیری جهانی' کرونا | DW | 24.02.2020آمار گستردگی آلودگی به ویروس کرونا سازمان بهداشت جهانی را نگران کرده است. این سازمان به‌ویژه افزایش جهشی مبتلایان به این ویروس در ایران، ایتالیا و کره جنوبی را هشدارآمیز تلقی کرده است. آمار کره جنوبی و بعد ایتالیا متناسب با جمعیت و در نهایت ایران سازمان بهداشت جهانی را نگران کرد... کمپین۱۴_روز_در_خانه_میمانیم HazratAadam می گه آمار مبتلایان جهش داشته

سازمان بهداشت جهانی: کشورها برای «همه‌گیری جهانی احتمالی» کرونا آماده شوند🔺سازمان بهداشت جهانی: کشورها برای «همه‌گیری جهانی احتمالی» کرونا آماده شوند ⚡️سازمان بهداشت جهانی روند شیوع ویروس جدید کرونا در ایران، کره جنوبی وایتالیا را«بسیار نگران کننده» دانست و هشدار داد همه كشورها باید برای «همه گیری جهانی احتمالی» آماده شوند. سراغ راه حل بگردید، ناشر این ویروس آمریکا هسته چرا آمریکا تحت فشار قرار نمیگیرد و استجواب نمیشه ها این سازمان جهانی است یا لنگ حمام چه کار باید بکنیم ؟؟

شیوع کرونا؛ ابراز نگرانی سازمان جهانی بهداشت از ایران، کره و ایتالیا🎥پیرمرد ایتالیایی: در زمان جنگ جهانی دوم هم چنین وحشتی نبود آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان را در وب سایت یورونیوز بخوانید: ویروس_کرونا کرونا_در_ایتالیا اااا اینا از ایرانیا کس خل ترن یا خودِ خدا 😨

ورود کرونا توسط شرکت ماهان و سازمان هواپیمایی تکذیب شدسخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اتهام ورود ویروس کرونا توسط شرکت هواپیمایی ماهان و سازمان هواپیمایی کشوری در فضای مجازی را تکذیب کرد و گفت: این ادعا کارشناسی و منصفانه نیست آره دقیقا این تکذیب آدم رو یاد تکذیب های بعد از سقوط هواپیما مسافربری میندازه . چرا اتفاقا' عامل انتقال ویروسکرونا فقط شماها بودید..كورونا =ماهان پس چطور وارد کشور شده؟!

شیوع کرونا در بازارهای نفت و سهام؛ قیمت جهانی طلا ۴۳ دلار افزایش یافتهمزمان با شدت‌گیری شیوع ویروس کرونا در خارج از چین به ویژه در کره جنوبی و ایتالیا، بازارهای سهام در سراسر جهان معاملات روز دوشنبه را با کاهش شاخص‌ها سپری کردند و قیمت نفت نیز بار دیگر کاهش یافت ولی در مقابل بهای جهانی طلا نزدیک به ۴۳ دلار افزایش یافت.

کرونا در ایران | آمارهای متناقض و نگران کننده: مرگ ۱۴ نفر تایید شد؛ یک گروه از سازمان بهداشت جهانی به ایران می‌روداز کرونا در آمریکا خبر بدهید... از انگلیس و عربستان و امارات و ژاپن و فرانسه و کره جنوبی... در ایران خود مردم ایران خبر دارند.