سازمان ملل کشته شدن 19 غیرنظامی در حمله فرانسه در مالی را تایید کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

30.03.2021هیئت حقیقت‌یاب سازمان ملل گزارش خود درباره حمله هوایی فرانسه به منطقه «باونتی» در مالی در 3 ژانویه 2021 را منتشر و اعلام کرد که بر اثر این حمله 19 غیرنظامی کشته شده‌اند.

30.03.2021هیئت حقیقت‌یاب سازمان ملل گزارش خود درباره حمله هوایی فرانسه به منطقه «باونتی» در مالی در 3 ژانویه 2021 را منتشر و اعلام کرد که بر اثر این حمله 19 غیرنظامی کشته شده‌اند.

طبق گزارش فوق، ارتش فرانسه این حمله را در چارچوب «عملیات برخان» انجام داده و طی آن محل حضور حدود 100 نفر در یک مراسم عروسی را هدف قرار داده است. بر اثر این حمله هوایی در مجموع 22 نفر از جمله 3 فرد مسلح که گفته می‌شود عضو یک گروه وابسته به القاعده بودند، کشته شده‌اند. فرانسه مدعی شده که این حمله را با توجه به یک گزارش اطلاعاتی علیه شماری از تروریست‌های مسلح انجام داده و محل برگزاری یک مراسم عروسی را هدف قرار نداده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عجیب ولی واقعی؛ عضویت جمهوری اسلامی در کمیسیون حقوق زنان در سازمان ملل
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

چهار سرباز حافظ صلح سازمان ملل متحد در مالی کشته شدنددر بیانیه ماموریت حفاظت صلح سازمان ملل در مالی آمده است که کشته‌شدگان چهار سرباز اهل کشور چاد بودند. چهار شمع برای چهار سرباز حافظ صلح به امید درخشش انسانیت و صلح
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش شمار کشته های اعتراض ها در کلمبیا؛ سازمان ملل محکوم کردشمار کشته های اعتراض ها در کلمبیا که برای مخالفت با سیاست‌های اقتصادی رئیس جمهور این کشور از هفته گذشته آغاز شده، در حال افزایش است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار گزارشگران سازمان ملل به «احتمال مرگ» محمد نوری‌زاد در زندانشماری از گزارشگران حقوق بشر سازمان ملل متحد از جمله جاوید رحمان، گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران، در بیانیه‌ای با ابراز نگرانی از وضعیت سلامتی محمد به تخم مردان برانداز و تخمکهای بانوان برانداز که داره میمیره! حقوق بشر ملل متحد، زمانی که به نفعش باشه گه💩 تناول میکنه، ولی اگه ببینه پای منافع خود سازمانش در میان اومده، پدر پویا بختیاری رو کلا نمیشناسه! اینم هشتگ در حمایت از شومبول نوریزاد: save_dodol_noorizad نه_به_جمهوري_اسلامي
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش رئیس مجمع عمومی سازمان ملل به مداخله نیروهای امنیتی اسرائیل در مسجدالاقصیرئیس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در واکنش به مداخله نیروهای امنیتی اسرائیل در مسجدالاقصی، جامعه جهانی را به رفتار محترمانه با معابد به ویژه به مسجدالاقصی فراخواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »