سازمان بازرسی علیه مدیران پیشین فدراسیون فوتبال اعلام جرم کرد

11/01/2020 09:10:00 ق.ظ

تهران- ایرنا- سازمان بازرسی کل کشور علیه تعدادی از مدیران پیشین فدراسیون فوتبال اعلام جرم کرد. پرونده این افراد در دست رسیدگی دادسراست.

اتهام تضییع بیت‌المال برای برخی مدیران فوتبالی | در این پرونده که با اعلام جرم سازمان بازرسی کل کشور تشکیل شده، سه نفر که سابقه ریاست فدراسیون فوتبال را دارند، یک نفر از مدیران مستعفی فدراسیون و ۲ نفر از افراد فعال در فوتبال به عنوان متهم مطرح هستند.

تهران- ایرنا- سازمان بازرسی کل کشور علیه تعدادی از مدیران پیشین فدراسیون فوتبال اعلام جرم کرد. پرونده این افراد در دست رسیدگی دادسراست.

اتهام این افراد بر اساس اعلام جرم سازمان بازرسی کل کشور، تضییع اموال دولتی و بیت‌المال است.پرونده مزبور در دست رسیدگی شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه قرار دارد و تحقیقات آن هنوز به پایان نرسیده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

اقدام علیه پایگاه هوایی آمریکا بر اساس ماده 51 منشور سازمان ملل بوددر پی عدم صدور ویزا برای وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران جهت شرکت در نشست شورای امنیت، نامه جواد ظریف در نشست روز پنجشنبه این شورا، از سوی مجید تخت روانچی نماینده دائم ایران در سازمان ملل قرائت شد. این مردک بی خاصیت لب و دهن در واقع اقدام علیه تپه و کوه و کمر مبادا امریکا عصبانی بشه انتقام سخت مگه منشور لازم داره؟ 😂

سازمان ملل: حوثی‌های یمن عامل حمله به تأسیسات نفتی عربستان نبوده‌اند | DW | 09.01.2020در بحبوحه تنش میان ایران و آمریکا سازمان ملل در گزارشی محرمانه به این نتیجه رسیده که حوثی‌های یمن عامل حمله به تأسیسات نفتی عربستان نبوده‌اند. واشنگتن و ریاض جمهوری اسلامی را عامل این حمله می‌دانند. انتقام این حمله رو هم با ترور سلیمانی گرفتن ... چی از این بهتر واو چه سناریوی پیچیده ای 😑 چه مزخرفاتی! اگر کار ایران بود که الان چیزی از تاسیساتشون باقی نمونده بود! :))

آمریکا در نامه به سازمان ملل: کشتن سلیمانی دفاع از خود بود | DW | 09.01.2020کلی کرافت، نماینده آمریکا در سازمان ملل در نامه‌ای به شورای امنیت تصریح کرد که کشتن قاسم سلیمانی 'دفاع از خود' بوده و هدف از انجام آن حفاظت از شهروندان ایالات متحده و منافع آمریکا در منطقه خاورمیانه بوده است. فعلا که شهید سلیمانی بیشتر از سردار سلیمانی براتون خطرناکه این ۳۵ تا موشکی که فرستادیم و بلایی سرتون آورد که اجازه ندادین احدی به پایگاه تون نزدیک بشه انتقام_سخت دفاع از خودتون بود دروغگوها شیطان دروغگویی بس است. دولت عراق اعلام کرد حاج قاسم به دعوت اونها به عراق آمده بود. بگوئید ما برای ادامه اشغال گری مجبور بودیم حاح فاسم را ترور کنیم. انتقام_سخت در راه است.

خواسته فرستاده سازمان ملل پیرامون توقف کامل عملیات نظامی در لیبیغسان سلامه‌، فرستاده سازمان ملل متحد در امور لیبی‌، از فراخوان‌‌های بین‌المللی برای برقراری آتش‌بس

سازمان گزارشگران بدون مرز می‌گوید بازداشت روزنامه‌نگاران در ایران افزایش یافته استسازمان گزارشگران بدون مرز با انتشار بیانیه‌ای نسبت به افزایش تعداد روزنامه‌نگاران بازداشتی و زندانی در ایران هشدار داد و از گزارش‌گر ویژه سازمان ملل خواست برای بررسی وضعیت حقوق بشر در ایران به شکل فوری اقدام کند. مگه خودتون فقط آمار خودتونو بدید

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری: طرح احتمال برخورد موشک به هواپیمای اوکراینی هیچ منطقی ندارد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس سازمان هواپیمایی کشوری: طرح احتمال برخورد موشک به هواپیمای اوکراینی هیچ منطقی ندارد بین همه بخش‌های نظامی و غیر نظامی در ایران هماهنگی کامل وجود دارد در همان زمان سقوط ده‌ها هواپیمای ایرانی و خارجی در حال پرواز بر فضای امن ایران بودند Boing737 Parabéns, seus sistemas de defesa ante aérea abateu um avião civil. Matando dezenas de inocentes. اولا موشک تهران!!! دوما بعد از حملات موشکی ایران پرواز کرد. ادعای مسخره

در این پرونده که با اعلام جرم سازمان بازرسی کل کشور تشکیل شده، سه نفر که سابقه ریاست فدراسیون فوتبال را دارند، یک نفر از مدیران مستعفی فدراسیون و ۲ نفر از افراد فعال در فوتبال به عنوان متهم مطرح هستند.به گزارش ایسنا، در نامه محمد جواد ظریف آمده است: اقدام 8 ژانویه ما علیه یک پایگاه هوائی در عراق که از آن حملات بزدلانه علیه شهید سلیمانی صورت گرفته بود، یک اقدام متناسب در پاسخ به یک حمله تروریستی و طبق حق ما در دفاع مشروع بر اساس ماده 51 منشور سازمان ملل بود.از حمله به تأسیسات نفتی بقیق و و حقل خریص متعلق به شرکت آرامکوی عربستان در سپتامبر ۲۰۱۹ چندی  نگذشته بود که انگشت اتهام واشنگتن و ریاض به سوی جمهوری اسلامی نشانه رفت.ایران آمریکا در نامه به سازمان ملل: کشتن سلیمانی دفاع از خود بود کلی کرافت، نماینده آمریکا در سازمان ملل در نامه‌ای به شورای امنیت تصریح کرد که کشتن قاسم سلیمانی"دفاع از خود" بوده و هدف از انجام آن حفاظت از شهروندان ایالات متحده و منافع آمریکا در منطقه خاورمیانه بوده است.

اتهام این افراد بر اساس اعلام جرم سازمان بازرسی کل کشور، تضییع اموال دولتی و بیت‌المال است. پرونده مزبور در دست رسیدگی شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه قرار دارد و تحقیقات آن هنوز به پایان نرسیده است. انتهای پیام. غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری ۲۸ آبان خود در پاسخ به سوالی درباره پرونده فساد در فوتبال گفته بود: «این پرونده در دادسرا هنوز منتهی به تصمیم نهایی نشده و پیگیری می‌کنیم که زودتر تصمیم‌گیری شود. حال در بحبوحه تنش‌های تازه میان ایران و آمریکا سازمان ملل متحد در پی تحقیقات خود در باره کم و کیف حمله به تأسیسات نفتی آرامکو عربستان به این نتیجه رسیده که حوثی‌های یمن عامل این حمله نبوده‌اند.» .