سازمان جهانی بهداشت: کرونا برای مدت زمانی طولانی با ما خواهد بود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺سازمان جهانی بهداشت: کرونا برای مدت زمانی طولانی با ما خواهد بود ⚡️مدیر کل سازمان جهانی بهداشت ضمن هشدار نسبت به اوج گرفتن دوباره روند شیوع ویروس کرونا گفت که کووید ۱۹ برای مدت زمانی طولانی با ما خواهد بود.

دو مقام ارشد وزارت دفاع آمریکا در مورد پیام امروز پرزیدنت ترامپ در واکنش نشان دادن به اقدامات قایق‌های تندروی ایرانی در ایجاد مزاحمت برای ناوهای جنگی آمریکایی گفتند این پیام می‌گوید ایران باید مراقب رفتار خود باشد و آمریکا حق دارد از خودش دفاع کند.پرزیدنت ترامپ هشداری مهم

ژنرال جان هایتن، معاون رئیس ستاد مشترک نیروهای نظامی ارتش آمریکا، هم که در این کنفرانس خبری حضور داشت افزود که تمامی نیروها و تاسیسات نظامی آمریکا حق دفاع از خود را دارند و معنایش این است که آمریکا حق دارد در صورت مواجهه با نیت یا اقدامی تخاصمی به آن پاسخ داده و حتی واکنش مرگبار نشان دهد. وی تاکید کرد در هر جا که نیاز باشد «واکنش مرگبار پاسخ خواهیم داد تا از خود دفاع کنیم. [قضیه] واقعا به همین سادگی است.

ژنرال هایتن گفت: «پیام پرزیدنت واضح و مشخص است به نظرم هم ایرانی‌ها آن را درک می‌کنند و هم آمریکایی‌ها. ما در نیروهای نظامی دستورات فرمانده کل خود، یعنی پرزیدنت، را به شکل قانونی اجرا می‌کنیم. ما هیچ تردیدی نداریم که معنای آن چیست. شما اگر در فاصله نزدیک هستید و دست تکان می‌دهید، معنای آن یک چیز است. ولی اگر اسلحه به دست دارید و من را هدف گرفته‌اید، معنایش چیز دیگری است. اگر آن خط را رد کنید و خودتان هم می‌دانید آن خط چیست،‌ ما به آن پاسخ می‌دهیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خبر داریم با همکاری چین تو کل جهان شیوعش دادید، روزی که گفتید امکان انتقال انسان به انسان نداره، حالا بقیه نقشه تون رو بگید، که با همدستی چین می خواهید جهان را نابود کنید تا چین کمونیست برترین قدرت بشه .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

راننده سازمان جهانی بهداشت حین انتقال نمونه‌های کرونا در میانمار کشته شددفتر سازمان ملل در میانمار می‌گوید که این راننده در زمان حمله، با خودرو آرم‌دار در نزدیکی شهر مینبیا در حال انتقال نمونه‌های تست کرونا از سیتوه در استان راخین به یانگون، پایتخت بوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: کرونا به احتمال زیاد منشاء حیوانی داردسازمان جهانی بهداشت (WHO) امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد: تمام شواهد موجود نشان دهنده آن است که منشاء ویروس کرونایی که هم اکنون کشورها را گریبان‌گیر کرده است، خفاش‌هایی در چین بوده‌اند و عامل آن، ساختِ ویروس یا دستکاری آزمایشگاهی نبوده است. سازمان بهداشت جهانى اگر هر رو از بر تشخيص ميداد ، ميفهميد چين داره دروغ ميگه باید یه جوری ماست مالی کنند دیگه پس چی انتظار دارید بیان بگند آمریکا ویروسُ درست کرد چینم دستکاری کرد فرستاد واسه شون؟هزاران شواهد هست که کارِ ماسونها بوده ولی چینیها هم رکب زدند باید گِل بگیرند در دنیایی که فقط دروغ تحویل میده انگیزه های ضد دینی و تروریسمِ اقتصادی حالا شما چرا اینقدر شوق زده هستید؟ این اصلاح طلب ها چرا همگی عاشق و شیفته غرب هستند؟ صدبار اینرا گفتید و تمام شد. دیگر این بازی ها را تمام کنید و به معیشت مردم برسید. تمام تلاش شما شده چین_ستیزی که قبله گاه غرب شما نجات پیدا کند. اما 'غرب رو به افول است'.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: کرونا مدت‌ها با ما خواهد ماندکرونا مدت‌ها با ماست | مدیرکل سازمان جهانی بهداشت به در حال رشد بودن شیوع کووید۱۹ در برخی کشورها به رغم روند کاهشی آن در برخی دیگر از کشورها اشاره کرد و گفت: هنوز راه بسیاری در پیش است و کرونا مدت‌ها با مردم جهان خواهد بود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رئیس سازمان جهانی بهداشت کیست و چه انتقادهایی به او وارد است؟ | DW | 22.04.2020تدروس آدهانوم سیستم درمانی اتیوپی را اصلاح کرد. بسیاری موفقیت‌های او را در اتیوپی می‌ستایند. اما انتقادها از او در مقام دبیرکل سازمان جهانی بهداشت زیاد است؛ از نزدیکی‌اش به چین تا کوتاهی در شیوع ابولا و حالا کرونا.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: ویروس‌کرونا برای مدتی طولانی همراه ما خواهد بود«اشتباه نکنید، این ویروس برای مدتی طولانی با ما خواهد بود.» این هشدار جدید رئیس سازمان جهانی بهداشت درباره همه‌گیری ویروس کرونا و بیماری کووید-۱۹ است. سازمان جهانی بهداشت چین،بهتره گه نخوره و به مالش بیضتین رهبران کمونیست چین ادامه بده الان یه عده احمق میان میگن سازمان بهداشت جهانی هم جیره خور ج. ا. هست
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان ملل: پیامدهای اقتصادی کرونا بیشتر از خود ویروس مرگبار خواهد بودخطر گرسنگی، کودکانی را که به دلیل اجرای قرنطینه سراسری در بسیاری از کشورها از حضور در مدارس محروم شده اند بیشتر از دیگران تهدید می کند. بسیاری از این کودکان مهمترین وعده غذایی روزانه خود را در مدارس صرف می کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »