سازمان جهانی بهداشت: کرونا همچنان خطرناک است و وضعیت عادی نیست | DW | 14.07.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سازمان جهانی بهداشت هشدار داده که پاندمی کرونا همچنان خطرناک است و اوضاع ممکن است از این نیز بدتر شود. بسیاری از کشورها از جمله آمریکا در مسیر نادرستی قرار دارند. آمریکا همچنان در صدر کشورهای گرفتار به پاندمی قرار دارد.

سازمان جهانی بهداشت بار دیگر نسبت به شیوع پاندمی به کشورهای جهان هشدار داد. تدروس آدهانوم، دبیرکل این نهاد بین‌المللی در کنفرانس مطبوعاتی آنلاین در ژنو گفت: «بگذارید به صراحت بگویم که بسیاری از کشورها در مسیر نادرستی حرکت می‌کنند. کرونا همچنان دشمن شماره یک است اما بسیاری از کشورها و مردم این خطر را جدی نمی‌گیرند.»

روز یکشنبه در کالیفرنیا حدود ۸۵۰۰ نفر دیگر به ویروس کرونا مبتلا شدند و ۷۲ نفر جان خود را از دست دادند. در این ایالت آمریکا تاکنون روی هم بیش از ۳۲۰ هزار نفر به بیماری کووید۱۹ مبتلا شده‌اند. در ایالت‌هایی مانند فلوریدا، تگزاس و آریزونا نیز شمار افراد مبتلا به کرونا روزافزون است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل: کرونا جهان را با خطر گرسنگی مواجه کرده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان استاستاندار تهران تاکید کرد: طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان است بنا بر تعریف مرکز آمار خط فقر در استان تهران ۴.۵ میلیون تومان و میانگین کشوری دو میلیون تومان است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران از نظر تعداد بیماران بدحال کرونا چهارمین کشور جهان استمقایسه آمار بیماران بدحال مبتلا به ویروس جدید کرونا در ایران با دیگر کشورها نشان می‌دهد که تعداد این بیماران تنها در سه کشور آمریکا، هند و برزیل از ایران بیشتر است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پاپ فرانسیس می‌گوید که از تغییر موزه ایا صوفیه ترکیه به مسجد «بسیار رنجیده» است🔺پاپ فرانسیس می‌گوید که از تغییر موزه ایاصوفیه ترکیه به مسجد «بسیار رنجیده» است ⚡️پاپ فرانسیس روز یکشنبه از تصمیم ترکیه برای تبدیل موزه تاریخی «ایا صوفیه» به مسجد ابراز ناخرسندی کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

موارد جدیدی از ابتلا به کووید۱۹ در منطقه پرجمعیت ادلب در سوریه گزارش شده است🔺موارد جدیدی از ابتلا به کووید۱۹ در منطقه پرجمعیت ادلب در سوریه گزارش شده است ⚡️ یک گروه نظارت در سوریه روز شنبه ۲۱ تیر گزارش داد که دست کم دو پزشک دیگر در بیمارستان ادلب در شمال غربی سوریه، که در دست مخالفان رژیم سوری است، به کووید۱۹ مبتلا شده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا درج مطالب انتقادی از عملکرد شورای نگهبان در جراید جرم است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »