سازمان ملل: کره شمالی همچنان تحریم‌ها را دور می‌زند | DW | 12.02.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کره شمالی علیرغم تحریم‌های بین‌المللی همچنان مواد خام صادر می‌کند. هیأت کارشناسان سازمان ملل در این راستا گزارشی ارائه داده است. کارشناسان در گزارش خود در مورد قاطعیت چین در اجرای این تحریم‌ها ابراز تردید کرده‌اند.

نشریه آلمانی فرانکفورتر آلگماینه از گزارشی خبر داده که هیأت کارشناسان سازمان ملل در آن ارزیابی خود را در مورد نتیجه‌بخش بودن تحریم‌های بین‌المللی علیه کره شمالی ارائه کرده‌اند. این گزارش به طور غیررسمی به دست خبرگزاری‌های رویترز و بلومبرگ رسیده است.

طبق این گزارش، یک کشور عضو سازمان ملل که از ذکر نام آن خودداری شده، اطلاعات مربوط به فعالیت‌های غیرقانونی کره شمالی در راستای دور زدن تحریم‌ها را در اختیار کارشناسان قرار داده است.در این گزارش کارشناسانه آمده است که کره شمالی علیرغم قطعنامه‌های سازمان ملل و تحریم‌های بین‌المللی ۷ / ۳ میلیون تن ذغال سنگ صادر کرده است. دو سوم از این مقدار در آب‌های آزاد با کشتی متعلق به کره شمالی به کشتی‌های چینی منتقل و بار زده شده است.

به گزارش فرانکفورتر آلگماینه وزارت خارجه چین از"درز کردن این گزارش که محتوای آن در این زمان دراصل می‌بایست کاملا محرمانه باشد"، انتقاد کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اميدوارم روزى ازاين تحريم هاچيزى هم نسيب شماوديگرنوكران كاسه ليس آمريكابشودتابدانيدتحريم شدن يعنى چه.اميدوارم بيمارانتان جلوى چشمتان بميرند،كودكانتان بدون داروبمانندتابدانيدهمدستى باآمريكايعنى چه.شماازآمريكاييهابدتريد،آنهابدنبال قدرتند،شماهم نوكرى آنهاراميكنيد.مرگ برآمريكاوازنابش

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل: میلیون‌ها غیرنظامی در ادلب با خطر مرگ مواجه‌اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار سازمان بهداشت جهانی نسبت به همه‌گیری بیماری ناشی از ویروس کرونا در سراسر جهان🔺هشدار سازمان بهداشت جهانی نسبت به همه‌گیری بیماری ناشی از ویروس کرونا در سراسر جهان ⚡️در حالیکه شمار کشته شدگان از ویروس کرونا در چین از یکهزار نفر فراتر رفته، سازمان بهداشت جهانی نسبت به همه‌گیری بیماری ناشی از این ویروس در جهان هشدار داده است. بروید تست کنید, ویروس مرونا در ایران تکثیر نمیشود ویروس کرونا بمحض ورود به ایران در همان پای پلکان هواپیما میمیرند هرگونه مبتلایان به ویروس کرونا فقط یک ساعت در فرودگاههای ایران هوا تنفس کنند معالجه ودرمان میشوند, جان کلانتری کچل
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در چین به ۹۰۸ نفر رسید؛ آمار مبتلایان در ژاپن ۱۶۱ نفر🔺شمار قربانیان کرونا در چین به ۹۰۸نفر رسید؛ آمار مبتلایان در ژاپن ۱۶۱ نفر ⚡️در حالی که آمارقربانیان ویروس کرونا به بیش از۹۰۰نفر رسیده است، مردم در سراسر چین از روزدوشنبه ۲۱ بهمن ماه و پس از یک تعطیلات طولانی به فعالیت و کارهای خود در این کشور بازگشتند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انفجار انتحاری در کابل افغانستان ۶ کشته و ۱۳زخمی در پی داشتدر پی وقوع یک انفجار انتحاری روز سه‌شنبه ۲۲ بهمن در کابل دست‌کم ۶ نفر کشته و ۱۳ نفر دیگر زخمی شدند. نصرت رحیمی سخنگوی وزارت کشور افغانستان در صفحه توئیتری خود اعلام کرد که در پی این انفجار ۲ غیر نظا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

امدادرسانی به ۲۵۰۰ نفر در راه مانده برف و کولاک در گیلانمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان: همزمان با آغاز بارش برف در استان گیلان تا ظهر امروز به ۲۵۰۰ نفر از در راه ماندگان امدادرسانی شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از محرومیت تحصیلی و توهین و تحقیر در ایران تا روابط بین‌الملل در افغانستان😔😔😔
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »