سازمان ملل: نگرانی‌‌های ترکیه در سوریه مشروع است

07/06/1398 08:37:00 ب.ظ

نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه بر لزوم توجه به نگرانی‌های مشروع آنکارا در این کشور تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه بر لزوم توجه به نگرانی‌های مشروع آنکارا در این کشور تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی Betül Yürük,Fatemeh Zengeneh | 29.08.2019 New York سازمان ملل متحد/ خبرگزاری آناتولی گیر پدرسن، نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه درباره ایجاد منطقه امن در شمال شرق این کشور گفت: «پیشرفت مذاکرات ترکیه و آمریکا مانع بروز درگیری شده است.

از نزدیک پیگیر اجرای مفاد توافق‌‌ دو کشور هستیم».

وی افزود: «در این توافق‌نامه باید حاکمیت، تمامیت ارضی و اتحاد سوریه، نگرانی‌های مشروع ترکیه و نیازهای اقشار مختلف سوری ساکن منطقه درنظر گرفته شود». نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه در ادامه همچنین اظهار داشت:

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سازمان ملل: کمیته تدوین قانون اساسی سوریه تشکیل می‌شود

روحانی و شینزو آبه در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل دیدارمی‌کنندیک روزنامه ژاپنی از دیدار نخست‌وزیر ژاپن و رئیس‌جمهور ایران در ماه آینده در سازمان مل خبر داد.

سه تن در اثر آتش سوزی در یک قایق مسافربری در فیلیپین جان باختندپولیس ساحلی فیلیپین چهارشنبه 28 اوت تایید کرد که سه تن بر اثر آتش‌سوزی در یک قایق مسافربری در سواحل

سازمان ملل: افزایش سطح آب دریاها به جابه‌جایی ۲۸۰ میلیون نفر می انجامدگزارش جدید سازمان ملل متحد پیش‌بینی کرده است که تا سال ۲۱۰۰، ۳۰ درصد از ۹۹ درصد مناطق یخ‌زده روی زمین ذوب خواهند شد که در نتیجه باعث آزاد شدن مقدار زیادی دی‌اکسید‌کربن و متان در هوا می شود.

اردوغان: هیچ تاخیری را درباره ایجاد منطقه امن در شمال سوریه نمی‌پذیریماردوغان: هیچ تاخیری را درباره ایجاد منطقه امن در شمال سوریه نمی‌پذیریم جزئیات بیشتر🔽

هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره افزایش شیوع سرخک در اروپا | DW | 29.08.2019از سال ۱۹۸۴ تا کنون سازمان بهداشت جهانی تلاش دارد بیماری مرگبار سرخک را در اروپا ریشه‌کن کند. اکنون همین سازمان نسبت به شیوع گسترده این بیماری در اروپا هشدار داده است. دلایل گسترش شیوع این بیماری کدامند؟