سازمان بهداشت جهانی: شیوع کرونا در سطح جهان شدت گرفته است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

مدیرکل سازمان جهانی بهداشت ضمن هشدار پیرامون تشدید شیوع ویروس کرونا در جهان تاکید کرد که شیوع این بیماری شدت گرفته است. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مدیرکل سازمان جهانی بهداشت ضمن هشدار پیرامون تشدید شیوع ویروس کرونا در جهان تاکید کرد که شیوع این بیماری شدت گرفته است.تدروس ادهانوم، دبیرکل سازمان بهداشت جهانی امروز طی سخنانی در یک نشست ویدئویی در مقر این نهاد در شهر ژنو سوئیس در رابطه با شیوع کووید-19 گفت:"علی‌رغم اینکه بسیاری از کشورها پیشرفت‌هایی در مقابله با این بیماری همه‌گیر داشته‌اند اما شیوع آن در دنیا شدت گرفته است.

وی افزود: بدترین وضعیت را هنوز تجربه نکرده‌ایم. متاسفم ولی با توجه به شرایط و اوضاع موجود به شدت نگران هستیم". ادهانوم با بیان این که تعداد موارد ابتلا به کرونا در جهان از 10 میلیون نفر و تعداد کسانی که بر اثر این بیماری فوت کرده‌اند از نیم میلیون مبتلا فراتر رفته است، اظهار داشت:"پیشرفت‌های زیادی برای تولید واکسنی به دست آمده است، اما هنوز تضمینی وجود ندارد که این تلاش‌ها موفق شوند".

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کارشناسان سازمان جهانی بهداشت برای بررسی منشاء کرونا به چین می‌روندمنشا کرونا کجاست؟ | کارشناسان سازمان جهانی بهداشت برای بررسی منشاء کرونا به چین می‌روند. «تدروس ادهانوم» مدیرکل سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که تیمی از کارشناسان برای بررسی منشاء کرونا به چین می‌روند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: کرونا در عراق از کنترل خارج شده است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسازمان جهانی بهداشت: کرونا در عراق از کنترل خارج شده است پوتین: روسیه با کمترین آسیب کرونا را پشت‌سر می‌گذارد آخرین آمار ابتلای به ویروس کرونا در ترکیه/ رسیدن مبتلایان به مرز ۲۰۰ هزار نفر
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شیوع کرونا در افغانستان سبب افزایش بی‌پیشینه قیمت دارو شدهبیمارداران و شهروندان افغان از افزایش بی‌سابقه قیمت دارو در این کشور شکایت دارند. به گفته آنان قیمت داروها با شیوع کرونا تا چهار برابر افزایش یافته است. وزارت بهداشت افغانستان افزایش تقاضا را عامل افزایش قیمت دارو می‌داند. برخی مردم اما این را سودجویی از وضعیت می‌خوانند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هشدار فرماندار تگزاس درباره شیوع سریع ویروس کروناگرگ ابوت، فرماندار تگزاس از گسترش سریع و خطرناک ویروس کرونا در این ایالت خبر داده است. آقای ابوت یکشنبه گفت تعداد روزانه موارد جدید ابتلا به بیماری کویید-۱۹ در تگزاس از دو هزار نفر به پنج هزار بیمار افزایش یافته است. همزمان، مقام های بهداشتی از جهش شیوع ویروس کرونا در دیگر ایالت های جنوبی و غربی آمریکا خبر داده اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: در دوره شیوع کرونا اضافه شدن اجاره‌بها در تهران بیش از ۲۵ درصد ممنوع استحسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران، اعلام کرد: «از فردا اضافه شدن اجاره‌بها در تهران بیش از ۲۵ درصد، در کلانشهرها بیش از ۲۰ درصد و در سایر شهرها بیش از ۱۵ درصد ممنوع است.»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

وضعیت قرمز شیوع کرونا در استان خراسان رضوی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »