سازمان ملل حزب‌الله و اسرائیل را به آرامش فراخواند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دبیرکل سازمان ملل متحد ضمن ابراز نگرانی نسبت تنش اخیر میان حزب الله لبنان و اسرائیل، از طرفین خواست خویش‌تنداری پیشه کنند. - خبرگزاری آناتولی

دبیرکل سازمان ملل متحد ضمن ابراز نگرانی نسبت تنش اخیر میان حزب الله لبنان و اسرائیل، از طرفین خواست خویش‌تنداری پیشه کنند.استفان دوجاریک سخنگوی آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد اعلام کرد: وی از تنش اخیر میان حزب‌الله لبنان و اسرائیل اظهار نگرانی کرده و طرفین را به خویشتنداری فراخوانده است.

شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه 1701 را در سال 2006 به تصویب رساند و بر اساس آن جنگ میان حزب الله و اسرائیل باید متوقف و این کشور از جنوب لبنان خارج شود. دو گروه «حسن زبیب» و «یاسر ضاهر» وابسته به حزب‌الله لبنان یک خودرو نظامی اسرائیل را در مسیر پادگان «افیفیم» هدف قرار داده که بر اثر آن تمامی سرنشینان آن کشته و زخمی شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه آمریکا با نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دیدار کرد🔺وزیر خارجه آمریکا با نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دیدار کرد ⚡️مایک پمپئو ضمن دیدار با گیر پدرسون، نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه حمایت دولت آمریکا از پایان دادن به خشونت‌ها در سوریه بر اساس قطعنامه ۲۲۵۴ را اعلام کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جشنواره ترانه شرق در سمرقند؛ رقابت نوای ملل از چهارگوشه جهانامسال سی و دو کشور در جشنواره دوسالانه ترانه شرق در شهر سمرقند ازبکستان شرکت کردند. این دوازدهمین دوره جشنواره ترانه شرق بود، جشنواره‌ای که به کمک سازمان یونسکو برای معرفی موسیقی ملی و بومی کشورها در محوطه تاریخی ریگستان در شهر سمرقند برگزار می‌شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نامه سرگشاده ۲۵ خبرنگار: به عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست معترضیم۲۵ تن از خبرنگاران حوزه محیط_زیست با ارسال نامه‌ای سرگشاده خطاب به رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت حسن روحانی، به عملکرد سازمان حفاظت محیط‌زیست اعتراض کردند و خواستار «عذرخواهی و تغییر رویکرد خطرناک این سازمان به ویژه در قبال خبرنگاران» شدند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی سازمان اطلاعات آمریکا از انتشار یک تصویر ماهواره‌ای خیالی و بی‌اساس در توئیتر ترامپانتشار تصویری توهمی از سایت عملیات پرتاب ماهواره ایرانی توسط رئیس‌جمهوری آمریکا نگرانی‌های اطلاعات این کشور را نسبت به افشای اسرار عملیات کنترل و اطلاعات آمریکا برانگیخته است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیام سازمان امور دینی ترکیه به‌مناسبت آغاز سال جدید هجریرئیس سازمان امور دینی ترکیه با انتشار پیامی فرارسیدن سال 1441 هجری قمری را تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بالای 50 درصد آتش‌سوزی جنگل‌ها عامدانه است/ قوه قضاییه قول می‌دهد، اما دنبال برپاکنندگان آتش نمی‌رود/ مدیران به دستور 15 ماده‌ای رهبری در زمینه مبارزه با زمین‌خواری بی‌توجه‌اند/ کسی که جان یک خرگوش را نجات می‌دهد هم ابرقهرمان است/ سازمان منابع طبیعی خودرو مناسب دارد، اما دریغ می‌کند
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »