کرونا, سوریه, سازمان ملل متحد, سوریه, فرهان حق, کرونا

کرونا, سوریه

سازمان ملل: آمار کرونا در سوریه به 25 نفر رسید

13/04/2020 10:02:00 ب.ظ

سازمان ملل: آمار کرونا در سوریه به 25 نفر رسید

13.04.2020سازمان ملل متحد/ خبرگزاری آناتولیفرهان حق، سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد در نشست رسانه‌ای امروز خود اعلام کرد که بنا به اعلام رژیم بشار اسد تاکنون 25 نفر در سوریه به ویروس کرونا مبتلا شده و 2 نفر نیز جان باخته‌اند.وی در ادامه تصریح کرد: همچنین از این تعداد مبتلا به ویروس کووید-19 در سوریه 5 نفر بهبود یافته‌اند.

مایک پنس: ما نژادپرستی در آمریکا را اصلا تحمل نمی‌کنیم اعزام گارد ملی آمریکا به مینیاپولیس در پی تشدید خشونت‌ها | DW | 29.05.2020 کاخ سفید توییتر را در مقایسه پیام ترامپ و خامنه‌ای به چالش کشید | DW | 29.05.2020 ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

سازمان جهانی بهداشت: در جهان ۷۰ واکسن برای کرونا در حال ساخت استسازمان جهانی بهداشت: در جهان ۷۰ واکسن برای کرونا در حال ساخت است سازمان جهانی بهداشت می‌گوید: ۷۰ واکسن برای کووید ۱۹ در جهان در حال ساخت است و آخرین مورد آن مربوط به یک شرکت چینی در هنگ ‌کنگ است. چرا نمیاد تو بازارخسته شدیم

49 مبتلا و دو فوتی براثر کرونا در سازمان اتوبوسرانی۴۹ مبتلا و دو فوتی براثر کرونا در سازمان اتوبوسرانی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری تهران از ابتلای ۴۹ نفر و فوت دو نفر از پرسنل این شرکت بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ خبر داد.

دومین گفت‌وگوی تلفنی ظریف و دبیرکل سازمان ملل متحد طی ۲۴ ساعت گذشته«آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل متحد شامگاه یکشنبه(۲۴ فروردین) در تماس تلفنی با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، گزارشی از اقدامات و تلاش‌های سازمان ملل متحد برای تداوم آتش‌بس در یمن ارائه کرد. قبر پدر یمن ..... بسه دیگه هی یمن یمن .

رایزنی تلفنی ظریف با دبیرکل سازمان ملل متحدظریف و «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل متحد امشب در گفتگویی تلفنی در خصوص آخرین تحولات در یمن و نیز تحریم‌های یکجانبه و غیرقانونی آمریکا علیه کشورمان گفتگو و تبادل نظر کردند ظریف باید گفته باشه کون آقامون پارو لطفا تحریما جایو با هر پفیوزی میخوای زر بزن تحریمها سر جاشه ولی واقعا بهتون امیدی نیست که بخواین تغییر جهت بدین و شبیه کشورهای مستقل و متمدن پیش برید فقط دنبال بمب و موشک و کثافت کاری هستید که اسلام عن رو کسترش بدید متولد ۶١ هستم، مطمئنم حکومت ج ا انقدر نالایق و بی‌کفایت هستش که کار به جایی میکشه که مردم باوجود آگاهی از دریای خونی که راه میافته مرگ با عزت و انتخاب می‌کنند و ایران از شر این همه بدبختی و تحریم که بخاطر نظام بهش تحمیل شده نجات پیدا میکنه، فقط نمیدونم اونروز منم باشم یا نباشم

سازمان غذا و دارو: مصرف 'رانیتیدین' را متوقف کنیدسازمان غذا و دارو: مصرف 'رانیتیدین' را متوقف کنید سازمان غذا و دارو در اطلاعیه‌ای دستور جمع آوری و حذف تمامی فراورده‌های رانیتیدین بازار دارویی کشور را از تاریخ ۲۴ فروردین صادر کرد. حتمن یه آقازاده رانیتیدین جدید وارد کرده - و باید رقیبی در بازار نباشه تا ایشون به سود کلان شون برسند زحمت کشیدن بعد از حداقل 4 ماه که FDA و EMA در مورد ناخالصی NDMA رانیتیدین گزارش دادن نامه ریکال نوشتن!!

هشدار سازمان نظام پزشکی ایران درباره رفع زودهنگام محدودیت‌ها | DW | 12.04.2020سازمان نظام پزشکی و رئیس سازمان مدیریت بحران تهران در مورد افزایش احتمالی موارد کرونا هشدار داده‌اند. سازمان نظام پزشکی می‌گوید، اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند در شرایط فعلی ممکن است به تسری بیماری بیانجامد.