سازمان دریانوردی تجاری بریتانیا: اسکورت کشتی‌ها امنیت آبراه‌ها را افزایش می‌دهد

25/07/2019 09:17:00 ب.ظ

سازمان دریانوردی تجاری بریتانیا: اسکورت کشتی‌ها امنیت آبراه‌ها را افزایش می‌دهد

سازمان دریانوردی تجاری بریتانیا: اسکورت کشتی‌ها امنیت آبراه‌ها را افزایش می‌دهد

اتاق حمل و نقل دریایی بریتانیا روز پنج‌شنبه 25 ژوئیه 2019 اعلام کرد که تصمیم دولت این کشور برای

دولت بریتانیا روز پنج‌شنبه 25 ژوئیه 2019 اعلام کرد نیروی دریایی سلطنتی این کشور، با هدف تامین امنیت آزادی دریانوردی، نفتکش‌هایی که پرچم بریتانیا را برافراشته باشند را در تنگه هرمز همراهی و اسکورت می‌کند. بریتانیا پیش از این گفته بود منابع نظامی کافی برای این کار ندارد.

باب سانجوینیتی، مدیر اجرایی اتاق حمل و نقل دریایی بریتانیا با انتشار بیانیه‌ای، اعلام کرد: «این گام بخشی از امنیت و اطمینانی که جامعه حمل و نقل دریایی در این اوضاع نامشخص به آن نیاز دارد را تامین می‌کند.»سخنگوی دولت بریتانیا روز پنج‌شنبه گفت: «نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا مکلف شد کشتی‌هایی که پرچم بریتانیا را برافراشته باشند، در تنگه هرمز همراهی کند، چه این کشتی‌ها به صورت تکی و چه به صورت دسته‌جمعی در حال حرکت باشند، به شرط اینکه پیش از آن و در زمان کافی به نیروی دریایی اطلاع داده باشند.»

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

انگل لستان نابود است هم چون عربستان کثیف

ارسال یادداشت ایران به سازمان بین‌المللی دریانوردی درباره تخلفات کشتی انگلیسیسفیر ایران در انگلیس عنوان کرد: ‌امروز طی یادداشتی اطلاعات جزیی از تخلفات کشتی انگلیسی «استنا ایمپرو» در تنگه هرمز به سازمان بین‌المللی دریانوردی ارائه شد.

انگلیس خواهان درگیری با ایران نیست/ مسیر دیپلماسی باید باز باشدنماینده دائمی بریتانیا در سازمان ملل: انگلیس خواهان درگیری با ایران نیست/ مسیر دیپلماسی باید باز باشد

نماینده اسرائیل در سازمان ملل: ایران از مراکز غیرنظامی برای قاچاق سلاح استفاده می‌کند

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای باید درآمد خلق کندرییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که جریان آموزش در دانشگاه‌ها متناسب با اشتغال موجود در جامعه نیست، گفت: بخش خصوصی، سازمان آموزش فنی و حرفه ای را به سمت تحرک و پویایی سوق می دهد. در آمد برای کیا؟

اقدام ازبکستان برای عضویت در سازمان تجارت جهانیازبکستان برای عضویت در سازمان تجارت جهانی درخواست ارائه کرد. - خبرگزاری آناتولی

هشدار نسبت به پیامدهای پرمخاطره تغییرات اقلیمی | DW | 25.07.2019طبق داده‌های سازمان جهانی غذا، شمار انسان‌هایی که از سوءتغذیه و گرسنگی رنج می‌برند در سه سال گذشته همواره افزایش یافته است. ۸۲۱ میلیون نفر در سال ۲۰۱۸ در سراسر جهان درگیر گرسنگی مزمن بوده‌اند و این رقم رشدی ۱۰ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۷ را نشان می‌دهد.

اعزام کشتی‌های جنگی نیروی دریایی سلطنتی با هدف اسکورت کشتی‌هایی که از تنگه هرمز می‌گذرند، امنیت محموله‌های ارسالی را افزایش می‌دهد.به گزارش ایلنا، حمید بعیدی‌نژاد سفیر ایران در انگلیس در توئیتی نوشت: ‌«امروز طی یادداشتی اطلاعات جزیی از تخلفات کشتی انگلیسی استنا ایمپرو Stena Impero در تنگه هرمز به سازمان بین‌المللی دریانوردی ارائه شد.به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، «کارن پیرس» نماینده دائمی بریتانیا در سازمان ملل امروز -سه‌شنبه-با تاکید بر اینکه انگلیس خواهان درگیری با ایران نیست، گفت: ما همواره بر آزادی ناوبری در خلیج فارس معتقد بوده و بر آن تاکید داریم.سرخط خبرها رسانه های سوریه گفتند اسراییل منطقه راهبردی تل الحاره در جنوب سوریه را بمباران کرد بیژن رافعی کیان، شریک تجاری مایک فلین، مشاور امنیت ملی پیشین ترامپ، به کمک برای استرداد فتح الله گولن به ترکیه محکوم شد وزیر خارجه فرانسه: به اجرای روندی برای کاهش تنش‌ها درخلیج فارس نیاز داریم چهار کشور اروپایی از پیشنهاد بریتانیا برای تشکیل ائتلاف برای تامین"آزادی کشتیرانی" استقبال کردند مرکز آمار ایران تورم نقطه به نقطه مواد غذایی را بیش از ۵۹ درصد اعلام کرد فرمانده نیروی دریایی ایران: شناورهای آمریکا زیر رصد پهپادهای ماست فرمانده نیروهای مرکزی آمریکا: دو پهباد ایرانی را سرنگون کردیم مجلس سنای آمریکا به مارک اسپر، نامزد دونالد ترامپ برای وزارت دفاع رای اعتماد داد مدیریت نفتکش توقیف شده استنا ایمپرو:‌ عبور از تنگه هرمز را به مقامات اطلاع دادیم و برخوردی با کشتی صیادی نداشتیم وزارت علوم ایران چاپ کاغذی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها را از سال تحصیلی آینده ممنوع اعلام کرد مدیریت نفتکش توقیف شده استنا ایمپرو:‌ به مقامات مسئول عبور از تنگه هرمز را اطلاع داده بودیم YouTube: https://www.

دولت بریتانیا روز پنج‌شنبه 25 ژوئیه 2019 اعلام کرد نیروی دریایی سلطنتی این کشور، با هدف تامین امنیت آزادی دریانوردی، نفتکش‌هایی که پرچم بریتانیا را برافراشته باشند را در تنگه هرمز همراهی و اسکورت می‌کند. بریتانیا پیش از این گفته بود منابع نظامی کافی برای این کار ندارد.»   نرم افزار موبایل ایلنا اخبار مرتبط. باب سانجوینیتی، مدیر اجرایی اتاق حمل و نقل دریایی بریتانیا با انتشار بیانیه‌ای، اعلام کرد: «این گام بخشی از امنیت و اطمینانی که جامعه حمل و نقل دریایی در این اوضاع نامشخص به آن نیاز دارد را تامین می‌کند.» سخنگوی دولت بریتانیا روز پنج‌شنبه گفت: «نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا مکلف شد کشتی‌هایی که پرچم بریتانیا را برافراشته باشند، در تنگه هرمز همراهی کند، چه این کشتی‌ها به صورت تکی و چه به صورت دسته‌جمعی در حال حرکت باشند، به شرط اینکه پیش از آن و در زمان کافی به نیروی دریایی اطلاع داده باشند.» جرمی هانت، وزیر پیشین امور خارجه بریتانیا نیز روز دوشنبه اعلام کرده بود که یک کشتی جنگی دیگر بریتانیا که «اچ ام اس دنکان» نام دارد، 29 ژوئیه به منطقه خلیج می‌رسد.Facebook.

هانت گفت کشتی‌هایی که پرچم بریتانیا را روی عرشه خود داشته و قصد عبور از تنگه هرمز را دارند، باید در زمان مناسب، تاریخ عبور خود را به نیروی دریایی سطنتی اطلاع دهند تا تامین امنیت و حمایت لازم برای آنها ممکن شود. وزیر امور خارجه پیشین بریتانیا که در دولت جدید این کشور جای خود را به دومینیک راب داد، همچنین از عزم کشورش برای تشکیل یک ماموریت دریایی به رهبری اتحادیه اروپا خبر داد که هدف از آن تامین امنیت دریانوردی از تنگه هرمز است. .