سازمان ملل: شمار پناهجویان اوکراینی که به کشورهای همسایه پناه برده‌اند، از 5 میلیون نفر گذشت

31/01/1401 01:41:00 ب.ظ

سازمان ملل متحد: شمار پناهجویان اوکراینی که به کشورهای همسایه پناه برده‌اند٬ از مرز 5 میلیون نفر گذشت

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی

20.04.2022.سازمان ملل اعلام کرد که در جریان جنگ روسیه-اوکراین دست‌کم 2072 غیرنظامی جان باخته و 4 میلیون و 934 هزار و 415 نفر به کشورهای همسایه پناه برده‌اند..آتش‌بس در یمن تاکید کرد..بابک تقوایی.

خبرگزاری آناتولی.سازمان ملل متحد: شمار پناهجویان اوکراینی که به کشورهای همسایه پناه برده‌اند٬ از مرز 5 میلیون نفر گذشت..ژنو/ خبرگزاری آناتولی..نماینده سازمان ملل متحد روز شنبه نیز طی دیدار با احمد بن مبارک، وزیر خارجه یمن تاکید کرد که ثبات آتش‌بس و اطمینان از تبدیل آن به نقطه عطفی برای صلح در یمن، مستلزم تعهد مستمر طرف‌های سیاسی این کشور، حمایت گسترده کشورهای منطقه و جامعه بین‌المللی است..

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سازمان ملل: دست‌کم 2072 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باخته‌اند

تاکید فرستاده سازمان ملل و رئیس شورای ریاست‌جمهوری یمن بر اهمیت ادامه آتش‌بسهانس گروندبرگ، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در یمن، دوشنبه 18 آوریل، طی دیدار دکتر رشاد العلیمی، رئیس شورای ریاست‌جمهوری این کشور بر اهمیت ادامه برقراری

سازمان ملل می‌گوید ۱۲ میلیون نفر در جنگ اوکراین آواره شده‌اندسازمان ملل متحد روز دوشنبه اعلام کرد که از آغاز تهاجم نظامی روسیه به اوکراین تاکنون یک چهارم مردم این کشور آواره شده‌اند.

سازمان ملل: حوثی‌های یمن با توقف استخدام کودکان به‌عنوان سرباز موافقت کردندسازمان ملل متحد از موافقت حوثی‌های یمن برای به کار نگرفتن کودکان در جنگ داخلی این کشور خبر داد.

سازمان ملل: بحران اوکراین ممکن‌ است 47 میلیون نفر را به گرسنگی بکشاندسازمان ملل: بحران اوکراین ممکن‌ است 47 میلیون نفر را به گرسنگی بکشاند برنامه جهانی غذا (WFP) وابسته به سازمان ملل متحد گزارشی تحت عنوان «ناامنی شدید غذایی ناشی از جنگ اوکراین» منتشر کرد.

سازمان ملل: ۲۰ میلیون نفر به‌دليل خشکسالی در شاخ آفریقا در معرض قحطی هستندمناطق شرقی قاره آفریقا در سال ۲۰۱۷ نیز دچار خشکسالی شد ولی اقدامات بشردوستانه نهادهای بین‌المللی از وقوع قحطی در سومالی پیشگیری کرد.