سازمان جهانی بهداشت: اروپا بعد از واکسیناسیون ۲۰درصد جمعیت، سهم خود را با کشورهای فقیر تقسیم کند

05/02/2021 11:00:00 ق.ظ

سازمان جهانی بهداشت: اروپا بعد از واکسیناسیون ۲۰درصد جمعیت، سهم خود را با کشورهای فقیر تقسیم کند

واکسن کووید-۱۹, کووید-۱۹

سازمان جهانی بهداشت : اروپا بعد از واکسیناسیون ۲۰درصد جمعیت، سهم خود را با کشورهای فقیر تقسیم کند

«مساله اصلی، آگاهی از تاثیر واکسن‌های تولید شده در ماه‌های گذشته بر روی گونه‌های جدید است. من نگران هستم.»

تاکنون فایزر-بیون‌تک، مدرنا و اسپوتنکV، به گفته تولیدکنندگانشان در برابر گونه‌های جهش یافته کارا هستند. با این حال سازمان جهانی بهداشت هنوز این کارایی را تایید نکرده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ما رو میگه الان اروپاییا شروع به تبلیغ واکسن چینی و روسی میکنند شاید مریضی رو تقسیم کنه ولی دارو و واکسن، خیر

سازمان جهانی بهداشت از عدم کارایی واکسن‌ها در مقابل گونه‌های جدید ویروس کرونا ابراز نگرانی کردهرچند واکسن‌ها در مقابل گونه جدید ویروس کرونا که نخستین بار در آفریقای جنوبی شناسایی شده کارایی چندانی نداشته اما دست‌کم از ابتلای فرد به بیماری شدید جلوگیری می‌کند. IranianAlbatros دکتر ممکنه تا به ما برسه دیگه واکسن به درد نخوره؟

نگرانی سازمان جهانی بهداشت از ناکارایی واکسن‌ها در برابر انواع جدید ویروس کرونانگرانی سازمان جهانی بهداشت از ناکارایی واکسن‌ها در برابر انواع جدید ویروس کرونا سازمان جهانی بهداشت می‌گوید: ظهور انواع جدید بیماری کووید-۱۹ پرسش‌هایی را در خصوص کارکرد واکسن‌های موجود علیه کرونا ایجاد کرده و نگرانی‌هایی را در این رابطه پدید آورده است

سازمان جهانی بهداشت: از هر سه زن یک نفر قربانی خشونت جسمی یا جنسی استبیشترین خشونت‌ها علیه زنان در کیریباتی، فیجی، پاپوآ گینه نو، بنگلادش، جمهوری دموکراتیک کنگو و افغانستان روی می‌دهد. توسط مرد.

سازمان جهانی بهداشت استفاده از واکسن آسترازنیکا را توصیه کرددر واکنش به نگرانی‌های به وجود آمده درباره اثرات جانبی واکسن آسترازنیکا، سازمان جهانی بهداشت روز

سازمان جهانی بهداشت استفاده اضطراری از واکسن کرونای «جانسون اند جانسون» را تایید کرد سازمان جهانی بهداشت پیش از این نیز استفاده اضطراری برای واکسن‌های فایزر-‌بیون تک و آسترازنکا را تایید کرده بود.

سازمان بهداشت جهانی از واکسن «استرازنکا» حمایت می‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

با این حال این مقام سازمان جهانی بهداشت نسبت به تاثیر واکسن‌های موجود در بازار بر گونه‌های جدید ابراز امیدواری کرد.Aa سازمان جهانی بهداشت می‌گوید ظهور انواع جدید بیماری کووید-۱۹ پرسش‌هایی را در خصوص کارکرد واکسن‌های موجود علیه ویروس کرونا ایجاد کرده و نگرانی‌هایی را در این رابطه پدید آورده است.به گزارش ایسنا، تدروس ادهانوم، دبیرکل سازمان جهانی بهداشت در یک جلسه توجیهی گزارش‌های دریافتی از آفریقای جنوبی را نگران کننده دانست و افزود: آنچه در خصوص واکسن آسترازنکا در آفریقای جنوبی رخ داد یک یادآوری برای ماست که بدانیم برای کنترل زنجیره شیوع ویروس کرونا بیش از همه باید به اقدامات بهداشتی اثبات شده اتکا کنیم.سازمان بهداشت جهانی همچنین می‌گوید که خشونت علیه دختران از سنین پایین آغاز می شود، امری که به گفته گارسیا مورنو «نگران‌کننده» است.

تاکنون فایزر-بیون‌تک، مدرنا و اسپوتنکV، به گفته تولیدکنندگانشان در برابر گونه‌های جهش یافته کارا هستند. با این حال سازمان جهانی بهداشت هنوز این کارایی را تایید نکرده است.» اشاره آقای ادهانوم به گزارش‌هایی است که نشان داده واکسن آسترازنیکا-آکسفورد بر روی گونه جهش یافته ویروس کرونا در آفریقای جنوبی اثر چندانی نداشته است. هم‌رسانی این مطلب: . دبیرکل سازمان جهانی بهداشت در بخش دیگری از اظهارتش اعلام کرد: انتظار می‌رود طی روزهای آینده در خصوص وضعیت واکسن آسترازنکا تصمیم‌گیری و توصیه‌هایی در این رابطه منتشر شود.