سازمان جهانی بهداشت: پیشگیری از سرطان دهانه رحم در جوانان با یک دوز واکسن امکان‌پذیر است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سازمان جهانی بهداشت: پیشگیری از سرطان دهانه رحم در جوانان با یک دوز واکسن امکان‌پذیر است جزئیات بیشتر🔽

سرطان دهانه رحم تقریباً همواره از عفونت مقاربتی حاصل از ویروس پاپیلوم انسانی به وجود می‌آید. از اواسط دهه ۲۰۰۰ میلادی واکسن‌هایی ضد این ویروس در دسترس بوده، با این حال این اولین بار است که سازمان جهانی بهداشت یک دوز واکسن آن را برای یک گروه سنی به اندازه کافی موثر می‌داند.

دکتر آلخاندرو کراویوتو، رئیس کمیته تخصصی پیشگیری از سرطان سازمان جهانی بهداشت، در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت توصیه‌های جدید باعث خواهد شد تعداد بیشتری از دختران و زنان واکسینه شوند، در همان حال که همان سطح محافظت قبلی برای آن‌ها برقرار خواهد بود. بیش از ۳۴۰ هزار زن در جهان در سال ۲۰۲۰ بر اثر سرطان دهانه رحم جان خود را از دست دادند. این سرطان چهارمین سرطان شایع در بین زنان در سراسر دنیا است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معاون سازمان انرژی اتمی ایران: از سرمایه‌گذاری بخش دولتی کشورهای منطقه استقبال می‌کنیممعاون سازمان انرژی اتمی ایران در مصاحبه با آناتولی گفت تهران از هر سرمایه‌گذاری بخش دولتی کشورهای منطقه در حوزه انرژی‌های هسته‌ای صلح‌آمیز استقبال می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل: حدود دو سوم کودکان اوکراینی از خانه‌های خود گریخته‌اندصندوق کودکان سازمان ملل متحد روز دوشنبه اعلام کرد که از زمان تهاجم نظامی روسیه به اوکراین تاکنون، طی شش هفته حدود دو سوم کودکان اوکراینی خانه‌های خود را ترک کرده‌اند. AUAF Students needs urgent help to get Evacuated EvacuateAUAFStudents اتفاقا کودکان زیادی هم در یمن و سوریه و فلسطین خانه خای خودرا ترک کرده اند و یا کشته شده اند و یا در محاصره هستند ولی صندوق کودکان سازمان ملل آنها را جزو انسانها به حساب نمی آورد البته اکر در رده حیوانات نیز می بودند الان کل دنیا بپا خواسته بود ، همتون یک مشت آشغال و ریاکارهستید
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دادستانی اوکراین از کشف بیش از «۱۲۰۰ جسد» در اطراف کی‌یف در روز یکشنبه خبر دادمناطقی که اجساد در آن‌ها کشف شده است، تا هفته پیش در کنترل قوای نظامی روسیه بود اما با خروج آن‌ها، فرصت برای تحقیقات در مورد تعداد قربانیان فراهم شد. این عکس چیه ؟ مسیحیان مگه مرده را کفن میکنن؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روسیه برای نخستین بار از سال ۱۹۱۷ در آستانه ناتوانی از بازپرداخت بدهی‌ها قرار گرفتدولت روسیه تنها یک ماه فرصت دارد که اولین سررسید بدهی خارجی خود را با تبدیل روبل به دلار پرداخت کرده و از ناتوانی در بازپرداخت بدهی‌ها (نکول) جلوگیری کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

افزایش دمای تهران از فردا/ خیزش گرد و خاک از سه‌شنبهخیزش گرد و خاک از سه‌شنبه در تهران وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود که در بعضی ساعات و از بعدازظهر سه شنبه تا چهارشنبه همراه با وزش باد شدید و گردوخاک است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش میدانی از آخرین تحولات شهر الخلیل پس از شهادت دختر فلسطینی- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim🎥 آخرین تحولات الخلیل پس از شهادت دختر فلسطینی خبرنگار تسنیم آخرین تحولات شهر الخلیل پس از شهادت دختر فلسطینی را گزارش می‌دهد اسرائیل_سقطت
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »