سازمان بهداشت جهانی فعالیت کارکنان خود در مناطق تحت کنترل حوثی‌ها در یمن را متوقف کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺سازمان بهداشت جهانی فعالیت کارکنان خود در مناطق تحت کنترل حوثی‌ها در یمن را متوقف کرد

بحران کرونا در جهان در حالی ادامه دارد که شمار مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ از ۴ میلیون نفر نیز گذشت و تا کنون بیش از ۲۸۰هزار نفر نیز جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند.

در این بین بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا قرار است، روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت، قوانین جدید محدودیت‌های مربوط به کرونا در این کشور را رونمایی کند. همچنین قرار است شعار «هشیار باشید، ویروس را کنترل کنید و جان خود را نجات دهید» جایگزین شعار «در خانه بمانید» شود. در کره جنوبی، مقامات این کشور از افزایش مجدد شمار مبتلایان به کرونا خبر دادند. مقامات سئول اعلام کردند که در یک روز ۳۴ مورد ابتلا جدید به این ویروس ثبت شده که این آمار بیشترین شمار ابتلای روزانه در این ماه محسوب می شود و از این تعداد ۲۶ مورد ابتلا مربوط به افرادی بوده که در اماکن تفریحی سرپوشیده حضور داشته‌اند.

همچنین اندرو کومو فرماندار نیویورک اعلام کرد که در هفته گذشته سه کودک در نیویورک بر اثر بیماری نادر، جان خود را از دست داد‌ه‌اند که به نظر می رسد با ویروس کرونا مرتبط است. او افزود مواردی نیز گزارش شده که بیماران علائمی شبیه به شوک سمی و بیماری کاوازاکی دارند و این موضوع جدید و در حال گسترش است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اهدای ۱۰۰ هزار کیت تشخیصی کرونا به ایران از سوی سازمان بهداشت جهانیاهدای ۱۰۰ هزار کیت تشخیصی کرونا به ایران از سوی سازمان بهداشت جهانی سخنگوی وزارت بهداشت از اهدای ۱۰۰ هزار کیت تشخیصی جدید کرونا به ایران از سوی سازمان بهداشت جهانی خبر داد. چند روز پیش تو فالس نیوز نوشته بود که ما کیت صادر میکنیم آقا یه سوئال: چرا‌ با یه دهن شکایت تحریم‌ و کمبود تجهیزات طبی می کنیم، بر آن اساس ۵ میلیارد دلار وام‌ از بانک‌ جهانی‌‌ می طلبیم، بعد خبر ارسال خیریه از فرنگ ‌(کیت کرونا) میزنید، در عین حال ظریف‌ تویت می زنه که چند ده هزار کیت کرونا به‌ فرنگ هدیه و صادر کرده؟ ای‌ ول! ايران كه خودش صادر ميكرد به همه جا!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پارلمان لیبی سکوت سازمان ملل در برابر حملات حفتر را محکوم کردرئیس پارلمان لیبی ضمن محکوم کردن سکوت سازمان ملل در قبال حملات شبه نظامیان خلیفه حفتر تاکید کرد تا زمانیکه این حملات متوقف نشود، هیچ مذاکره‌ای را نخواهیم پذیرفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین پیام رمزگذاری شده نیروهای آلمان نازی در جنگ جهانی دوم چه بود؟سرویس اطلاعاتی بریتانیا به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد پایان جنگ جهانی دوم، آخرین پیام‌های رمزگذاری شده نیروهای آلمان نازی را منتشر کرد. آب قطعه 'اختونگ: دمتون رو بزارید رو کولتون و فرار کنید' حال عاقا سید علی چطور است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بحران کرونا در آلمان؛ بیش از ۱۸۰ مبتلا فقط در یک کشتارگاه | DW | 09.05.2020از میان ۹۲۰ کارگر کشتارگاهی در آلمان آزمایش تشخیص کرونای بیش از ۱۸۰ نفر مثبت بوده و نتیجه آزمایش‌ها هنوز کامل نیست. تا کنون حدود ۱۷۱ هزار مبتلا به کرونا در آلمان شناسایی شده و بیش از ۷۵۰۰ نفر از مبتلایان جان باخته‌اند. کیت هایی ک از ایران برا المان فرستادن کیفیتشون چطوره !؟ درصد خطاشون چنده 😢😢😢😢
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روند صعودی کرونا در تهران/ درخواست اجرای ساعت کاری شناور در پایتختروند صعودی کرونا در تهران معاون برنامه ریزی ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران نسبت به روند افزایشی کرونا در برخی شهرها و از جمله پایتخت هشدار داد و شناور شدن ساعت کاری ادارات را خواستار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک زن در حمله شبه نظامیان حفتر به مناطق مسکونی در طرابلس کشته شدیک زن در حمله شبه نظامیان حفتر به مناطق مسکونی در طرابلس کشته شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »