سازمان ملل: کرونا میزان تولید ناخالص داخلی آمریکای لاتین را به 10 سال قبل باز می‌گرداند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طبق گزارش کمیسیون اقتصادی منطقه آمریکای لاتین و کارائیب سازمان ملل متحد، سیر منفی تولید ناخالص داخلی این منطقه در پی شیوع کرونا آن را به سطح سال 2010 می‌رساند. - خبرگزاری آناتولی

طبق گزارش کمیسیون اقتصادی منطقه آمریکای لاتین و کارائیب سازمان ملل متحد، سیر منفی تولید ناخالص داخلی این منطقه در پی شیوع کرونا آن را به سطح سال 2010 می‌رساند.

بر اساس گزارش کمیسیون اقتصادی منطقه آمریکای لاتین و کارائیب سازمان ملل متحد در رابطه با تاثیر شیوع کرونا بر اقتصاد کشورهای منطقه، اقتصاد این کشورها در سال 2020 به میزان 9.1 درصد رشد منفی خواهد داشت.در این گزارش آمده است، انتظار می‌رود متوسط نرخ بیکاری در منطقه در سال گذشته از 8.1 درصد به سطح 13.5 درصد افزایش پیدا کند. همچنین تعداد افراد بی‌کار از 26.5 میلیون نفر در سال 2019 به 44.1 میلیون نفر تا پایان سال 2020 برسد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل قطعنامه پیشنهادی روسیه و چین درباره همه‌گیری را تصویب کردقطعنامه مصوب شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد همچنین از هرگونه واکسن احتمالی برای مقابله با بیماری کووید۱۹ به عنوان یک «کالای عمومیِ جهانی» یاد و بر ضرورت دسترسی سریع، منصفانه و عادلانه همه بیماران نیازمند به دارو و واکسن در جهان تاکید می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کارشناسان مستقل سازمان ملل: مجازات اعدام سه معترض آبان را لغو کنیدگروهی از کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل متحد روز پنجشنبه از ایران خواسته اند مجازات اعدام سه نفر که در پی شرکت در اعتراضات آبان ماه این کشور صادر شده است را لغو کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کارشناسان سازمان ملل: ایران سه معترض آبان را اعدام نکنددر بیانیه ۱۳ کارشناس مستقل شورای حقوق‌بشر سازمان ملل آمده است: «ما امروز با صدها هزار ایرانی که در شبکه‌های اجتماعی صدور این احکام اعدام را محکوم کرده‌اند همراه می‌شویم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازداشت بازرس سازمان صنعت در اراک
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ناظر بر دریانوردی: نفت‌کشی که آمریکا به دنبال آن بود ربوده شدمدیر عامل سازمان «حقوق بشر در دریا» گفت که ناخدای نفت‌کش «ام تی گلف اسکای» ربایش این کشتی را تائید کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انهدام و دستگیری تیم منافقین دراستان فارس توسط سازمان اطلاعات سپاهتیم اقدامی گروهک تروریستی منافقین که به منظور انجام عملیات ایذائی وارد استان فارس شده بود توسط سازمان اطلاعات سپاه شناسایی و منهدم و اعضای آن دستگیر شدند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »