سازمان ملل: کرونا میزان تولید ناخالص داخلی آمریکای لاتین را به 10 سال قبل باز می‌گرداند

27/04/1399 01:23 ب.ظ

طبق گزارش کمیسیون اقتصادی منطقه آمریکای لاتین و کارائیب سازمان ملل متحد، سیر منفی تولید ناخالص داخلی این منطقه در پی شیوع کرونا آن را به سطح سال 2010 می‌رساند. - خبرگزاری آناتولی

طبق گزارش کمیسیون اقتصادی منطقه آمریکای لاتین و کارائیب سازمان ملل متحد، سیر منفی تولید ناخالص داخلی این منطقه در پی شیوع کرونا آن را به سطح سال 2010 می‌رساند. - خبرگزاری آناتولی 17.07.2020 مکزیکوسیتی/ خبرگزاری آناتولی بر اساس گزارش کمیسیون اقتصادی منطقه آمریکای لاتین و کارائیب سازمان ملل متحد در رابطه با تاثیر شیوع کرونا بر اقتصاد کشورهای منطقه، اقتصاد این کشورها در سال 2020 به میزان 9.1 درصد رشد منفی خواهد داشت.

همچنین رشد منفی تولید ناخالص داخلی کشورهای مذکور را به سطح سال 2010 می‌رساند. در این گزارش آمده است، انتظار می‌رود متوسط نرخ بیکاری در منطقه در سال گذشته از 8.1 درصد به سطح 13.5 درصد افزایش پیدا کند. همچنین تعداد افراد بی‌کار از 26.5 میلیون نفر در سال 2019 به 44.1 میلیون نفر تا پایان سال 2020 برسد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

سازمان ملل قطعنامه پیشنهادی روسیه و چین درباره همه‌گیری را تصویب کردقطعنامه مصوب شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد همچنین از هرگونه واکسن احتمالی برای مقابله با بیماری کووید۱۹ به عنوان یک «کالای عمومیِ جهانی» یاد و بر ضرورت دسترسی سریع، منصفانه و عادلانه همه بیماران نیازمند به دارو و واکسن در جهان تاکید می‌کند.

کارشناسان مستقل سازمان ملل: مجازات اعدام سه معترض آبان را لغو کنیدگروهی از کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل متحد روز پنجشنبه از ایران خواسته اند مجازات اعدام سه نفر که در پی شرکت در اعتراضات آبان ماه این کشور صادر شده است را لغو کند.

کارشناسان سازمان ملل: ایران سه معترض آبان را اعدام نکنددر بیانیه ۱۳ کارشناس مستقل شورای حقوق‌بشر سازمان ملل آمده است: «ما امروز با صدها هزار ایرانی که در شبکه‌های اجتماعی صدور این احکام اعدام را محکوم کرده‌اند همراه می‌شویم.»

بازداشت بازرس سازمان صنعت در اراک

سازمان ناظر بر دریانوردی: نفت‌کشی که آمریکا به دنبال آن بود ربوده شدمدیر عامل سازمان «حقوق بشر در دریا» گفت که ناخدای نفت‌کش «ام تی گلف اسکای» ربایش این کشتی را تائید کرده است.

انهدام و دستگیری تیم منافقین دراستان فارس توسط سازمان اطلاعات سپاهتیم اقدامی گروهک تروریستی منافقین که به منظور انجام عملیات ایذائی وارد استان فارس شده بود توسط سازمان اطلاعات سپاه شناسایی و منهدم و اعضای آن دستگیر شدند.