سازمان ملل: حوثی‌های یمن با توقف استخدام کودکان به‌عنوان سرباز موافقت کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

سازمان ملل: حوثی‌های یمن با توقف استخدام کودکان به‌عنوان سرباز موافقت کردند جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سازمان ملل متحد همچنین گفت که دولت به رسمیت شناخته شده بین‌المللی یمن که در تبعید فعالیت می‌کند، تعهدات مشابهی را در چندین سند از سال ۲۰۱۴ پذیرفته است.

استفان دوجاریک، سخنگوی سازمان ملل متحد گفت که حوثی‌ها متعهد شده‌اند تا کودکان حاضر در بین نیروهای خود را شناسایی کنند و آن‌ها را دیگر به کار نگیرند.ویرجینیا گامبا، مقام ارشد سازمان ملل در حوزه کودکان و درگیری‌های نظامی هم این اقدام حوثی‌ها را «گامی مثبت و دلگرم کننده» دانست اما گفت که سخت‌ترین بخش ماجرا از این زمان آغاز می‌شود.

البته در همان زمان سخنگوی نیروهای حوثی هرگونه استخدام سیستماتیک افراد زیر ۱۸ سال را تکذیب کرد و گفت که دستوراتی برای به کار نگرفتن کودکان در جنگ وجود دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید فرستاده سازمان ملل و رئیس شورای ریاست‌جمهوری یمن بر اهمیت ادامه آتش‌بسهانس گروندبرگ، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در یمن، دوشنبه 18 آوریل، طی دیدار دکتر رشاد العلیمی، رئیس شورای ریاست‌جمهوری این کشور بر اهمیت ادامه برقراری
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سازمان ملل: دست‌کم 2072 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باخته‌اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل می‌گوید ۱۲ میلیون نفر در جنگ اوکراین آواره شده‌اندسازمان ملل متحد روز دوشنبه اعلام کرد که از آغاز تهاجم نظامی روسیه به اوکراین تاکنون یک چهارم مردم این کشور آواره شده‌اند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تغییرات مهم کنکور امسال از زبان رئیس سازمان سنجشرئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید براینکه اجرای آزمون تماما هوشمند و بدون کاغذ از سال ۱۴۰۳ قطعی است گفت: براساس آن داوطلبان می توانند حداقل ماهی یکبار یا دو ماه یکبار در کنکور آزمایشی شرکت کنند و نمره هر کدام از آزمون‌ها از نظر داوطلبان بهتر باشد به عنوان نمره رسمی به سازمان سنجش اعلام کنند. قدم مثبتیه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان بیمه سلامت: ۶۰ درصد هزینه‌های درمان «از جیب مردم» پرداخت می‌شوددر حالی که سازمان بیمه سلامت می‌گوید در حال حاضر ۶۰ درصد هزینه‌های درمان «از جیب مردم» پرداخت می‌شود، سازمان نظام پزشکی ایران پیشنهاد افزایش ۶۰ درصدی تعرفه‌های پزشکی برای بیماران را ارائه داده است. سازمان بیمه سلامت بیخود میگه. ۱۰۰٪ هزینه های درمان از جیب مردم پرداخت میشه. ارزش بیمه سلامت در حد کاغذ روزنامه باطله است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تاکید فرستاده سازمان ملل و رئیس شورای ریاست‌جمهوری یمن بر اهمیت ادامه آتش‌بسهانس گروندبرگ، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در یمن، دوشنبه 18 آوریل، طی دیدار دکتر رشاد العلیمی، رئیس شورای ریاست‌جمهوری این کشور بر اهمیت ادامه برقراری
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »