سازمان بهداشت جهانی: ابتلای بیش از دو سوم جمعیت آفریقا به کرونا از آغاز همه‌گیری

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پژوهش جدید سازمان بهداشت جهانی می‌گويد از زمان شروع همه‌گیری کرونا بیش از دو سوم جمعیت آفریقا به کووید-۱۹ مبتلا شده که ۹۷ برابر آمار رسمی مبتلایان است.

پژوهش جدید سازمان بهداشت جهانی که نتایج آن روز پنجشنبه ۱۸ فروردین منتشر شد می‌گويد از زمان شروع همه‌گیری کرونا بیش از دو سوم جمعیت آفریقا به کووید-۱۹ مبتلا شده که ۹۷ برابر آمار رسمی مبتلایان است.

ماتسثیدییو موئتی، مدیر بخش آفریقا در سازمان بهداشت جهانی گفت ابتلای گسترده مردم به ویروس طی دو سال گذشته و کاهش نرخ ابتلا در دو ماه اخیر به معنای پیروزی آفریقا در مقابله با همه‌گیری کرونا نیست. شواهد جمع‌آوری شده نشان می‌دهد که آلودگی به ویروس کرونا در ساکنان این قاره در ماه ژوئن ۲۰۲۰ حدود سه درصد بود ولی به فاصله ۱۵ ماه و همزمان با شیوع سويه‌های بتا و دلتا در دسامبر ۲۰۲۱ به حدود ۶۵ درصد رسید.

سازمان بهداشت جهانی می‌گوید در قاره آفریقا ضریب مبتلایان بدون عارضه بسیار بیشتر از سایر نقاط جهان است و آمارهایی که تاکنون جمع‌آوری شده است نشان می‌دهد که حداقل ۶۷ درصد از افراد مبتلا به کووید ۱۹ علائم بیماری نداشتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اچ ای وی مثبتن بیشترشون

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اخراج بیش از ۳۳۰ دیپلمات روس از اروپا از ابتدای حمله روسیه به اوکرایناخراج بخش بزرگی از دیپلمات‌های روس پس از انتشار تصاویر کشتار دسته‌جمعی ساکنان شهر بوچا اتفاق افتاده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روسیه از شورای حقوق بشر سازمان ملل اخراج شدمجمع عمومی سازمان ملل روسیه را از شورای حقوق‌بشر این سازمان اخراج کرد. - خبرگزاری آناتولی شورای حقوق جنایت کاران باید باشه اسمش عربستان آمریکا اسراییل انگلیس جمع اشون جمع هست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل عضویت روسیه از شورای حقوق بشر را تعلیق کرد | DW | 07.04.2022مجمع عمومی سازمان ملل با حذف روسیه از شورای حقوق بشر یک سیگنال واضح علیه جنگ در اوکراین ارسال کرد. کشورهای گروه ۷ تحریم‌های تازه‌ای علیه اوکراین تصویب کردند و ناتو و آمریکا ارسال سلاح به اوکراین را افزایش می‌دهند. علیه اکراین ؟؟؟؟ عدم وجود ناظر کیفی در یک شبکه مثلا معتبر ! تحریم علیه اوکراین 😅 یه مشت بی سواد توئیت میزنن 😂😂
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شکایت قضایی میشل پلاتینی از رئیس فدراسیون جهانی فوتبال | DW | 06.04.2022رئیس پیشین اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) از جیانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به دلیل سوء استفاده از سمت خود شکایت کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

۱۸۵ مدرسه از آموزش حضوری پس از تعطیلات نوروز «سر باز زده‌اند»به گفته سخنگوی وزارت آموزش و پرورش ایران، ۱۸۵ مدرسه در کشور از بازگشایی و آموزش حضوری پس از تعطیلات نوروز «سر باز زده‌اند». دمشون گرم.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جنگ در اوکراین؛ کی‌یف از انهدام یک انبار نفت از سوی ارتش روسیه خبر دادزلنسکی: روسیه از گرسنگی مردم به عنوان ابزاری در جنگ استفاده می‌کند جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: *Iran Ukraine درتجاوزی که حیوانات امنیت ندارند ،آنهارابه اروپا ببرند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »