سازمان ملل در نخستین نشست جهانی پناهجویان از تعهد بین المللی 7.7 میلیارد دلاری خبر داد

18/12/2019 08:57:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

سازمان ملل, نخستین نشست جهانی پناهجویان

سازمان ملل در نخستین نشست جهانی پناهجویان از تعهد بین المللی 7.7 میلیارد دلاری خبر داد

- خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولیسازمان ملل در نخستین نشست جهانی پناهجویان که ترکیه نیز ریاست مشترک آن را برعهده دارد، از تعهد بین المللی 7.7 میلیارد دلاری خبر داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراضات ایران؛ پلیس و لباس شخصی‌ها دانشگاه شریف را محاصره کرده اند

روز یکشنبه و پس از سر دادن شعارهای تند علیه جمهوری اسلامی و علی خامنه‌ای در داتشگاه شریف، پلیس و نیروهای لباس شخصی این دانشگاه را محاصره کرده‌اند. گزارش‌های تائید نشده از ورود ماموران امنیتی به بخش‌هایی از دانشگاه حکایت دارد. ادامه مطلب >>

نماینده آمریکا در سازمان ملل در ژنو: برای کاستن از موج آوارگان باید ریشه سیاسی بحران‌ها را یافتنماینده دائم آمریکا در مقر سازمان ملل و دیگر سازمان های بین المللی در ژنو، در سخنرانی خود در نشست جهانی پناهندگان گفت که برای صلح و ثبات واقعی دولتها باید ریشه سیاسی بحران ها را بیابند؛ چرا که این بحر یعنی خود امریکا... محور_شرارت

برای استخدام افراد غیرمرتبط در سمت‌های عالی تامین اجتماعی منعی نداریم/ مدیران میانی و عملیاتی از نیروهای مجرب سازمان انتخاب می‌شوند/ ۶۲۵۸ نفر در طرح شناسایی مدیران آینده ثبت نام کرده‌اندمدیرکل دفتر نظارت و ارزشیابی معاونت امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی، گفت: این سازمان مدیرانی می‌خواهد که ریز امور تخصصی را بدانند تا بتوانند هم خدمات جدید به جامعه هدف ارائه کنند و هم نظارت عالیه بر حسن انجام امور داشته باشند. یعنی باز هم عثمان وار مساوی با فک و فامیل بازی دولتی در تامین اجتماعی؟؟؟؟

توضیح سازمان غذا و دارو درباره جمع‌آوری محرمانه داروهای یک شرکت داروسازیرییس سازمان غذا و دارو در مورد ریکال محصولات تولیدی سال گذشته برخی شرکت‌های دارویی گفت: نظارت‌ها در حوزه واردات و تولید دارو در ماه‌های اخیر تشدید شده، قاعدتاً تعداد موارد ریکال (جمع آوری) دارو را افزایش داده و در زمینه کیفیت و ایمنی دارو مسامحه‌ای در این سازمان صورت نخواهد گرفت. شایدم برای ایجاد کمبود در جامعه و ربط دادن به اینستکس و فشار برای پذیرش عمومی خفتی دوباره مثل برجام آره ارواح مرده هات

سازمان هواپیمایی: پهپاد پستی مجوز آزمایش هم نداشت/ راه‌اندازی سامانه ثبت پهپاد از امروز- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimمقام مسئول سازمان هواپیمایی با تاکید بر این‌که وزارت ارتباطات برای آزمایش پهپاد پستی هم مجوز نداشت، گفت:‌ سامانه ثبت، پلاک و شناسه پهپاد امروز راه‌اندازی می‌شود.

طرفداران حزب‌الله و امل خودرویی غیرنظامی را در بیروت آتش زدندخبرنگار العربیه و الحدث در لبنان از بازگشت تنش در مرکز بیروت از دوشنبه شب تا بامداد سه‌شنبه خبر داد یک روز خود شماها رو هم آتش خواهند زد، مطمئن باش!

۹۱ درصد داوطلبان مجلس در هیأت‌های اجرایی تأیید شدندتایید اکثر نامزدها در هیات اجرایی | سخنگوی دولت: از ۱۵هزار و ۱۸۵ نفری که با استعلام از مراجع چهارگانه صلاحیت آن‌ها بررسی شد، ۹۱/۲ درصد (معادل ۱۳ هزار و ۸۴۹ نفر) واجد صلاحیت داوطلبی در انتخابات مجلس تشخیص داده شدند.

18.نظرات بیشتر آذر ۲۶, ۱۳۹۸ بارندگی در استان خوزستان منجر به آب‌گرفتگی شد؛ مرگ چهار بیمار در بیمارستان، ورود فاضلاب شهری به خانه ها و زیرآوار ماندن پنج نفر تصویری از آب‌گرفتگی خانه‌ها در اهواز پس از بارندگی در پی بارندگی دوشنبه شب در استان خوزستان بسیاری از خانه ها و خیابان‌ها در اهواز دچار آب‌گرفتگی شد و چهار بیمار به خاطر قطعی برق جان خود را از دست دادند.به گزارش خبرنگار ایلنا، ارتقای دورن یک سازمان یا دستگاه اگرچه پیچیده نیست اما کار راحتی هم نیست.دکتر محمدرضا شانه‌ساز در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ریکال محصولات تولیدی سال گذشته برخی شرکت‌های دارویی، گفت: نظارت ها در حوزه واردات و تولید دارو در ماه‌های اخیر تشدید شده و این موضوع قاعدتاً تعداد موارد ریکال دارو را افزایش داده است.

12.2019 خبرگزاری آناتولی سازمان ملل در نخستین نشست جهانی پناهجویان که ترکیه نیز ریاست مشترک آن را برعهده دارد، از تعهد بین المللی 7. علی ساری، نماینده مردم اهواز درباره بالا آمدن فاضلاب شهری به ایلنا گفت که در اهواز نزدیک به ۵۰ درصد از کلکتورها یا کانال‌های جمع‌آوری فاضلاب هنوز تکمیل نشده است و تنها در شرق اهواز تصفیه خانه فعال است و در غرب آن هنوز تصفیه‌خانه‌ای برای فاضلاب وجود ندارد.7 میلیارد دلاری خبر داد. سازمان تامین اجتماعی از همین دسته است. توییتر .» به گفته این نماینده مجلس فاضلاب در داخل شهر اهواز، کوت عبدالله، شهرستان کارون، حمیدیه به داخل خانه‌‌های مردم پس زده شده و شرایط بدی ایجاد شده‌است.