سازمان ملل, نخستین نشست جهانی پناهجویان

سازمان ملل, نخستین نشست جهانی پناهجویان

سازمان ملل در نخستین نشست جهانی پناهجویان از تعهد بین المللی 7.7 میلیارد دلاری خبر داد

- خبرگزاری آناتولی

18/12/2019 08:57:00 ب.ظ

سازمان ملل در نخستین نشست جهانی پناهجویان از تعهد بین المللی 7.7 میلیارد دلاری خبر داد

- خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولیسازمان ملل در نخستین نشست جهانی پناهجویان که ترکیه نیز ریاست مشترک آن را برعهده دارد، از تعهد بین المللی 7.7 میلیارد دلاری خبر داد. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

نماینده آمریکا در سازمان ملل در ژنو: برای کاستن از موج آوارگان باید ریشه سیاسی بحران‌ها را یافتنماینده دائم آمریکا در مقر سازمان ملل و دیگر سازمان های بین المللی در ژنو، در سخنرانی خود در نشست جهانی پناهندگان گفت که برای صلح و ثبات واقعی دولتها باید ریشه سیاسی بحران ها را بیابند؛ چرا که این بحر یعنی خود امریکا... محور_شرارت

برای استخدام افراد غیرمرتبط در سمت‌های عالی تامین اجتماعی منعی نداریم/ مدیران میانی و عملیاتی از نیروهای مجرب سازمان انتخاب می‌شوند/ ۶۲۵۸ نفر در طرح شناسایی مدیران آینده ثبت نام کرده‌اندمدیرکل دفتر نظارت و ارزشیابی معاونت امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی، گفت: این سازمان مدیرانی می‌خواهد که ریز امور تخصصی را بدانند تا بتوانند هم خدمات جدید به جامعه هدف ارائه کنند و هم نظارت عالیه بر حسن انجام امور داشته باشند. یعنی باز هم عثمان وار مساوی با فک و فامیل بازی دولتی در تامین اجتماعی؟؟؟؟

توضیح سازمان غذا و دارو درباره جمع‌آوری محرمانه داروهای یک شرکت داروسازیرییس سازمان غذا و دارو در مورد ریکال محصولات تولیدی سال گذشته برخی شرکت‌های دارویی گفت: نظارت‌ها در حوزه واردات و تولید دارو در ماه‌های اخیر تشدید شده، قاعدتاً تعداد موارد ریکال (جمع آوری) دارو را افزایش داده و در زمینه کیفیت و ایمنی دارو مسامحه‌ای در این سازمان صورت نخواهد گرفت. شایدم برای ایجاد کمبود در جامعه و ربط دادن به اینستکس و فشار برای پذیرش عمومی خفتی دوباره مثل برجام آره ارواح مرده هات

سازمان هواپیمایی: پهپاد پستی مجوز آزمایش هم نداشت/ راه‌اندازی سامانه ثبت پهپاد از امروز- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimمقام مسئول سازمان هواپیمایی با تاکید بر این‌که وزارت ارتباطات برای آزمایش پهپاد پستی هم مجوز نداشت، گفت:‌ سامانه ثبت، پلاک و شناسه پهپاد امروز راه‌اندازی می‌شود.

طرفداران حزب‌الله و امل خودرویی غیرنظامی را در بیروت آتش زدندخبرنگار العربیه و الحدث در لبنان از بازگشت تنش در مرکز بیروت از دوشنبه شب تا بامداد سه‌شنبه خبر داد یک روز خود شماها رو هم آتش خواهند زد، مطمئن باش!

۹۱ درصد داوطلبان مجلس در هیأت‌های اجرایی تأیید شدندتایید اکثر نامزدها در هیات اجرایی | سخنگوی دولت: از ۱۵هزار و ۱۸۵ نفری که با استعلام از مراجع چهارگانه صلاحیت آن‌ها بررسی شد، ۹۱/۲ درصد (معادل ۱۳ هزار و ۸۴۹ نفر) واجد صلاحیت داوطلبی در انتخابات مجلس تشخیص داده شدند.