سازمان غذا و داروی آمریکا از دستگاه تصفیه خون برای درمان کرونا استفاده می‌کند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سازمان غذا و داروی ایالات‌متحده (اف دی ای)، مجوز استفاده از سیستم‌های تصفیه خون را به عنوان بخشی از

این روش ممکن است برای بیمارانی که بالای 18 سال و بالاتر دارند، بکار رود که شرایط بیماری آنها، بستری شدن در بخش مراقبت‌های ویژه ناشی از نارسایی تنفسی را ایجاب می‌کند.

این سیستم تصفیه خون، پروتئین‌های افزایش یافته درخون بیماران مبتلا را فیلتر کرده که با ابتلاء به کووید 19 همراه بوده و اصطلاحا «طوفان سیتوکین» نامیده می‌شود که می‌تواند منجر بروز التهاب شدید، شوک و نارسایی تنفسی و سپس نارسائی در سایر اندام‌ها شده و نهایتا به مرگ بیمار مبتلا به کووید 19 بیانجامد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل: بیش از 2 میلیون نفر در پایتخت لیبی از بی‌آبی رنج می‌برندمدیر امور هماهنگی ماموریت پشتیبانی سازمان ملل در لیبی گفت بیش از 2 میلیون نفر از جمله 600 هزار کودک به دلیل قطعی آب در طرابلس در شرایط دشوار به سر می‌برند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سورپرایز: بهای داروی محتمل درمان کرونا از یک دلار آغاز خواهد شدبه گزارش خبرگزاری بلومبرگ، نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل 9 داروی احتمالی در حال آزمایش برای درمان تو راست می گی ؛)
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تقدير سازمان جهانى بهداشت از اقدامات تركيه در راستاى مبارزه با كروناتقدير سازمان جهانى بهداشت از اقدامات تركيه در راستاى مبارزه با كرونا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمایت سازمان جهانی بهداشت از فلسطین در مقابله با ویروس کرونا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران بیش از ۴ و در جهان بیش از ۹۶ هزار قربانی گرفته استبیماری همه گیر کووید ۱۹ تاکنون جان بیش از ۹۶ هزار نفر را در جهان را گرفته و بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر نیز تا صبح روز جمعه ۱۰ آوریل ۲۰۲۰/ بیست و دو فروردین ۱۳۹۰ به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. حکومت های اسلامی با این دیدگاه در داخل و خارج از کشورهای شان میتوان همیشه با دنیا تعامل داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران زندانی فراری از سقز را از «اطلاعات کردستان عراق» تحویل گرفت و اعدام کردمصطفی سلیمی زندانی سیاسی کُرد که به همراه بیش از 70 زندانی دیگر در جریان شورش در زندان سقز موفق به احسنت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »