سازمان ملل: اتحادیه اروپا مسئول بخشی از مرگ و میر پناهجویان در دریای مدیترانه است

26/05/2021 03:49:00 ب.ظ

سازمان ملل: اتحادیه اروپا مسئول بخشی از مرگ و میر پناهجویان در دریای مدیترانه است بیشتر بخوانید🔽

پناهجو, بحران مهاجرت

سازمان ملل: اتحادیه اروپا مسئول بخشی از مرگ و میر پناهجو یان در دریای مدیترانه است بیشتر بخوانید🔽

دفتر حقوق بشر سازمان ملل با انتشار گزارشی بی سابقه اتحادیه اروپا را متهم به عاملیت در مرگ پناهجو یان در دریای مدیترانه کرد.

سازمان ملل با انتشار یک گزارش ۳۷ صفحه ای، در اتفاقی نادر اتحادیه اروپا را متهم به بی عملی در روند نجات جان پناهجویان در دریای مدیترانه، مقصر در بخشی از مرگ این مهاجران به دلیل ممانعت از تلاش های نجات بشردوستانه و فشارها برای برگشت پناهجویان به سواحل لیبی کرد.

هزاران پناهجوی آفریقایی سالانه سفرهای طولانی و خطرناک دریایی را از طریق لیبی به اروپا انجام می دهند و اغلب در جستجوی زندگی بهتر سوار قایق های کوچک و بادی می شوند.دفتر حقوق بشر سازمان ملل در این گزارش اروپا را مسئول «بی توجهی کشنده» خواند و نوشت که میزان مرگ و میر در حال افزایش است و تنها در سال جاری میلادی دست کم ۶۳۲ نفر در این مسیر کشته شده اند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

اسلام مسئول ' تمام ' مرگ و میرها در بین مهاجران است . اسلام = مرگ . FUCKislam خب اونا ایا زنده میشن؟ اگه شما اروپایی ها و امریکایی ها دست از سر خاورمیانه بردارید کی میاد جونش رو به خطر بندازه برا رسیدن به لندن و پاریس؟ ننگ بر شما جنایتکاران و پست فطرت ها