پناهجو, بحران مهاجرت, دریای مدیترانه

پناهجو, بحران مهاجرت

سازمان ملل: اتحادیه اروپا مسئول بخشی از مرگ و میر پناهجویان در دریای مدیترانه است

سازمان ملل: اتحادیه اروپا مسئول بخشی از مرگ و میر پناهجویان در دریای مدیترانه است بیشتر بخوانید🔽

26/05/2021 03:49:00 ب.ظ

سازمان ملل: اتحادیه اروپا مسئول بخشی از مرگ و میر پناهجو یان در دریای مدیترانه است بیشتر بخوانید🔽

دفتر حقوق بشر سازمان ملل با انتشار گزارشی بی سابقه اتحادیه اروپا را متهم به عاملیت در مرگ پناهجو یان در دریای مدیترانه کرد.

سازمان ملل با انتشار یک گزارش ۳۷ صفحه ای، در اتفاقی نادر اتحادیه اروپا را متهم به بی عملی در روند نجات جان پناهجویان در دریای مدیترانه، مقصر در بخشی از مرگ این مهاجران به دلیل ممانعت از تلاش های نجات بشردوستانه و فشارها برای برگشت پناهجویان به سواحل لیبی کرد.

آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی

هزاران پناهجوی آفریقایی سالانه سفرهای طولانی و خطرناک دریایی را از طریق لیبی به اروپا انجام می دهند و اغلب در جستجوی زندگی بهتر سوار قایق های کوچک و بادی می شوند.دفتر حقوق بشر سازمان ملل در این گزارش اروپا را مسئول «بی توجهی کشنده» خواند و نوشت که میزان مرگ و میر در حال افزایش است و تنها در سال جاری میلادی دست کم ۶۳۲ نفر در این مسیر کشته شده اند.

به گفته سازمان ملل متحد این اتفاق «یک فاجعه انسانی در مقیاس گسترده» است. ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

اسلام مسئول ' تمام ' مرگ و میرها در بین مهاجران است . اسلام = مرگ . FUCKislam خب اونا ایا زنده میشن؟ اگه شما اروپایی ها و امریکایی ها دست از سر خاورمیانه بردارید کی میاد جونش رو به خطر بندازه برا رسیدن به لندن و پاریس؟ ننگ بر شما جنایتکاران و پست فطرت ها