سازمان ملل: بنادر اوکراین برای جلوگیری از بحران گرسنگی جهانی فورا بازگشایی شود

17/02/1401 12:36:00 ب.ظ

برنامه جهانی غذا خواستار بازگشایی فوری بنادر در منطقه اودسا شد تا محصولات غذایی تولید شده در اوکراین به سایر نقاط جهان منتقل شوند. - خبرگزاری آناتولی

برنامه جهانی غذا خواستار بازگشایی فوری بنادر در منطقه اودسا شد تا محصولات غذایی تولید شده در اوکراین به سایر نقاط جهان منتقل شوند. - خبرگزاری آناتولی 07.05.

2022 رم/ خبرگزاری آناتولی برنامه جهانی غذا (WFP) سازمان ملل متحد مستقر در رم با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: پیش از آنکه بحران جهانی گرسنگی از کنترل خارج شود می‌خواهیم بنادر در منطقه اودسا اوکراین بازگشایی شود تا مواد غذایی تولید شده در این کشور جنگ‌زده آزادانه به سایر نقاط جهان منتقل شود.

دیوید بیزلی، مدیر اجرایی برنامه جهانی غذا، در این بیانیه اظهار داشت: در حال حاضر ظرفیت سیلوهای غلات اوکراین پر است. در عین حال، 44 میلیون نفر در سراسر جهان به سمت گرسنگی می‌روند. ما باید این بنادر را باز کنیم تا مواد غذایی وارد اوکراین و از آن خارج شوند.

وی افزود: این درخواست جامعه جهانی است زیرا صدها میلیون نفر در سراسر جهان به این منابع وابسته هستند. زمان رو به اتمام است و هزینه انفعال بیشتر از آن چیزی خواهد بود که فکرش را می‌کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

حضور شمشیرباز ملی‌پوش ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ با هزینه شخصی | DW | 05.05.2022تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران از روز ۶ ماه مه (۱۶ اردیبهشت) در جام‌جهانی اسپانیا به میدان می‌رود. یکی از چهار ملی‌پوش ایران با هزینه شخصی در این رقابت‌ها حضور خواهد یافت.

سازمان بهداشت جهانی شمار تلفات ناشی از کرونا را ۱۵ میلیون نفر تخمین زدسازمان بهداشت جهانی شمار تلفات ناشی از کرونا را ۱۵ میلیون نفر تخمین زد بر اساس گزارش جدید سازمان بهداشت جهانی، بیشتر مرگ و میرهای ناشی از کرونا در جنوب شرقی آسیا، اروپا و قاره آمریکا گزارش شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

سازمان جهانی بهداشت: تعداد جانباختگان به‌دلیل همه‌گیری کرونا بسیار بیش از آمارهای رسمی استبر اساس تخمین‌های صورت گرفته از سوی سازمان جهانی بهداشت، تعداد افراد جان باخته در دوران همه‌گیری کرونا، بیش از ۲ برابر آمارهای رسمی است که دولت‌ها اعلام کرده‌اند.

سازمان بهداشت جهانی: نزدیک به 16 میلیون نفر بر اثر کرونا جان باختندبر اساس تازه‌ترین برآوردهای سازمان بهداشت جهانی، شمار جان‌باختگان همه‌گیری کرونا بین 13.3 تا 16.6 میلیون نفر در بازه زمانی سال‌های 2020 و2021 تخمین زده شده

قیمت نفت در بازارهای جهانی باز هم افزایش یافت🔺قیمت نفت در بازارهای جهانی باز هم افزایش یافت ▪️قیمت نفت در بازارهای جهانی و به دنبال اعلام خبر تحریم احتمالی نفت روسیه توسط اتحادیه اروپا افزایش یافت. ⬇️ بیشتر بخوانید: اللهم_عجل_لوليك_الفرج

سازمان جهانی بهداشت: آمار واقعی مرگ‌های کرونایی در جهان ۱۵ میلیون نفر استسازمان جهانی بهداشت (WHO) برآورد کرده که همه‌گیری کووید ۱۹ باعث مرگ تقریبا ۱۵ میلیون نفر در سراسر جهان شده است.