سازمان اطلاعات بلژیک: بروکسل به مرکز فعالیت‌های پ.ک.ک در اروپا تبدیل شده است

24/09/1400 07:35:00 ب.ظ

سازمان اطلاعات بلژیک: بروکسل به مرکز فعالیت‌های پ.ک.ک در اروپا تبدیل شده است

سازمان اطلاعات و امنیت بلژیک در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد که این کشور به مرکز فعالیت‌های گروه تروریستی پ.ک.ک در اروپا تبدیل شده است. - خبرگزاری آناتولی 15.12.

2021 بروکسل/خبرگزاری آناتولی سازمان اطلاعات و امنیت بلژیک «VSSE» در گزارش سال 2020 خود با معرفی گروه تروریستی پ.ک.ک به عنوان یک «سازمان افراط‌‌ گرای خارجی» اعلام کرد که بلژیک به مرکز فعالیت‌های این گروه تروریستی در اروپا تبدیل شده است.

در این گزارش با بیان اینکه افراط گرایی خارجی تهدید مستقیمی برای بلژیک به شمار نمی‌رود، تاکید شده که با این حال چنین گروه هایی می‌توانند با اقدامات خود باعث بروز مشکلات جدی در جامعه بلژیک تبدیل شوند. سازمان اطلاعات و امنیت بلژیک همچنین بر این نکته که پ.ک.ک در لیست سازمان‌های تروریستی اتحادیه اروپا قرار دارد و استفاده این گروه تروریستی از خشونت به منظور نیل به اهداف خود تاکید کرده است.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: علی ‌رغم این، پ.ک.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

وضع محدودیت‌های تازه در اتحادیه؛ فن در لاین: اومیکرون به سویه غالب در اروپا بدل می‌شودهمزمان با افزایش نگرانی‌ها در خصوص افزایش چشمگیر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در آستانه تعطیلات سال نو میلادی در اروپا، رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می‌رود سویه اومیکرون تا اواسط ژانویه به نوع غالب ویروس کرونا در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا تبدیل شود.

دستگیری یازده نفر در ارتباط با حمله به مسجدی در آلماننیروهای امنیتی آلمان یازده نفر را در ارتباط با حمله به مسجد «ایوب سلطان» در شهر لایپزیگ دستگیر کردند. - خبرگزاری آناتولی

محکومیت یک شرکت دانمارکی در دادگاه به دلیل فروش محموله‌های سوخت به مقصد سوریهاین شرکت، مدیرعامل آن همچنین یکی از شرکتهای تابعه، از سوی دادگاه متهم شده بودند که در مجموع ۱۷۲ هزار تن سوخت هواپیمای جت به ارزش حدود ۶۴۷ میلیون کرون دانمارک را بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ میلادی و طی ۳۳ معامله به شرکت‌های روسی فروخته‌اند.

ایرانی‌ها در نوامبر امسال در صدر خریداران خانه در ترکیه بودندطی ماه نوامبر ایرانیان با خرید 1406 مسکن، در صدر خریداران خارجی خانه در ترکیه‌ بوده‌اند. - خبرگزاری آناتولی آناتولی از بودجه ۳۶۷ ملیون دلاری سوئیس و سوئد بنویس برای پ کک و ی پ گ .خوابی؟ حیف بیت المال ملت ترک که بهت صرف میشه .

اومیکرون در اروپا؛ از توقف سرو مشروب در نروژ تا ممنوعیت رقص در رستوران‌های فرانسهکمیته علمی فرانسه نیز سه‌شنبه صبح با هشدار نسبت به خطر موج جدید بیماری کووید از مردم این کشور خواسته تا در دورهمی‌های آخر سال جوانب احتیاط را بیشتر رعایت کنند. جزئیات بیشتر🔽

سازمان جهانی بهداشت: کاهش اندکی در اثربخشی واکسن‌های کووید-19 مشاهده شده استسازمان جهانی بهداشت: کاهش اندکی در اثربخشی واکسن‌های کووید-19 مشاهده شده است دبیرکل سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که شواهدی در خصوص کاهش اثربخشی واکسن‌های ویروس کرونا در برابر بیماری‌های شدید و مرگبار مشاهده شده است.