سازمان ملل تاریخ برگزاری دور سوم مذاکرات کمیته قانون اساسی سوریه را اعلام کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه اعلام کرد که دور سوم مذاکرات کمیته قانون اساسی سوریه در 24 اوت سال جاری در ژنو برگزار خواهد شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

گیر پترسن، نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه طی سخنانی در نشست مجازی شورای امنیت در مورد آغاز دوباره گفت‌وگوهای کمیته قانون اساسی سوریه اعلام کرد: دور سوم مذاکرات کمیته قانون اساسی سوریه در 24 اوت سال جاری در ژنو برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به رکود اقتصادی، نرخ تورم بالا، افزایش بی‌کاری، عدم دسترسی به مواد غذایی و دارو در سراسر سوریه افزود که شمار موارد ابتلا به کرونا نیز رو به افزایش است. وی همچنین تصریح کرد: تعداد افراد مبتلا به کرونا در مناطق تحت کنترل رژیم بشار اسد به 561 نفر افزایش یافته‌ است و ویروس به خارج از دمشق نیز سرایت کرده ‌است. در حال حاضر در شمال سوریه یک و در شمال شرقی این کشور نیز شش مورد ابتلا به کرونا شناسایی شده‌ است. همچنین ظرفیت انجام تست کرونا در سوریه بسیار محدود است.

نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه همچنین گفت: فعالیت‌های عناصر داعش در جنوب و شرق سوریه نگران کننده است. عناصر وابسته به گروه داعش در زندانی در شهرستان حسکه اقدام به شورش کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل: هزینه‌های حدود سه میلیارد فقیر در بحبوحه کرونا تامین شودبرنامه عمران ملل متحد (UNDP) در گزارشی که در روز پنجشنبه ۲۳ ژوئیه (۲ مرداد) منتشر شد، پیشنهاد داد تا درآمد پایه‌ای موقت برای ۲.۷ میلیارد نفر به‌عنوان فقیرترین افراد در ۱۳۲ کشور در حال توسعه اختصاص یابد تا آن‌ها با در خانه ماندن به کند شدن شیوع ویروس کرونا کمک کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جاوید رحمان و ۱۵ کارشناس سازمان ملل خواستار آزادی نرگس محمدی و گروه دیگری از زندانیان در ایران شدندجاوید رحمان و ۱۵ کارشناس سازمان ملل خواستار آزادی نرگس_محمدی و گروه دیگری از زندانیان در ایران شدند کارشناسان سازمان ملل متحد می گویند نرگس محمدی و دیگر زندانیانی که خودسرانه بازداشت شده اند باید «پیش از آن که خیلی دیر شود» آزاد شوند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

‌رئیس سازمان بسیج مداحان: تجربه‌ ارزشمندی از عزاداری در ماه ‌رمضان داریم / برگزاری عزاداری ‌ماه محرم ‌در فضای باز ‌- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس سازمان بسیج مداحان: تجربه‌ ارزشمندی از عزاداری در ماه ‌رمضان داریم پس از برپایی مراسم احیا در ماه رمضان، روند شیوع کرونا افزایش نیافت عزاداران حسینی می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز و غیرمسقف به برپایی مراسم عزادارى محرم بپردازند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مدیرکل سازمان جهانی بهداشت در پاسخ به پمپئو: در دوره کرونا سیاست باید قرنطینه شودآقای پمپئو در آن جلسه مدعی شده که سازمان جهانی بهداشت تحت اختیار چین بوده و مقصر اصلی مرگ بریتانیایی‌ها در اثر ابتلا به ویروس کرونا همین سازمان است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران در برخی مناطق کشورهشدار سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران در برخی مناطق کشور سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری از رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در برخی از استان‌های کشور طی دو روز آینده (۳ و ۴ مرداد) خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: پیش از اوایل سال ۲۰۲۱ منتظر واکسیناسیون کرونا نباشیدمدیر اجرایی برنامه‌های اضطراری سازمان جهانی بهداشت می‌گوید که تا اوایل سال ۲۰۲۱ نمی‌توان انتظار استفاده از واکسن ویروس جدید کرونا را داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »