سازمان هواپیمایی: وزارت بهداشت دستورالعملی درباره آبله میمون صادر نکرده است

09/03/1401 10:24 ق.ظ

با وجود اعلام وزارت بهداشت ایران در مورد «بیماریابی آبله میمون در مرزها» سخنگوی سازمان هواپیمایی می‌گوید که تاکنون دستور‌العملی در مورد این بیماری از وزارت بهداشت دریافت نکرده است.

با وجود اعلام وزارت بهداشت ایران در مورد «بیماریابی آبله میمون در مرزها» سخنگوی سازمان هواپیمایی می‌گوید که تاکنون دستور‌العملی در مورد این بیماری از وزارت بهداشت دریافت نکرده است. ادعای فرمانده یگان‌های ویژه: حضور ما در آبادان برای کمک به مردم آسیب‌دیده است یکی از عکس‌هایی که از حضور گسترده یگان ویژه در آبادان پس از فروریختن متروپل منتشر شده است در پی انتشار گزارش‌های مردمی از حضور گسترده یگان ویژه در آبادان پس از فروریختن...

ادعای فرمانده یگان‌های ویژه: حضور ما در آبادان برای کمک به مردم آسیب‌دیده است یکی از عکس‌هایی که از حضور گسترده یگان ویژه در آبادان پس از فروریختن متروپل منتشر شده است در پی انتشار گزارش‌های مردمی از حضور گسترده یگان ویژه در آبادان پس از فروریختن برج متروپل برای سرکوب اعتراضات، یکی از فرماندهان نیروی انتظامی ادعا کرد که دلیل استقرار این یگان «کمک به مردم آسیب‌دیده» است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسن کرمی، فرمانده یگان‌های ویژه فراجا روز یکشنبه، هشتم خرداد، همچنین مدعی شد که حضور این یگان‌ بر اساس «رویکرد اجتماعی» با هدف «ایجاد آسایش و امنیت برای شهروندان است» است. این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که در روزهای گذشته و پس از فرو ریختن برج متروپل در آبادان، گزارش‌های متعددی از استفاده از یگان ویژه برای برقراری جو امنیتی و سرکوب معترضان در این شهر منتشر شده است.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

۹ مورد مشکوک آبله میمونی در ایران؛ ۶ مورد منفی قطعی شدند۹ مورد مشکوک آبله میمونی در ایران معاون بهداشت وزارت بهداشت: ۹ مورد مشکوک آبله میمونی داشتیم که ۵ تا ۶ مورد منفی قطعی شدند و برای بقیه هم منتظر پاسخ آزمایش هستیم. الان هیچ مورد ثابت شده آبله میمونی در کشور، نداریم. ۵ تا ۶ مورد منفی قطعی یعنی چی؟ بالاخره ۵ یا ۶، بالاخره قطعی یا احتمالی

زلنسکی می‌گوید منتظر «خبرهای خوبی» در مورد تأمین تسلیحات مورد نیاز اوکراین استرئیس‌جمهور اوکراین، ابراز امیدواری کرد در شرایطی که ارتش این کشور در تلاش برای توقف پیشروی نیروهای روسیه در شرق اوکراین است، متحدان اوکراین به تأمین تسلیحات مورد نیاز بپردازند. 🍆🍆🍆 با موشک دوربر بزن کاخ کرملین تا الان باخت ندادی نترس بزن درود بر اَبَر مرد تاریخ اکراین. یکی میشه زلنسکی، و مردم او را با عشق دوست دارند🌹🌹🌹 یکی میشه چلاقعلی شیاد، و مردم روزی هزار بار به او و روحِ پدر و مادرش میرینند 💩💩💩

شناسایی 16 مورد ابتلا به آبله میمون در فرانسهشورای عالی بهداشت فرانسه از ثبت و شناسایی 16 مورد ابتلا به آبله میمون در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

صحبت‌های وزیر کار در مورد جاماندگان از یارانه/ بخش زیادی از درخواست‌های بازبینی درست استوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بخش زیادی از درخواستهای بازبینی برای درخواست یارانه‌ها درست است اما نیازمندِ شفاف‌سازیِ اقتصادی است.

سازمان ملل خواهان تحقیقات کامل و مستقل در مورد حملات کابل و بلخ شدریچارد بنت، گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور افغانستان، خواستار تحقیقات مستقل و کامل در مورد حملات تروریستی اخیر در شهر کابل و ولایت (استان)

تایید حکم محرومیت عزیزی خادم در استیناف/ ابلاغ امکان عدم حضور در مجمعکمیته استیناف فدراسیون فوتبال حکم کمیته اخلاق در ارتباط با پرونده تخلفات رئیس معزول فدراسیون فوتبال را تایید کرد.