ساخت شارژر ۲ نوع خودروی هیبریدی خارجی از سوی دانش‌بنیان‌ها

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

گروهی از محققان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به طراحی و ساخت شارژرهای دو نوع خودروی وارداتی هیبریدی شدند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حسین ادیبی، مدیر عامل این شرکت‌ دانش بنیان در گفت‌وگو با ایسنا، تولید ماژول‌های برقی را از جمله زمینه‌های تحقیقاتی این شرکت نام برد و اظهار کرد: در ایران دو نوع خودروی وارداتی داریم که می‌توانند از این شارژرها استفاده کنند و هدف‌گذاری ما نیز برای تولید این نوع شارژرها، صادرات است.

وی ادامه داد: یکی از انواع خودروهای وارداتی که می‌توانند از این شارژرها استفاده کنند، خودروی میتسوبیشی اوتلندر مدل PHEV است. این خودرو دارای دو باک و هیبریدی است که هم مصرف بنزینی دارند و هم باتری دارند. مصرف سوخت در این خودرو در ۱۰۰ کیلومتر به ۲ لیتر می‌رسد، به این معنا که در هر ۱۰۰ کیلومتر ۲ لیتر مصرف بنزین دارد. شارژرهای تولید این شرکت قابلیت استفاده در این خودرو را دارند.

ادیبی، خودروی BMW مدل I8 را از دومین نوع خودرویی دانست که می‌توان برای شارژ آن از این شارژرها استفاده کرد. مدیر عامل این شرکت بهره‌گیری از این شارژرها در کشور را از دیگر اهداف تولید این محصول ذکر کرد و در این باره توضیح داد: در آینده در صورتی که ممنوعیت واردات خودروها رفع شود، به دلیل تعرفه‌های پایین‌تر خودروهای هیبریدی و برقی، این دورنما را داریم که این محصول را در ایران نیز به فروش برسانیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ساخت و افتتاح یک دبستان از سوی بیمه معلمبه گزارش روابط عمومی بیمه معلم، دبستان شهید ناصری شهرک زراعی دزفول که با همت شرکت بیمه معلم ساخته شده است، با حضور دکتر سعید صحت و دکتر داود الماسی، رئیس و عضو هیأت مدیره و جمعی از مدیران شرکت و مسئول
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فیلم/ واکنش نمایندگان مجلس به عملیات طوفان الأقصیواکنش نمایندگان مجلس به عملیات طوفان الأقصی از سوی مبارزان مقاومت فلسطین علیه رژیم صهیونیستی.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

توزیع اولین سری جهیزیه‌های اهدایی مقام معظم رهبری به خانواده زندانیان سمنانمدیر کل زندانهای استان سمنان از توزیع اولین سری جهیزیه های اهدایی از سوی مقام معظم رهبری بین نوعروسان تحت پوشش انجمن حمایت از خانواده زندانیان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انصارالله: ملل اسلامی باید در کنار مقاومت فلسطین بایستندسخنگوی جنبش انصارالله یمن در بیانیه‌ای ضمن تبریک آغاز عملیات «طوفان الاقصی» از سوی حماس، از ملل اسلامی خواست که در این نبرد سرنوشت‌ساز، از مقاومت فلسطین حمایت کنند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

دانش‌آموزی که مدرسه‌اش را از نو ساختمصطفی معصومی خیر مدرسه‌سازی است که با همت بالایش مدرسه محل تحصیل دوران کودکی خود که در یکی از روستاهای دورافتاده شهرستان ماهنشان یعنی روستای یاستی‌قلعه بود را از نو ساخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »