ساخت بزرگترین مجموعه پتروشیمی روسیه با همکاری شرکت‌های ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 53%

ساخت مجموعه پتروشیمی «زپسیب» روسیه با تلاش و زحمات کارشناسان ترکیه 6 ماه پیش از موعد به پایان رسید. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

01.10.2019ساخت مجموعه پتروشیمی زپسیب (ZapSib) در منطقه توبولسک سیبری روسیه که به علت سرمای طاقت فرسا کار در آنجا بسیار دشوار است، با زحمات کارشناسان ترکیه 6 ماه پیش از موعد به پایان رسید.

شرکت پتروشیمی سیبور (Sibur) که به عنوان غول پتروشیمی روسیه شناخته می شود با همکاری شرکت‌های رنسانس و یاماتای ترکیه ساخت مجموعه پتروشیمی زپسیب را در سال 2015 آغاز کرد. زپسیب با سرمایه گذاری 9.5 میلیارد دلاری تاسیس شد و محصولات پتروشیمی تولیدی در این مجموعه به ترکیه، کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS)، کشورهای اروپا و آسیا صادر خواهد شد.

بوراک ارگولچ، کارشناس فنی هلدینگ رنسانس ترکیه به خبرنگار آناتولی گفت: با موفقیت و سربلندی چنین پروژه دشواری را 6 ماه پیش از موعد به پایان رساندیم. ترکیه در زمینه فعالیت های عمرانی در جهان پیشتازی می کند. در این پروژه شرکت های چینی و کره ای نیز فعالیت داشتند اما هیچ یک به اندازه ما موفق نبودند. وی در ادامه تصریح کرد: حدود هفت ماه در سیبری هوا منفی 40 درجه است و کار کردن در این شرایط بسیار دشوار بود. ما برای کار کردن در این شرایط از کارمند بیشتر استفاده کردیم و هر یک به مدت 20 دقیقه کار کرده و سپس استراحت می کردند. می‌توان گفت، به نوعی با محیط سازگار شدیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح رجب طیب اردوغان برای ساخت شهر پناهجویان
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

نتایج یک نظرسنجی: کالاهای 'ساخت آلمان' همچنان محبوب‌ترین هستند | DW | 30.09.2019بر اساس نتایج نظرسنجی دانشگاه کمبریج و همچنین موسسه 'یوگوو' کالاهای ساخت آلمان همچنان از محبوبیت بالایی برخوردارند. کالاهای ساخت ایتالیا در رده دوم قرار دارند. کالاهای ساخت چین به لحاظ اعتماد مردم در رده آخر.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چهارمین مدل ناو جنگی ساخت ترکیه در اختیار نیروهای دریایی قرار می گیرد - پخش زنده
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار پوتین و روحانی در ارمنستانقرار است روسای جمهور ایران و روسیه در ارمنستان با یکدیگر دیدار کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قدردانی رئیس جبهه ترکمن‌های عراق از حمایت ترکیهرئیس جبهه ترکمن‌های عراق با اشاره به حمایت ترکیه از یکپارچگی خاک عراق گفت ترکیه همیشه از مردم عراق حمایت کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار وزیر دفاع ترکیه با فرمانده نیروی دریایی پاکستانوزیر دفاع ترکیه با فرمانده نیروی دریایی پاکستان در کینالی آدای ترکیه دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »