ساخت شناور تهاجمی با قابلیت نشستن بالگرد در آینده‌ای نزدیک

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

فرمانده نیروی دریایی سپاه: *بغل گوش آمریکایی‌ها هستیم *در آینده نزدیک بیشتر هم احساسمان خواهند کرد *ساخت شناور تهاجمی با قابلیت نشستن بالگرد در آینده‌ای نزدیک

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز، سردار دریادر پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم الحاق بیش از ۱۰۰ فروند شناور به ناوگان دریایی سپاه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت نیروی دریایی گفت: دیدگاه عالمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در توجه دادن قوای مسلح کشور به تهدیدات دریایی موجب رشد همه‌جانبه توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه شده است و اکنون بیش از ۹۵ درصد نیازهای اساسی این نیرو در داخل کشور تامین و تولید می‌شود.

سردار تنگسیری ادامه داد: چابکی، سبکی و قابلیت مانور بالا در کنار آبخور کم و ارتقای سلاح‌های کارگزاری شده از ویژگی‌های شناورهای جدید رزمی-تهاجمی جدید است که به همت صنایع دفاع و شرکت‌های دانش‌بنیان ساخته شده‌اند. سردار تنگسیری افزود: امروز اعلام می‌کنیم هرجا آمریکایی ها هستند ما هم بغل گوششان هستیم و در آینده نزدیک بیشتر هم احساسمان خواهند کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ان شالله زیر دریایی های اتمی بسازیم باذقابلیت شلیک موشک با پایه عمودی

😂😂😂😂😂

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش رییس جمهور به خشونت خانگی در تالشواکنش روحانی به قتل رومینا توسط پدرش در جلسه امروز صبح هیئت دولت، رییس جمهور با ابراز تأسف از خشونت خانگی در تالش، دستور تسریع در رسیدگی به لوایح منع خشونت را صادر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شناسایی ۱۷۸۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشورسخنگوی ستاد مقابله با کرونا آخرین آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در کشور را اعلام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در طرابلس:‌ برخی قدرت‌ها با توسل به تروریسم‌ در پی تغییر نظام لیبی هستندسفیر آمریکا در طرابلس تصریح کرد برخی قدرت‌ها با استفاده از اسلحه و تروریسم در پی تغییر نظام لیبی هستند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

توانایی تعامل با سایر قوا ویژگی مهم رییس منتخب باشد/افراد پاکدست و بی‌حاشیه در مسند امور قرار گیرند/ فرد مفسد نمی‌تواند با فساد مقابله کندعضو جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: ساختن وجهه خود به قیمت تخریب دیگران در شأن فردی که خود را اصولگرا دانسته و داعیه‌دار تبعیت از ولایت فقیه باشد، نیست.کسی که در تخریب دیگران کار می‌کند از دایره اصولگرایی خارج است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شمار بیماران کرونایی در قاره آفریقا به 120 هزار نفر نزدیک شدتعداد مبتلایان به ویروس جدید کرونا «کووید-19» در قاره آفریقا به 119 هزار و 391 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازگشایی حوزه علمیه قم پس از شیوع کرونابا تصمیم ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در ایران، کلاس‌های درس حوزه‌های علمیه قم در مدرسه مبارکه فیضیه امروز بازگشایی شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »