ساختمان «متروپل» در آبادان فروریخت؛ ۴ کشته و ۲۵ مصدوم تاکنون

02/03/1401 02:31 ب.ظ

بر اساس آخرین گزارش‌ها، تعداد قربانیان سانحه فروریختن ساختمان متروپل_آبادان به ۴ کشته و ۲۵ مصدوم رسیده است. ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر در هنگام سانحه در ساختمان حضور داشتند و احتمال بالا رفتن آمار قربانیان وجود دارد. اخبار_ایران

یک ساختمان ۱۰ طبقه تجاری اداری در آبادان به نام «متروپل» در ظهر روز دوشنبه دوم خرداد فروریخت. بر اثر این حادثه تاکنون ۴ نفر کشته و ۲۵ نف ... خواندن در ۲ دقیقه یک ساختمان ۱۰ طبقه تجاری اداری در آبادان به نام «متروپل» در ظهر روز دوشنبه دوم خرداد فروریخت. بر اثر این حادثه تاکنون ۴ نفر کشته و ۲۵ نفر مصدوم شده‌اند.

بر اساس گزارش‌ها ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر در این ساختمان حضور داشتند و به همین دلیل احتمال بالا رفتن تعداد قربانیان این حادثه وجود دارد.

مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور درباره این رویداد گفت:حوالی ساعت ۱۲:۵۰ امروز این ساختمان ۱۰ طبقه در معرض ریزش قرار گرفته بود که مدتی بعد بخشی از آن دچار ریزش شد. وی ادامه داد: در پی اعلام این حادثه به اورژانس، پنج دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد که در حال حاضر نیز در محل مستقر هستند.

ریزش ساختمان منروپول آبادان ! از آسیب دیدگان اطلاعی در دست نیست !

ادامه مطلب:
iranwire »

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان/ یک کشته و چهار مصدوم تا کنونریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان سخنگوی اورژانس کشور: *در حادثه ریزش بخشی از یک ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان تاکنون یک تن جان خود را از دست داده و چهار نفر نیز مصدوم شدند *افراد مصدوم به مراکز درمانی منتقل شده‌اند *علت ریزش این ساختمان در حال بررسی است رئیس اورژانس علوم پزشکی آبادان: *در پی ریزش مجتمع تجاری متروپل در حال ساخت در آبادان، تاکنون یک کشته و هفت نفر مصدوم شده‌اند *احتمال افزایش تعداد مصدومان وجود دارد *تلاش برای آواربرداری در حال انجام است

ساختمان «متروپل» در آبادان فروریخت؛ ۳ کشته و ۲۱ مصدوم تاکنونیک ساختمان ۱۰ طبقه تجاری اداری در آبادان به نام «متروپل» در ظهر روز دوشنبه دوم خرداد فروریخت. بر اثر این حادثه تاکنون یک نفر کشته و ۲۱ نفر مصدوم شده‌اند. اخبار_ایران خوزستان

ریزش ساختمان در آبادان 3 کشته و 21 زخمی به جا گذاشتریزش ساختمان در آبادان 3 کشته و 21 زخمی به جا گذاشت مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس ایران گفت: ریزش بخش‌هایی از ساختمان بزرگ 10 طبقه اداری - تجاری در خیابان امیری آبادان تاکنون 3 کشته و 21 زخمی داشته است.

یک سردار سپاه پاسداران در جریان «سوءقصد» در شرق تهران کشته شدتصاویر منتشر شده از صحنه حادثه نشان می‌دهد که فرد کشته شده، رانندگی یک خودرو پراید را برعهده داشت و در حالی که کمربند ایمنی بسته بود، پس از گلوله خوردن به سمت راست افتاده است. خوب شد به سمت چپ نیافتاد؛ برچسب کمونیست بهش می‌زدن! آخه توخوده،اعلام که نمیشه تناقض مشهودضمیمه بشود،خلاصه کسی که هدف گلوله قرارگرفته،سرهنگ بوده یا سردار،یعنی انقدرضعف اطلاعاتی،مشاهده،میشه که ابتداشاید،ضعف،رسانه به چشم بخوره،امااگرمنبع خبرموثق نباشه همینطوری که مشاهده،میشه،چه وقت همه میخواهندباورکنندسوای،چیزهای،که کاملاواضح ایران

کشته شدن 5 نفر در حمله پهپادی ترکیه علیه مواضع«پ.ک.ک» در شمال عراقحملات پهپادی ترکیه علیه مواضع حزب کارگران کردستان در شمال عراق، 5 کشته بر جای گذاشت.به گفته یک منبع پزشکی و یک منبع محلی به «فرانس‌پرس»، دست‌کم 5 نفر شامل

افزایش آمار مصدومان حادثه ریزش ساختمان در آبادان به ۲۱ نفرحادثه ریزش ساختمان در آبادان ۲۱ مصدوم و یک فوتی برجای گذاشت.

۲ خرداد ۱۴۰۱

خواندن در ۲ دقیقه

یک ساختمان ۱۰ طبقه تجاری اداری در آبادان به نام «متروپل» در ظهر روز دوشنبه دوم خرداد فروریخت. بر اثر این حادثه تاکنون ۴ نفر کشته و ۲۵ نفر مصدوم شده‌اند.

بر اساس گزارش‌ها ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر در این ساختمان حضور داشتند و به همین دلیل احتمال بالا رفتن تعداد قربانیان این حادثه وجود دارد.

مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور درباره این رویداد گفت:حوالی ساعت ۱۲:۵۰ امروز این ساختمان ۱۰ طبقه در معرض ریزش قرار گرفته بود که مدتی بعد بخشی از آن دچار ریزش شد.

وی ادامه داد: در پی اعلام این حادثه به اورژانس، پنج دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد که در حال حاضر نیز در محل مستقر هستند.

ریزش ساختمان منروپول آبادان !

از آسیب دیدگان اطلاعی در دست نیست !

ایران همیشه سیاه پوش ،در جمهوری اسلامی