ساختن ماسک با پاکت‌های شیر در روزهای قرنطینه

08/02/1399 11:49 ب.ظ

این شهروند در این ویدئو با پاکت‌های مقوایی شیر و نوشیدنی‌ها ماسک صورت برای محافظت در برابر ویروس کرونا می‌سازد و در عین حال خود را سرگرم می‌کند.

این شهروند در این ویدئو با پاکت‌های مقوایی شیر و نوشیدنی‌ها ماسک صورت برای محافظت در برابر ویروس کرونا می‌سازد و در عین حال خود را سرگرم می‌کند.

هر کسی اوقات فراغت خود را در روزهای قرنطینه به نوعی پر می‌کند. در هنگ‌کنگ، یک شهروند بخشی از اوقات فراغت خود را با درست کردن ماسک از مواد بازیافتی پر می‌کند. این شهروند در این ویدئو با پاکت‌های مقواییِ شیر و نوشیدنی‌ها ماسک صورت برای محافظت در برابر ویروس کرونا می‌سازد و در عین حال خود را سرگرم می‌کند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

بی‌مزه

کار بزرگی در ایران در مبارزه با کرونا انجام گرفته استرئیس جمهور، تقویت بیش از پیش روابط و همکاری بخش دولتی و خصوصی کشور را ضروری خواند و تاکید کرد: فاصله گذاری اجتماعی صرفا در بحث کرونا است و روابط بخش خصوصی و دولت، باید نزدیکتر و هوشمندانه تر شود.

استفاده از ماسک در مترو اجباری شد/درباره سلامت مردم شوخی نداریمحریرچی: *استفاده از ماسک در مترو اجباری شد *درباره سلامت مردم شوخی نداریم *۱۲۷ شهرستان طی دو هفته گذشته مرگ ناشی از کرونا نداشتند *در بازگشایی‌های فضاهای سبز برخی آزاد سازی‌ها مناسب نبوده *در یکی از بازارهای شهرستان‌ها ۷۱ مورد جدید بیماری شناسایی کردیم

روزنه‌ای از امید با فعالان مدنی در کردستانکمپین «مبارزه با کرونا» یکی دیگر از نهادهای مردمی است که از میانه اسفند‌ماه سال گذشته، فعالیت خود را در بخش باینگان شهرستان پاوه آغاز کرد. فعالیت این کمپین بر کمک‌های مردمی و داوطلبانه استوار است. ادامه در گزارشی از شهرام موصلچی روزنامه‌نگار

زمزمه لغو قرنطینه در کانادا همزمان با کندی رشد آمار قربانیان کرونامسئولان محلی انتاریو، پرجمعیت‌ترین استان کانادا قرار است روز دوشنبه تصمیم خود برای لغو تدریجی محدودیت‌های وضع شده بر فعالیت‌های عادی اقتصادی در این منطقه را اعلام کنند.

جدایی‌طلبان در جنوب یمن با انتشار بیانیه‌ای اعلام «خودمختاری» کردند🔺جدایی‌طلبان در جنوب یمن با انتشار بیانیه‌ای اعلام «خودمختاری» کردند ⚡️شورای انتقالی در جنوب یمن در بیانیه‌ای که روز یکشنبه ۷ اردیبهشت منتشر شده، با اعلام «وضعیت اضطراری» نوشت که عدن و دیگر استان‌های جنوبی یمن را به شکل «خودمختار» اداره خواهد کرد.

طرح پمپئو برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران با ادعای عضویت آمریکا در برجامطرح پمپئو برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران با ادعای عضویت آمریکا دربرجام نیویورک تایمز درگزارشی فاش کرد که پمپئو بدنبال یک استدلال حقوقی است تا نشان دهد که آمریکا همچنان عضوی از توافق هسته‌ای است و از این طریق برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران اعمال فشار کند اقای پمپیو شما کار خودت بکن ماهم کار خودمان . جون میکنن و این قشنگه 😂 😂😂😂😂 کاملا مشخص شد فشار حداکثری به خودتون وارد شد ! آمریکا دیگه بخشی از برجام نیست ، نه بعد از نقض اون