ساخت ۴۰ هزار واحد مسکونی در اطراف تهران / افزایش ۱۰ میلیون تومانی وام مسکن مهر پردیس

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به ایلنا: ساخت ۴۰ هزار واحد مسکونی در اطراف تهران / افزایش ۱۰ میلیون تومانی وام مسکن مهر پردیس

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، حبیب‌الله طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در حاشیه بازدید معاون اول رئیس جمهوری از متروی هشتگرد- گلشهر در جمع خبرنگاران گفت: شهر جدید هشتگرد ظرفیت سکونتی بالایی دارد و اگر سیستم حمل و نقلی آن از جمله این مترو راه‌اندازی شود، می‌تواند حتی به بازار مسکن تهران کمک کند.

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره مدت‌زمان سیر متروی هشتگرد به تهران گفت: با قطار اکسپرس مدت‌زمان تردد تا تهران چیزی حدود ۴۵ دقیقه خواهد بود. معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه استقبال پیمانکاران و سرمایه‌گذاران برای ورود به پروژه اقدام ملی ساخت و عرضه مسکن قابل توجه بوده است، گفت: شهرهای جدید روند رو به رشدی دارند و امکانات شهری در این مناطق در حال افزایش است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایران
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایرانیه واقعیت هایی از داخل ایران براتون ارایه کنم که خارمادرتون تکبیر و احسنت بگن. Ye modat dg begzare pol mizaran ba ham Karton mikharan wase Karton khabi . این بچه ها از رو ناچاری از شهرستانشان آمدند تو تهران با ماشین کار میکنن وشبها هم تو ماشین میخوابند.شرف دارند به دزدای حکومتی.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایران
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملی امروز 98/04/31| دلار 11 هزار و 900 تومان شد- اخبار بازار - اخبار تسنیم - Tasnim«دلار ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان شد» قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت یورو ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان تعیین شده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

استرالیا برای کاهش نفوذ چین در اقیانوس آرام واحد جدید نظامی تاسیس می کندوزیر دفاع استرالیا تاکید کرده است که این نیرو در زمینه های گوناگون از جمله عملیات امنیتی، یاری رسانی بشردوستانه، امدادرسانی در صورت وقوع فجایع و سوانح طبیعی و نیز عملیات پاسبانی صلح قابل استفاده خواهد بود. خودتون آویزون کسی دیگه هستین ! بعد میخوان با چین در بیوفتین ؟!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سپاه از کشته شدن دو تن از نیروهایش در درگیری مسلحانه در سراوان خبر دادقرار گاه قدس سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ای از درگیری مسلحانه در منطقه مرزی سراوان و پاکستان و کشته شدن دو تن از نیروهایش خبر داده است. این درگیری در اوایل صبح امروز در کشتگان سراوان اتفاق افتاد. دو تن از نیروهای سپاه هم در این درگیری‌ها مجروح شدند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »