ساحل پلاژ مدیران سازمان منطقه آزاد کیش رفع تصرف شد- اخبار جزایر خلیج فارس - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

20/11/1400 09:10:00 ب.ظ

رفع تصرف ساحل پلاژ مدیران سازمان منطقه آزاد کیش مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش: در راستای اجرای دستور انقلابی رئیس جمهور برای آزادسازی_سواحل، ساحل زیبای پلاژ مدیران سازمان منطقه آزاد کیش هم رفع تصرف شد

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید کیش ، محمدرضا لواسانی اظهار داشت: آزادسازی ساحل پلاژ مدیران سازمان منطقه آزاد کیش سواحل با استناد...

کیش ، محمدرضا لواسانی اظهار داشت: آزادسازی ساحل پلاژ مدیران سازمان منطقه آزاد کیش سواحل با استناد به قانون حفظ حریم 60 متری ساحل، همزمان با ایام‌الله دهه‌ مبارک فجر انجام شد. وی با تاکید بر اینکه وجود پلاژ اختصاصی برای مدیران سازمان منطقه آزاد کیش، با ارزش‌های انقلاب نیز مغایرت دارد، افزود: مدیران این مجموعه باید فلسفه خدمت‌ صادقانه خود به مردم را حفظ کنند و اداره اموال سازمان منطقه آزاد کیش هم موظف است تا 24 ساعت آینده وسایل موجود در این پلاژ را تخلیه کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین از تشکیل کمیته‌ای برای مجموعه فدک به دلایل قانونی و تاریخی خبر داد و گفت: مکان‌های دیگری هم در این جزیره وجود دارند که در حریم 60متری دریا ساختمان ندارند اما وضعیت آنها هم با هدف رفع بهره‌وری‌های اختصاصی، تعیین تکلیف خواهند شد.

وی در مورد اینگونه ساختمان‌ها که توسط بخش خصوصی ساخته شده است، بیان داشت: آزادسازی این اماکن با توجه به کسب و کار صاحبان آنها در یک زمان بندی مناسب و مطابق طرح جامع سواحل کیش به خارج از حریم ساحل منتقل خواهند شد. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

عقلانیت یک روش است نه یک فراورده | مصطفی ملکیان

مدت‌های زیادی بود که می‌خواستم با استاد ملکیان گفت‌وگو کنم و از او در مورد اخلاق، زندگی متدینانه و توقع دور از انتظار برخی شهروندان در مختصات اجتماعی امروز ایران بپرسم که به شکل عجیبی می‌خواهند سایر مردم در همسویی با آنان زیست اخلاقی را برای خود معنا کنند. ملکیان معتقد است روشنفکری اسلامی، از زمانِ بنیان‌گذارش سید‌جمال‌الدین اسدآبادی، تا الان، فواید و سودهایی برای جوامع اسلامی داشته، ولی اگر بخواهیم در باب ریشه روشنفکری اسلامی داوری کنیم و بگوییم آیا اصلا این پروژه روی هم رفته پروژه‌ای سودمند یا زیانمند بوده، به نظر من زیان‌مند بوده است. به اعتقاد من روشنفکری دینی پروژه‌ای ناموفق است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آیا تحریم‌های سازمان ملل تاثیرگذارند؟روسیه که ریاست دوره‌ای شورای امنیت را برعهده دارد ضمن انتقاد از اعمال تحریم‌های یکجانبه از سوی ایالات متحده آمریکا، اتحادیه اروپا و برخی کشورهای دیگر موضوعی را با عنوان «جلوگیری از پیامدهای انسانی و ناخواسته تحریم ها» برای بحث بین اعضا مطرح کرد. محمد قاسم الرجل ذو الأحلام المباركة للإسلام وباكستان. يقدمه أتباعه على أنه الإمام المهدي. ما هي الرسالة في أحلامه؟ لقد أثرت الأحلام الحقيقية في الإسلام على مجرى التاريخ.

سلاخی زنان ایران را متوقف کنید؛ دادخواستی از سازمان ملل متحد

سازمان ملل: از 6 فعال مدنی زن ناپدید شده در افغانستان خبری نیست

سازمان ملل: با تشديد خشکسالی در شاخ آفریقا ۱۳ میلیون نفر با خطر گرسنگی روبه‌رو هستندتحت تاثیر خشکسالی بخش‌های زیادی از مزارع کشاورزی نابود شده و تعداد مرگ‌ومیر دام‌ها به شکل «غیرعادی» افزایش یافته است و در نتیجه جمعیت وسیعی از محل سکونت خود کوچ کرده‌اند.

سازمان ملل خواستار آزادی فعالان حقوق زنان در افغانستان شددفتر حقوق بشر سازمان ملل متحد، خواستار آزادی چهار فعال زن و بستگان آنها از سوی طالبان شد که ماه گذشته پس از تظاهرات برای حقوق زنان بازداشت شدند.به گزارش

سازمان جهانی بهداشت: ویروس کرونا همچنان خطرناک است | DW | 09.02.2022اومیکرون بسیار سرایت‌پذیر اما خفیف‌تر از سویه‌های قبلی کروناست. اما سازمان جهانی بهداشت می‌گوید، از زمانی که این گونه 'نگران‌کننده' رده‌بندی شد تا کنون نیم میلیون نفر در سراسر جهان جان باخته‌اند.