سائرون: علت نارضایتی صدر از عبدالمهدی دادن پست‌های حساس به طرفداران ایران است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک عضو سائرون تأیید کرد که تفاهماتی میان سائرون، نصر، جریان حکمت ملی و ائتلاف دولت قانون برای تشکیل

یک منبع درون ائتلاف سائرون تأکید کرد که این ائتلاف از عملکرد نخست وزیر عراق و کشیده شدن کامل او به سمت جناح وابسته به ایران ناراضی است، ضمن اینکه در پرونده خدمات هم چندان پیشرفتی دیده نمی‌شود.

او گفت که گروه‌های مسلح حشد الشعبی در خیابان‌های بغداد در آزادی کامل تردد می‌کنند، به هیچ‌کس پاسخگو نیستند و حتی کسانی را بازداشت می کنند. آنها حتی کارشان به حمله کلامی به ارتش عراق هم کشیده شده است.به گفته این منبع پیام توئیتری اخیر «سید مقتدی صدر» عملا چراغ سبز وی به ائتلاف سائرون برای کشاندن عبدالمهدی به مجلس یا حتی استیضاح او بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقامات جمهوری اسلامی به افزایش نارضایتی مردم اعتراف کردند؛ سرکوب‌ها «موجب کاهش» اعتراضات شده استدر پی بحران اقتصادی در ایران، مقامات جمهوری اسلامی هم به افزایش نارضایتی مردم اعتراف کردند.\r\n عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیرکشور دولت حسن روحانی، روز یکشنبه ۲۷ مرداد گفت که با وجود افزایش نارضایتی مردم،
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سناتور آمریکایی: اعتماد به طالبان از برجام هم بدتر استلیندزی گراهام، سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی در توییترش نوشته: 'اعتماد به این که به جای نیروی ضد ترویسم طالبان بخواهد حضور القاعده و داعش و دیگر گروه‌های رادیکال اسلام‌گرا را کنترل کند اشتباهی بزرگتر از توافق هسته‌ای اوباما با ایران است'.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گراهام: اعتماد به طالبان اشتباه بزرگتر از امضای توافق‌نامه هسته‌ای با ایران استدر پی خبرهای مبنی بر رسیدن آمریکا به یک توافق صلح با طالبان، لیندسی گراهام، یک سناتور برجستۀ
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| میزان مصرف نمک در ایران و جهاناستفاده بیش از حد نمک زمینه‌ساز افزایش فشار خون و در نتیجه افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی است. میزان متوسط نمک در ایران، 11 گرم بوده و چنانچه این میزان به سه گرم کاهش پیدا کند، یک‌سوم از ابتلا به بیماری‌‌های قلبی و عروقی نیز کاهش پیدا خواهد کرد. فشار خون بالا موجب سکته قلبی و مغزی می‌شود. مهم است بدانید 50 درصد مرگ‌ها در ایران به علت این دو نوع سکته است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

گزارش| پیام مهمی که حزب‌الله با «نور» مخابره کرد/ شناورهای اسرائیل در تیررس موشک‌های 120 کیلومتری- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«پیام مهمی که حزب‌الله با «نور» مخابره کرد؛ شناورهای اسرائیل در تیررس موشک‌های ۱۲۰ کیلومتری» تصاویر منتشر شده از هدف قرار دادن ناوچه ساعر ۵ در سال ۲۰۰۶ نشان می‌دهد حزب‌الله از موشک کروز ضد کشتی نور در این عملیات استفاده کرده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آمار خیالی خامنه‌ای درباره خانوارهای آمریکاییعلی_خامنه‌ای در دیداری با زوج‌های جوان، با تاکید بر فرزندآوری_بیشتر، به وجود خانواده‌های با ۱۵ تا ۲۰ فرزند در آمریکا اشاره کرد. آیا مرجع این آمار، برنامه_تلویزیونی آمریکایی «۱۹ بچه و بیشتر» است؟ بیشتر بخوانید در یادداشتی از علی ایزدی، تحلیلگر سیاسی:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »