زیست بوم زندگی برای نخبگان کشور داشته باشیم/طرح تحول جهاد دانشگاهی را در دستور کار داریم

22/03/1401 01:55:00 ب.ظ

مراسم تکریم و معارفه روسای جهاد دانشگاهی برگزار شد *رییس جهاد دانشگاهی: طرح تحول جهاد دانشگاهی را در دستور کار داریم *‌رییس سابق جهاد دانشگاهی: مأموریت‌های کلان در حوزه‌های مختلف به جهاد دانشگاهی واگذار شود

رییس جهاد دانشگاهی تاکید کرد: به فضل خداوند به دنبال طرح تحول جهاد دانشگاهی و طراحی زیست بومی هستیم تا بتوانیم یک مجموعه پویا در یک زمین بازی فراخ داشته باشیم که اثرات آن در کشور، جامعه، علم و فناوری، اقتصاد و معیشت مردم دیده شود و این اتفاق جز با داشتن یک زیست بوم زندگی برای نخبگان حاصل نمی‌شود. رییس جهاد دانشگاهی افزود: بیانات رهبری در مسیر رشد و پیشرفت ایران اسلامی را داریم. بنابراین نقشه راه کاملا مشخص است.

وی تاکید کرد: یک سازه پایدار حداقل به ۴ ستون نیاز دارد و جالب است که مقام معظم رهبری، در کنار روحانیت، سپاه و دولت، جهاد دانشگاهی را یکی از ستون های انقلاب و کشور عنوان می کنند. قطعا ظرفیت این نهاد بسیار بیشتر از چیزی است که شاهد آن هستیم.

دکتر دهقانی فیروزآبادی خاطرنشان کرد: جا دارد از الگوی جهادگران واقعی از جمله مرحوم دکتر کاظمی آشتیانی یاد کنم، امیدوارم همگی ما بتوانیم جهادگران واقعی باشیم. رییس جهاد دانشگاهی تاکید کرد: بار این مسئولیت بر دوش من گذاشته شده است و تلاش میکنم با تمام توان و انرژی تا زمانی که خداوند این فرصت را در اختیار من قرار دهد، مسئولیت خود را به درستی انجام دهم و روزی که این مجموعه را ترک میکنم، شرمنده خداوند و همکاران جهادگرم نباشم.

وی تصریح کرد: اگر مرور کوتاهی به تاریخ توسعه آمریکا داشته باشیم، می‌بینیم که در دوران جنگ سرد تمام توان این کشور در اختیار دکترین علم برای دفاع قرار گرفت. وضع اقتصادی آمریکا در این زمان چندان خوب نبود اما نتیجه آن، توسعه شدید علوم دفاعی این کشور بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

مراسم تکریم و معارفه روسای جهاد دانشگاهی آغاز شدمراسم تکریم دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس سابق جهاددانشگاهی و معارفه دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی رییس جدید این نهاد، صبح امروز یکشنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهی آغاز شد. مگر سپاه پاسداران نخبه هم گذاشته در کشور!!! نخبگان شما همون بسیجیای دزدن که از نوجوونی میلیاردی به رسم حضچرت علی هپله هپو می کنن.

مراسم تکریم و معارفه روسای جهاد دانشگاهی آغاز شدمراسم تکریم دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس سابق جهاددانشگاهی و معارفه دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی رییس جدید این نهاد، صبح امروز یکشنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهی آغاز شد. مگر سپاه پاسداران نخبه هم گذاشته در کشور!!! نخبگان شما همون بسیجیای دزدن که از نوجوونی میلیاردی به رسم حضچرت علی هپله هپو می کنن.

رای دادگاه عالی بریتانیا: پرواز اولین گروه پناهجویان به رواندا کنسل نمی‌شودطبق اطلاع ایران‌وایر، دادگاه عالی بریتانیا امروز قبول کرد، در انتقال ۱۰ نفر از بین ۳۱ پناهجویی که قرار بود در پرواز اول به رواندا فرستاده شوند، تجدید نظر شود. با این حال، دادگاه رای به کنسل کردن این پرواز نداده است. اطلاع_رسانی

لندن و سازمان ملل حکم اعدام شهروندان اسیر بریتانیایی در دونباس را محکوم کردندبریتانیا صدور حکم اعدام توسط شورشیان مورد حمایت روسیه در شرق اوکراین برای دو شهروند این کشور را که در صفوف ارتش اوکراین می‌جنگیدند «نقض فاحش» کنوانسیون ژنو توصیف و محکوم کرد.

مادورو: ایران و ونزوئلا سند همکاری‌های ۲۰ ساله را امضا می‌کنندنیکلاس مادورو، رئیس‌جمهور ونزوئلا روز جمعه در بدو ورود به تهران اعلام کرد که ایران و این کشور آمریکای جنوبی سند نقشه‌ راه برای همکاری ۲۰ ساله را امضا می‌کنند. من نمی‌دونم دو تا دولت ورشکسته درباره چی چیزی می خواهند یا هم همکاری کنند اونم ۲۰ ساله..؟! احتمالا توافق کرده اند که هر حکومت زودتر سقوط کرد، کشور دیگر مقامات آنها را بعنوان پناهنده بپذیرد نه مادورو نماینده مردم خودشه و نه ج ا . هردو با زور و قلدری ، کشتار و شکنجه دارند حکومت میکنند. سندی هم که امضا میکنند هیچ ارزشی برای هر دو ملت نداره

مقام وزارت علوم مسمومیت غذایی ده‌ها دانشجو در تهران را تایید کردسه هفته پس از اعلام خبر بروز علائم مسمومیت در ده‌ها دانشجو در تهران و تکذیب برخی مقامات دانشگاهی، رئیس سازمان امور دانشجویان «مسمومیت غذایی» این دانشجویان را تایید کرد. ملایان خونخوار دشمن ایران و ایرانی. سلاح و سرنگونی