زیروبم‌های یک شغل محبوب برای خانم‌های جوان: مهمانداری هواپیما | DW | 15.05.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با گسترش مسافرت هوایی شغل هیجان‌انگیزی به راه افتاد: مهمانداری هواپیما. اولین زن مهماندار ۹۰ سال پیش شروع به کار کرد. او در اصل قصد داشت خلبان شود، حرفه‌ای که نفوذ به آن برای زنان آسان نبود.

حدود ۹۰ سال پیش یک آگهی تبلیغاتی در روزنامه‌های آمریکایی توجه زنان را به شغلی تازه جلب کرد: «شما به عنوان مهماندار هواپیما ۵۰۰۰ مایل بالای زمین کار می‌کنید و با سرعت سه مایل در دقیقه از لای ابرها می‌گذرید». اینها کلمات هیجان‌انگیزی بود که قلب زنان را به تپش وا داشت.

بدین ترتیب در ۱۵ مه ۱۹۳۰ در پروازی از سان‌فرانسیسکو به شیکاگو، خانم چرچ به همراه هفت زن جوان دیگر از مسافران پذیرایی کردند. این تجربه‌ای ثمربخش بود که به شرکت‌های هوایی نشان داد، خانم‌ها برای انجام این حرفه مناسب‌تر از آقایان هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هوک: به هر نحوی برای ادامه تحریم‌های تسلیحاتی ایران تلاش‌ می‌کنیمنماینده ویژه آمریکا در امور ایران اعلام کرد در صورت وتوی تمدید تحریم‌های تسلیحاتی در شورای امنیت سازمان ملل، مکانیزم تحریم واشنگتن کلید می‌خورد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کمک‌های انسان‌دوستانه ترکیه به آفریقای جنوبی برای مقابله با کرونا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تقاضا برای افزایش دوره قانونی سقط جنین در فرانسه از ۱۲ به ۱۴ هفتهدکتر فیلیپ فوشه می گوید نگرانی ما در روزهای اخیر افزایش یافته است چرا که می بینیم زنانی که می خواهند به بارداری شان خاتمه دهند الان و بعد از پایان قرنطینه مراجعه می کنند در حالی که دوره قانونی سقط جنین برای آنها به پایان رسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش ظریف به تهدید آمریکا برای استفاده از مکانیسم ماشه | DW | 14.05.2020آمریکا می‌گوید به هر طریقی تحریم تسلیحاتی علیه جمهوری اسلامی را که مطابق برجام اول آبان خاتمه می‌یابد، تمدید می‌کند. ظریف این تهدید را یکی از 'ادعاهای ابلهانه' آمریکا خوانده و گفته برجام دیگر به آمریکایی‌ها ربطی ندارد. همان طور که تحریم های نفتی را یک جانبه اجرا کرد و به ثمر رسید تحریم‌های تسلیحاتی را یک جانبه اجرا خواهد کرد و کشورهایی که از آن پیروی نکنند تحریم خواهند شد! ضریب ابله است که از هیچ تجربه‌ای نمی آموزد!!!😹 ظريف يه سر بخودش بزنه ببينه ابله واقعي چه شكليه!!! ابله تويى احمق اروپا بدون اجازه امريكا حتى نفس نميكشه احمق دلقك بفرما
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تلاش آمریکا برای اقدام خصمانه جدید علیه ایران با ادعای فروش بنزین به ونزوئلایک مقام آمریکایی با ادعای این‌که ایران به ونزوئلا بنزین ارسال کرده است، گفت که واشنگتن با استناد به این مساله به دنبال اقدام جدید علیه تهران است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مادرانِ باردارِ کرونایی برای زایمان به کدام بیمارستان‌ها بروند؟در این روزهای کرونایی، شاید مادران بارداری که زمان زایمان‌شان نزدیک است، بیشترین دغدغه و ترس را از کووید-۱۹ داشته باشند، بیم از جان فرزندانی که بعد از ۹ ماه قرار است در زمان همه گیری ویروسی که تمام دنیا را گرفتار کرده، پا به جهان بگذارند، ترسی که در مادران بارداری که خودشان هم به کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند، به مراتب بیشتر است ...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »