زیدان: بنزما بهترین مهاجم فرانسوی در تمام دوران است

26/09/1399 02:12:00 ب.ظ

کریم بنزما پس از آنکه برای رئال مادرید مقابل تیم بیلبائو گلزنی کرد و تیمش در جدول لالیگا بالاتر از

کریم بنزما پس از آنکه برای رئال مادرید مقابل تیم بیلبائو گلزنی کرد و تیمش در جدول لالیگا بالاتر از بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، این بازیکن 32 ساله هیچ نشانه‌ای از افت در سطح باشگاهی نشان نمی‌دهد، زین‌الدین زیدان نیز کریم بنزما را به عنوان بهترین مهاجم فرانسوی توصیف کرد که روز سه‌شنبه باعث شد رئال مادرید از اتلتیک در لالیگا عبور کند.

بنزما با برتری دیرهنگام مادرید با نتیجه 3-1 اتلتیک را شکست داد. این بازیکن فرانسوی در این فصل تعداد گل‌های خود را به 10 گل رساند، رکوردی که بیش از هر بازیکن دیگر لالیگا است. پس از پایان دیدار شب گذشته دو تیم، زیدان در پاسخ به پرسشی که آیا بنزما بهترین مهاجم فرانسوی است یا خیر، پاسخ داد: «برای من بله، او علاوه بر عملکرد بی‌نظیرش سال‌ها است که در رئال مادرید بازی می‌کند و بیشتر از 500 گل به ثمر رسانده است. این رکورد فوق‌العاده‌ای است. او آنقدر درخشیده که نیاز به تعریف ندارد. بنزما به نظر من بهترین مهاجم فرانسوی است و در این هیچ شکی وجود ندارد».

این بازیکن 32 ساله علاوه بر اینکه بیش از 250 گل در مدت حضور خود در رئال مادرید به ثمر رساند، 27 گل در 81 بازی ملی به ثمر رساند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>